MEXC borsasında para kazanma yolları: Kickstarter ile para kazanma

MEXC borsasında para kazanma yolları: Kickstarter ile para kazanma

MEXC borsasında para kazanma yolları: Kickstarter ile para kazanma

Altcoinleri ilk olarak listelemede lider kripto para borsası olan Mexc global'de spot ve kaldıraç işlemleri dışında alternatif para kazanma yöntemlerinden biri olan kickstarter hakkında detaylı olarak bilgi vereceğiz.

Kickstarter etkinliği nedir? Bir kripto para projesinin başlamasından önce MEXC Borsa'sında listelenmesi için oylandığı ve oy kullanılan kullanıcılara ücretsiz bir şekilde token airdrop dağıtıldığı listeleme kampanyasına verilen isimdir. Eğer oylamam istenilen hedefe ulaşmasa ise proje listelemesi MEXC tarafından iptal edilir ve oylama tokenlerinin kilidi açılır. Bu etkinliğin amacı MEXC'de daha çok sayıda kaliteli projeyi listelemek ve MEXC kullanıcılarına ücretsiz airdrop sağlamaktır.

Kickstarter nedir?

Kickstarter, kripto para proje ekiplerinin projenin tanıtımını yapmadan önce MEXC Borsa'sında listelemek için kullanıcıların önceden belirlenmiş bir hedefe oy verebilecekleri ve tokenları stake edebilecekleri listeleme kampanyasına denir. Projenin hedefe ulaşması ile listeleme gerçekleşecektir. Ayrıca listelemenin başlamasından önce kullanıcılar için ücretsiz jeton airdropları düzenlenecektir. Bu etkinliğin amacı yüksek kaliteli projeleri belirlemek ve MEXC kullanıcılarına airdrop avantajları sağlamaktır.

MEXC'de Kickstarter'a nasıl katılınır?

MEXC kullanıcıları hesaplarına giriş yaptıktan sonra etkinliğe katılım gerçekleştirebilirler. Kullanıcılar seçilmiş oylama jetonu ile projelere oy verebilir ayrıca [Earn - Kickstarter]'ı değerlendirerek ücretsiz airdrop ödülleri edinebilirler. Örnek olarak Oylama jetonu MX ise, kullanıcılar varlıklarında 10 MX ve üzeri tutarak katılım sağlayabilirler.

Kickstarter etkinliğindeki anlık görüntü mekanizması nedir?

Anlık görüntü dönemi boyunca Spot Cüzdanınızdaki günlük ortalama bakiye, taahhüt edebileceğiniz maksimum varlık miktarına bağlıdır ve sistem günde rastgele 3 anlık görüntü alır.

Günlük ortalama bakiye = X gün/X gün için alınan en küçük bakiye anlık görüntüsü toplamı

Örneğin:

1. Anlık görüntünün yalnızca bir gün sürdüğünü ve gün içinde alınan en küçük bakiye anlık görüntüsünün 100 MX olduğunu varsayalım, o zaman en fazla 100 MX taahhüt edebilirsiniz.

Günlük ortalama bakiye = 100/1=100 MX

2. Anlık görüntünün üç gün sürdüğünü ve üç gün boyunca alınan en küçük bakiyelerin sırasıyla 100 MX, 200 MX ve 300 MX olduğunu varsayalım, o zaman en fazla 200 MX taahhüt edebilirsiniz.

Günlük ortalama bakiye = (100+200+300)/3=200 MX

Airdrop ödüllerim olarak hangi tokenini alacağım?

Kullanıcılar proje tokeni olarak katıldıkları proje tokenine sahip olacaklardır.

Kickstarter kampanyasına katılmak için herhangi bir ücret gerekiyor mu?

Katılım için herhangi bir ücret talep edilmez ve tamamen ücretsizdir!

Stake edilen tokenlerim için ne kadar süreyle kilitlenecek?

Oy sayımı boyunca, oylama için kullanılan tokenler etkinlik süresince geçici olarak kilitlenecektir. Etkinliğin son bulması ile kilit açılacaktır.

Airdrop ödüllerini ne zaman alacağım?

Etkinlik sona erdiğinde kullanıcıların toplam oylarına göre orantılı şekildea airdrop ödülleri dağıtılacaktır.

Kickstarter etkinliği kapsamında şuan hangi projeler devam ediyor?

Yazının kaleme alındığı sırada Kickstarter etkinliği kapsamında iki adet proje devam etmektedir. Bunlardan ilki PIBBLE(PIB) diğeri ise Cloudbric(CLB) projesidir.

PIBBLE(PIB) projesi için şuana kadar 25,876,720 toplam oy kullanılmıştır ve hedef oy oranı %500.00 şeklindedir. 3 Mart 2022 saat 15.00'da listelenecek ve %101,205.30 katılım oranına sahip projenin ödül havuz değeri 19,550,000 milyon dolardır.

Cloudbric(CLB) projesi için şuana kadar 14,064,942 toplam oy kullanılmıştır ve hedef oy oranı %500.00 şeklindedir. 3 Mart 2022 saat 13.00'de listelenecek ve %67,167.88 katılım oranına sahip projenin ödül havuz değeri 2,920.000 milyon dolardır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.