Ücretsiz Robux Veren Siteler ?

Ücretsiz Robux Veren Siteler ?

Robux’u ücretsiz veren siteler teknoloji meraklıların son dönemlerde araştırdığı konuların başında gelmektedir. ücretsiz robux veren siteler nelerdir. Sizler için bedava robux veren siteleri araştırdık.

Robux’u ücretsiz veren siteler teknoloji meraklıların son dönemlerde araştırdığı konuların başında gelmektedir. ücretsiz robux veren siteler nelerdir. Sizler için bedava robux veren siteleri araştırdık.

Robux’u ücretsiz veren siteler şunlardır:

 • Kiwi Points
 • Bloxearn
 • Oprewards
 • RbxDemon
 • RbxAdder
 • RbxSite
 • Rbxcity
 • RewardRobux

Robux, Roblox içerisindeki satın almalarda kullanabileceğiniz oyun içi para birimidir. Roblox ise 8-18 yaş aralığının çoğunlukta olduğu kitleye hitap eden çevrimiçi oyun platformudur. Roblox’ta oyuncular kendi oyunlarını yaratabilmekte ve sürekli etkileşim halindedir.

Roblox Studio’yu indirerek kendi oyununuzu oluşturmanız mümkündür. Ya da platformda zaten var olan bir oyuna girerek de oyun oynayabilirsiniz.

Robux ile avatarınıza sınırlı sayıdaki kıyafet, yetenek, silah ya da animasyon satın alarak avatarınızı istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

Bu ücretsiz Robux veren siteler dışında bedava robux kazanmanın bir diğer yolu ise takas-bağış yöntemidir. Çevrim içi oynanan oyun içerisinde arkadaşlarınızdan ya da başka kişilerden takas ya da bağış yöntemiyle robux kazanabilirsiniz. Ücretsiz Robux veren sitelerin yanı sıra Robux aynı zamanda hediye kartlarıyla da kullanılabilir. Robux hediye kartlarını online olarak satın almak mümkündür.

Roblox Studio oyunculara kendi tescilli oyunlarını oluşturmak için olanak tanır. Bir kez satın alındığında geliştiricilerle tescilli oyununuzu yaratmanız mümkündür. Robux’u Roblox Studio’dan oluşturduğunuz kendi oyununuzdaki ögeleri ücretlendirerek de kazanabilirsiniz. Ürün geliştiriciler kendi oyunlarındaki itemleri ücretlendirerek kazandıkları Robux’ları gerçek para birimlerine de dönüştürebilir. Bu durumda Roblox Corporation komisyon adı altında bu kazanımdan belli bir yüzdeyi alacaktır. Premium üyelikle Robux ödeneği ya da Robux satın alma işlemlerinden %10 oranında bonus kazanabilirsiniz. Premium aboneleri satın alma, satış ve ticaret öğeleri gibi özelliklere de erişim sağlayabilir. Ayrıca kendi tescilli oyununuzu yarattığınızda yaptığınız tüm satışların artan gelir payını da görüntülemeniz mümkündür.

Roblox oyunu hem tarayıcıdan girilerek hem de telefon ve tabletlerden oynanabilir.

Robux Jeneratörleri Gerçekten Çalışır Mı?

Robux jeneratörleri ücretsiz Robux kazanabilmek için kullanılan bir yöntemdir. Daha fazla Robux sınırlı sayıdaki itemleri ya da özel itemleri satın alabilmenizi sağlar. Ancak daha fazla iteme erişim için kullanılmak üzere girilen jeneratör siteleri gerçek anlamda çalışmaz. Yasa dışı ve güvenli olmayan sitelerdir. Robux, resmi olarak Robux jeneratörü diye bir şey olmadığını duyurarak bu tarz sitelere girilmemesi konusunda uyarısını yaptı. Ücretsiz Robux için girilen siteler kişisel bilgileriniz ve şifrenizi istemektedir. Kişisel verilerinizi ve hesabınızı risk altına sokan bu durum itemlerinizin ve Robux’larınıızn çalınmasına sebep olabilir. Bu sitelere güvenilmemesi gerekir. Şüpheli site dışı bağlantılara tıklamamak, kişisel bilgileri ve şifreleri bir başkası ile paylaşmamak, Roblox’un sayfası dışında bir yere şifrenizle giriş yapmamak gerekir.

