Solana Fiyat Tahminleri ve Beklentiler Metacade (MCADE) ve Diğer Kripto Para Birimleri İçin Belirleyici mi?

Solana Fiyat Tahminleri ve Beklentiler Metacade (MCADE) ve Diğer Kripto Para Birimleri İçin Belirleyici mi?

Solana Fiyat Tahminleri ve Beklentileri Metacade İçin Belirleyici Olabilir Mi ?

Solana Fiyat Tahminleri ve Beklentiler Metacade (MCADE) ve Diğer Kripto Para Birimleri İçin Belirleyici mi?

Kripto konumunun aksine Solana için geçtiğimiz 12 ayın oldukça zorlu olduğu açık. 2021 boğa koşusunun zirvesinde yaşanan tüm zamanların en yüksek seviyesinden beri %90'ın üzerinde değer kaybetti. Yaşadığı sorunlara rağmen, yerleşik layer-1 protokolünün fiyatında son zamanlarda bir artış görüldü ve bu da Solana fiyat tahmininde bulunanların bunun ileride daha pozitif zamanlara işaret edip etmeyeceğini merak etmesine neden oldu.

Birçok analist fiyat artışını ağdaki balinaların faaliyetlerine bağlarken, bu alandaki birçok kişi de Solana'daki son faaliyetlerin kripto paraların geri kalanı üzerinde bir etkisi olup olmayacağını soruyor. Buna Metacade'in büyük potansiyeliyle dikkat çeken inanılmaz presale'i de dâhil.

Solana nedir?

Solana, 2018 yılında piyasaya sürülen yüksek performanslı bir layer-1 protokolüdür. Diğer blok zinciri ağlarını rahatsız eden ölçeklenebilirlik ve hız sorunlarını çözmek için tasarlanmıştır. Teknolojisi saniyede 65.000 işlem (TPS) seviyelerine kadar ulaşmakta ve bu da onu piyasadaki en hızlı blok zinciri platformlarından biri haline getirmektedir.

Solana, ağdaki işlemlerin onaylanması için gereken süreyi azaltmaya yardımcı olan tarih ispatı (PoH) adlı benzersiz bir mutabakat mekanizması kullanmaktadır. PoH, blok zincirindeki olayların sırası ve zamanının doğrulanabilir bir kaydını sağlayan kriptografik bir takvim olup, Solana PoH kullanarak işlemlerde neredeyse anlık bir kesinlik elde edebilmektedir; bu da kullanıcıların işlemlerinin onaylandığına ve geri alınamayacağına güvenebilecekleri anlamına gelmektedir.

Ne yazık ki Solana, geliştirme ekibinin teknik müdahalesini gerektiren birkaç beklenmedik kesinti dönemiyle karşı karşıya kalmıştır ve bu durum Ethereum gibi diğer layer-1 protokollerinin neredeyse kesintisiz olan çalışma süresiyle kıyaslanamaz.

Solana Fiyat Tahmini: Solana 2023'te nereye kadar tırmanabilir?

Solana bazı teknik sorunlar yaşamış olsa da, ağın düşük maliyetleri ve yüksek işlem hacminin bir sonucu olarak güçlü bir geliştirici topluluğu oluşturmuştur ve bu durum Solana fiyat tahminlerine yansıtılmalıdır. Bu durum, Solana'nın güvenilirliğini kanıtlayabilmesi ve yüksek işlem kapasitesi sunabilen bir ya da iki güçlü projeye sahip olması halinde işlem hacimlerinde büyük bir artış görebileceği anlamına gelmektedir.

Bu da SOL'un şu anki fiyatı 21 dolar civarında olsa da, yatırımcılarının projeye yönelik daha olumlu algıları sonucu 2023'de 30-35 dolar seviyelerinde bir fiyat görmeyi umabilecekleri anlamına geliyor. Fiyatın 40 dolara yükselmesi, çoğu kişinin düşüş korkusu yaşadığı bir proje için büyük bir kazanç olarak görülecektir.

Metacade nedir?

Metacade, ekibi tarafından yayınlanan ilgi çekici ve ayrıntılı whitepaper'ı sonucunda yatırım dünyasında büyük bir sıçrama yapmıştır. Piyasadaki en büyük “kazanmak için oyna” (P2E:Play-to-earn) oyun salonunu inşa ederek Metacade ekosistemini GameFi hareketinin merkezine yerleştirmeyi amaçlayan iddialı planların ana hatları ortaya kondu.

Metacade, her türden oyuncuya hitap edilmesini sağlayan ve bu süreçte Metacade'in erişimini en üst düzeye çıkaran geniş kapsamlı bir ödül sistemine sahiptir. Proje gündelik oyunlardan ciddi rekabete dayalı oyunlara kadar uzanan ödüllü oyun tarzlarının yanı sıra, genel kullanıcı deneyimini ileriye götüren etkinlikleri ödüllendirerek daha da ileri gidiyor. Bu durum, kullanıcıların alfa paylaşmak ve oyun incelemeleri yazmak gibi görevleri tamamlayarak ödüller kazanabilecekleri anlamına geliyor.

Bu kadar büyük bir potansiyele sahip olan presale'in neden böylesi bir hareketliliğe sebep olduğunu anlamak çok zor değil. Uzman yatırımcıların MCADE token'larını presale'de mevcut olan uygun fiyatlara almak için birbirleriyle yarıştığı 18 hafta içinde 14.2 milyon dolardan fazla para toplandı. Token şu an borsalarda piyasaya sürülmeden önceki son presale aşamasında.

MCADE nasıl çalışıyor?

MCADE yardımcı token, Metacade ekosisteminin işleyişinde yalnızca ödül mekanizmalarını değil, aynı zamanda ekosistemin para birimi rolünü de üstlenerek çok önemli bir görev yerine getirmektedir.

MCADE'i elde tutmak, sahiplerinin elde tuttukları süre boyunca pasif bir gelir elde etmelerine olanak tanıyan stake etme seçenekleri aracılığıyla daha da teşvik edilir ve bu ödüller, yalnızca 2 milyar MCADE'den oluşan sabit arzın azalmasını önlemek için sabit coinlerle de ödenir.,

MCADE 2023 yılında ne kadar yükseğe çıkabilir?

Solana fiyat tahminlerinin aksine, böylesine inanılmaz bir presale hareketinin yaşandığı bir ortamda birçok analist, projenin bilinirliği arttıkça kripto endüstrisindeki büyük heyecanın beraberinde, ilk teknik sürümlerin de yayınlanacağı düşünüldüğünde MCADE'in 2023'te ne kadar yükseğe çıkabileceğini merak ediyor.

Kullanıcı sayısı arttıkça, projenin MCADE token üzerinde bir satın alma baskısı göreceği neredeyse kesin ve bu nedenle, MCADE 2023'ün sonlarında 1 dolar bariyerini kolayca aşabilecektir.

SOL ya da MCADE: Hangisi daha iyi bir yatırım?

Şüphesiz Solana daha eski ve kriptoda çok iyi bilinen bir proje olsa da, Solana fiyat tahminlerinde görebileceğimiz faktörler statüsüne rağmen bir dezavantaj olarak nitelendirilebilir. Önemli ölçüde büyüyeceği tahmin edilen kripto sektöründe akıllara durgunluk veren bir potansiyele sahip Metacade ise usta yatırımcıların Metacade presale'i tamamlamadan önce MCADE tokenlerini satın alarak astronomik kazançlar elde etmeleri için ender bir fırsat gibi görünüyor.

Metacade son aşama presale'ine buradan katılabilirsiniz.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.