Künye

Kointimes.net ailesi olarak Bitcoin ve diğer tüm kripto paraların altında yatan muhteşem teknoloji sayesinde, geleceğin dünyasında internet kadar önemli bir yer tutacağına inanan bir grup teknoloji meraklısı tarafından 2017 yılında yayın hayatına başlamıştır. Her biri kendi alanında başarılarını kanıtlamış olan ekibimiz, her geçen gün büyüyerek gelişen kripto para dünyasının tanıtımı konusunda Türkiye’deki ilk ve tek haber sitesi olma özelliği taşımaktadır.

AMAÇLARIMIZ &; HEDEFLERİMİZ

1.Kripto para eko sisteminin Türkiye’de tam olarak anlaşılmasını ve gelişmesini sağlamak

2.Bitcoin hakkında merak edilen tüm sorularınıza cevap sunmak

3.Dünya’da olan biten tüm gelişmeleri takip ederek, Türkiye’deki kripto para meraklılarının dünyanın her yerindeki gelişmelerin haberini  sağlamak

4.Kripto paranın bir yatırım aracı olarak görülmesini sağlayacak bilgilerin aktarılmasını sağlamak

5.Her yeni günde bu hedefleri gerçekleştirerek yerine yenilerini eklemek

 

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Birsen Sazak  - Birsen@kointimes.com

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief

Ayşen Sungurlar aysen@kointimes.com

Editörler / Editors

Gökay Demirkıran - gokay@kointimes.net

Mehmet Perdeci - mehmet@kointimes.net

Emre Karabulut - emre@kointimes.net

Sema Taş - sematas@kointimes.net

 Umut Taş - umut@kointimes.net

 

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Av. İbrahim Halil Can - avibrahim@kointimes.net

İletişim Danışmanı / Advertise

Necip Kıskanır–  nec@kointimes.net

E-Posta / E-Mail

info@kointimes.net

Telefon numarası / Phone number

+ 90 507 148 51 99

Adres/adress

vahdettin paşa mah kanatlı sokak no : 14

İstanbul / Şişli

Yazılım / Software

CM6 Haber Yazılımı

Hosting Firması

Modernizmir

 

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

kointimes.net’de yayımlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. kointimes.net’de yayımlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, kointimes.net sorumlu tutulamaz. GİZLİLİK POLİTİKASI

© Copyrigth 2019 kointimes.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları kointimes.net’e aittir. kointimes.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar kointimes.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. kointimes.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. kointimes.net’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the kointimes.net However, sometimes the kointimes.net uses third parties to process your information. kointimes.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the kointimes.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the kointimes.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the kointimes.net and its services. When you use kointimes.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the kointimes.net cookies section of our full Privacy Policy.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. kointimes.net harici linklerin sorumluluğunu almaz.

 

Önemli Not: 5651 sayılı Kanunun "Bilgilendirme yükümlülüğü" başlıklı üçüncü maddesinin birinci fıkrası "İçerik, yer ve erişim sağlayıcıları, yönetmelikle belirlenen esas ve usuller çerçevesinde tanıtıcı bilgilerini kendilerine ait internet ortamında kullanıcıların ulaşabileceği şekilde ve güncel olarak bulundurmakla yükümlüdür", ikinci fıkrası ise "yukarıdaki fıkrada belirtilen yükümlülüğü yerine getirmeyen içerik, yer veya erişim sağlayıcısına Başkanlık tarafından iki bin Türk Lirasından elli bin Türk Lirasına kadar idarî para cezası verilir" hükmünü haizdir.