Metacade'in Token Satışı Büyük Sükse Yapıyor! Peki Neden 2023'teki En İyi Kripto Yatırımınız Olabilir?

Metacade'in Token Satışı Büyük Sükse Yapıyor! Peki Neden 2023'teki En İyi Kripto Yatırımınız Olabilir?

Metacade'in Token Satışı Büyük Sükse Yapıyor.

Metacade'in Token Satışı Büyük Sükse Yapıyor. Peki Neden 2023'teki En İyi Kripto Yatırımınız Olabilir?

Kripto para piyasası gelişmeye devam ettikçe, sektörü sarsmaya hazır yeni projeler ortaya çıkıyor ve bu projelerden biri de GameFi'nin yeni üyesi Metacade. Birçok yatırımcı blok zinciri oyun dünyasında devrim yaratacak çığır açan bir ekosistem planlayan ve presale'inin son aşamasında olan MCADE'in, 2023'ün en iyi kriptosu olabileceği düşüncesiyle tokenlarını güvence altına almak için acele ediyor.

Metacade nedir?

Metacade, oyuncuların en sevdikleri oyunları oynarken gelir elde etme fırsatı sunan çığır açan bir projedir ve tamamı Metacade projesi tarafından inşa edilmesi planlanan dünyadaki en büyük “kazanmak için oyna” (P2E) platformu olacaktır.

Platformun her şeyi kapsayan ödül sistemi, hem sıradan hem de rekabetçi oyuncuların oyun faaliyetlerinden faydalanabilmelerini sağlarken, oyun dışı katkılar için de teşvikler sağlıyor. Alfa paylaşımı ve toplulukla etkileşim gibi faaliyetlerin teşvik edilmesinin bir sonucu olarak genel kullanıcı deneyimi sürekli olarak iyileştiriliyor.

Metacade, mümkün olan en geniş oyuncu yelpazesine hitap ederek ve türünün en büyük oyun platformunu inşa ederek kendisini diğer GameFi projelerinden ayırmıştır. Bu nedenle projenin sektörde ve yatırımcılar arasında büyük bir heyecan yarattığını görmek şaşırtıcı değil.

MCADE nasıl çalışıyor?

MCADE hizmet tokenı, Metacade ekosisteminin temelini oluşturmakta, ödül mekanizmalarını güçlendirmekte ve platformdaki işlemler için birincil para birimi olarak hizmet vermektedir. Token yatırımcılara tokenlarını stake etmeleri karşılığında pasif gelir sunan stake etme fırsatları ve geniş kapsamlı yönetim hakları da dâhil olmak üzere, tokenlarını elde tutmak için bir dizi avantaj sağlamaktadır.

Metacade'in en heyecan verici özelliklerinden biri, oyun geliştiricilerinin oyun konseptlerini ve prototiplerini topluluğa sunmalarını sağlayan ve çok övülen Metagrants programıdır. Program, oyuncuların platformun gelecekteki oyun kataloğunu ve genel yönünü şekillendirmede önemli bir rol oynamalarını sağlarken, MCADE sahipleri Metacade hazinesinden hangi projelerin finansmanı hak ettiğine karar vermek için oy kullanıyor.

MCADE Fiyat Tahmini: MCADE 2023 yılında nereye kadar yükselebilir?

Hiç şüphe yok ki kripto uzmanları Metacade'de büyük bir potansiyel görüyor ve bu da presale'e gösterilen büyük ilginin sebebi. MCADE tokenlarını satın aldıklarından beri, birçok kişi MCADE fiyatının bu yıl ne kadar yükselebileceğini merak ediyor.

Proje, teknik teslimatlar için kapsamlı bir yol haritası yayınladı ve whitepaper'ı incelemek için zaman ayıranları heyecanlandırırken, artan farkındalık ve kullanıcı büyümesinin fiyat artışını teşvik etmesi için çok fazla fırsat var. 2023 kripto piyasasında güçlü bir büyüme görülebilir.

Bunu akılda tutarak, bu yıl MCADE fiyatında büyük bir artış görmemiz muhtemeldir ve genel kanı fiyatın 2023'ün sonuna kadar 0.90 ila 1.20 dolar arasında olacağı yönünde. Kimse yılın geri kalanının ne getireceğini kesin olarak söyleyemese de, MCADE'in önemli ölçüde büyüyebileceğine dair birçok sinyal mevcut ve bu da onu piyasadaki en iyi kripto presale'leri arasına sokuyor.

MCADE Fiyat Tahmini: 2025 ne getirebilir?

GameFi alanının önümüzdeki yıllarda patlama yapacağı ve Metacade'in bu hareketin merkezinde yer alacağı düşünüldüğünde, önümüzdeki birkaç yıl içinde MCADE fiyatlarındaki artış konusunda belirli bir limit olmadığı söylenebilir.

Mevcut veriler ihtiyatlı bir şekilde değerlendirildiğinde, piyasa, Axie Infinity gibi bugüne kadarki en iyi kripto GameFi projelerini gördü (birçok kişi Metacade'den daha dar bir kapsama sahip olduğunu iddia edecektir) ve 2021'de 10 milyar dolarlık bir piyasa değerine rahatça ulaştı.

İnanılmaz derecede yatırımcı dostu tokenomiklerle, Metacade için 10 milyar dolarlık bir piyasa değeri, MCADE'in token başına 5 dolara çıkmasıyla sonuçlanacak ve nispeten ihtiyatlı koşullar altında presale fiyatlarına göre büyük bir büyüme sağlayacaktır.

Elbette, koşullar uygun olursa, önümüzdeki birkaç yıl içinde birçok GameFi projesinin yeni zirvelere ulaşmasını bekleyebiliriz ve bu nedenle belki de piyasa değeri bu rakamları çok aşabilir ve erken dâhil olan yatırımcılara hayatlarını değiştirecek getiriler sağlayabilir.

MCADE akıllıca bir yatırım mı?

Yenilikçi yaklaşımıyla Metacade, çevrimiçi oyun endüstrisini altüst etmeye ve “kazanmak için oyna” konseptini yeniden tanımlamaya hazırlanıyor ve tek başına bu bile onu yatırımcılar için en iyi kripto seçeneği haline getiriyor.

Presale'de şu ana kadar sadece 18 hafta içinde $14.5m gibi inanılmaz bir yatırım toplandı ve presale artık son aşamasında olduğundan, fırsat penceresinin çok yakında kapanması muhtemel.

Metacade presale'ine buradan katılabilirsiniz.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.