Dolandırıcılık ve kötü amaçlı siteler olduğu için yetkili mercilere bildirilmeleri gerekir. Bu siteleri Roblox’a da şikayet edebilirsiniz.

Robux Hediye Kartı Nedir?

Robox hediye kartları, Roblox’un resmi sitesinden roblox.com/giftcards adresinden girebileceğiniz dijital kullanım kodlarıdır. Bir hediye kartı kodu kullanıldığında, karttan alınan tam Roblox Kredisi hesabınıza eklenecek ve her zaman özel bir sanal öğe içerecektir. Ücretsiz Robux veren sitelerin yanı sıra hediye kartlarındaki kodu kullanarak da Robux kazanmak mümkündür.

Robux hediye kartlarını aynı zamanda Amazon’dan ya da diğer online alışveriş sitelerinden alabilmek mümkündür.

Bu hediye kartları 5$, 10$, 15$, 20$, 25 $, 50 $ ya da herhangi bir özel tutarda gelir. Roblox Premium ya da Robux satın almak için kullanılabilirler, ancak Amazon Dijital Hediye Kartları ile sadece Robux almak mümkündür. Premium abonelik için kullanılamaz. Robux hediye kartları Robux kredi içerir. 5 $ hediye kartı 400 Robux kredi, 10 $ hediye kartı 800 Robux kredi, 15 $ hediye kartı 1200 Robux kredi, 20 $ hediye kartı 1600 Robux kredi 25$ hediye kartı 2000 Robux kredi, 50$ hediye kartı ise 4500 Robux kredi içerir.

Ücretsiz Robux Hediye Kartı Nasıl Alınır?

Ücretsiz olarak Robux hediye kartlarını yarışma, çekiliş yollarıyla almak da mümkündür.

Bazı YouTuber'lar ve Discord sunucu sahipleri, Twitch yayıncıları ücretsiz Robux ya da Roblox hediye kartları vererek kendilerini tanıtırlar. Robux hediye ve Roblox hediye kartı çekilişlerini YouTube'da kolayca bulabilirsiniz ve yapmanız gereken tek şey videoları gibi, kanallarına abone olmak ve videoyu arkadaşlarınızla paylaşmaktır. Ya da düzenlenen çekilişlere de katılabilirsiniz.

Ek olarak, Twitch'teki bazı profesyonel yayıncılar Robux'u izleyicilere, takipçilere verebilir.

Twitter’da #robuxhediyekartı ya da #robuxgiveaway araması yaparak her zaman en son Robux hediyelerini Twitter'da bulabilirsiniz.

Amazon’un verdiği hediye kart kullan seçeneğini de Robux hediye kartınızı almak için kullanabilirsiniz.

Robux Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

Robux hediye kartlarının kullanımı oldukça basittir. Ücretsiz Robux veren siteler, Robux Studio’da kendi oyununuzdaki itemleri ücretlendirmenin yanı sıra bir diğer Robux kazanma yöntemi olan hediye kartları aynı zamanda Robux kredi de içerir.

Bir Roblox hediye kartı kodu aldığınızda, Roblox kredilerini almak için bu kodu hemen kullanabilirsiniz. Robux hediye kartlarınızdaki kodu kullanmak için izlemeniz gereken yol şu şekildedir:

 • Hesabınıza kredi ekleyin.
 • com'da hesabınıza giriş yapın.
 • Sol bölmeden Hediye Kartı'nı seçin, Roblox hediye kartı kullanma sayfasına yönlendirileceksiniz.
 • Roblox Hediye Kartı Kodu kodunu girin ve Kullan'a tıklayın.

Kodu başarıyla kullandığınıza dair mesaj görünecektir. Kullandığınız hediye kartı tutarına göre Robux kredinizi daha sonrası için kaydedebilir, Robux ya da Premium üyelik satın almak için kullanabilirsiniz.

Lyxe Coin Geleceği 2022-2025 | Lyxe Coin Yorum | Lyxe Coin Nedir

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum