] }
Teknoloji Haberleri

WhatsApp ‘a Yenİ Özellik Geliyor

Uzun bir süredir beklenen yeni özellik sonunda WhatsApp ‘a geliyor. WABetaInfo tarafından yapılan açıklama da artık kullanıcılar aynı anda iki farklı cihazdan uygulama hesaplarına girebilecekler.

Bilindiği gibi eskiden bir cihaz üzerinde WhatsApp uygulaması açıkken başka bir cihazdan aynı hesap açıldığı zaman diğer cihazdaki hesaptan otomatik olarak çıkılıyordu. Artık böyle bir şey olmayacak ve iki cihazdan da aynı hesabın aynı anda kullanılması sağlanacak. Bununla birlikte bir yenilik de IOS cephesinde karşımıza çıkıyor. Artık Apple’ın mobil cihazlarını kullananlar da uygulamayı kullanabilecekler.

Farklı cihazlardan aynı anda aynı WhatsApp hesabına girmeye olanak sağlayan yeni güncellemenin tam olarak ne zaman çıkacağı açıklanmadı. Ancak bu noktada öncelik WhatsApp’ın IOS cihazlar üzerinde kullanılma çalışmalarına veriliyor ve ilk etapta bu özelliğin geldiğini göreceğiz.

Sema Taş

Uludağ Üniversitesi mezunu olan ve uzun bir süredir kripto paralar üzerine analiz ve haberler hakkında analizler ile ilgilenen Sema, kointimes'a katkı sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu