Metacade'in Yükselişinin Gölgesinde, Uniswap Fiyat Tahminleri Sabitlendi - Konu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Metacade'in Yükselişinin Gölgesinde, Uniswap Fiyat Tahminleri Sabitlendi - Konu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Metacade'in Yükselişinin Gölgesinde, Uniswap Fiyat Tahminleri Sabitlendi - Konu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Metacade'in Yükselişinin Gölgesinde, Uniswap Fiyat Tahminleri Sabitlendi - Konu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Blok zinciri sürekli gelişen bir teknoloji ve her yıl yeni platformlar, sektörler ve kullanım alanları ortaya çıkmakta. Likit Staking Türevlerinin başlamasıyla birlikte, UniSwap (UNI) gibi merkeziyetsiz kripto para borsası tokenları, modası geçmiş yatırım stratejileri haline dönüşebilir.

Ancak, yatırımcıların GameFi'ye olan ilgileri devam ediyor. Metacade (MCADE), token presale'i sırasında etkisini göstermeye devam ediyor ve son zamanlarda platformun geleceğine ilişkin daha fazla yükseliş haberi gündeme geldi.

Merkeziyetsiz kripto para borsası tokenleri tarihe mi karışıyor?

Likit Staking Türevleri (LSD) kripto yatırımcıları arasında heyecan yaratmaya devam ederken, UniSwap gibi geleneksel merkeziyetsiz borsaların (DEX'ler) bocalaması söz konusu olabilir. UniSwap fiyat tahminleri, Lido DAO (LDO) gibi LSD'lerin devam eden büyümesi ve UNI gibi merkeziyetsiz kripto para borsası tokenlarının ikna edici olmayan fayda seviyeleri nedeniyle zarar gördü.

Buna karşılık, blok zinciri oyunları Web3 dünyasında teknolojik gelişimin en sıcak alanlarından biri olmaya devam ediyor. Metacade, MCADE token presale'inin başlamasından bu yana sadece birkaç hafta içinde büyük yatırım topladı ve önümüzdeki aylar ve yıllar boyunca da büyümeye devam edecek gibi görünüyor.

MCADE presale'i sona erdiğinde token, UniSwap gibi merkeziyetsiz seçenekler ve Bitmart gibi merkezî platformlar da dâhil olmak üzere bir dizi kripto para borsasında piyasaya sürülecek.

UniSwap nedir?

UniSwap, Ethereum blok zinciri ekosisteminde en yaygın kullanılan merkeziyetsiz kripto para borsasıdır. Şu anda UniSwap kripto para borsası Ethereum ana ağını ve Ethereum için üç büyük layer-2 ölçeklendirme çözümünü desteklemektedir: Arbitrum, Optimism ve Polygon.

Platform likidite sağlama, otomatik piyasa yapıcılığı, NFT uyumluluğu ve çeşitli diğer dikkat çekici özellikler sunduğundan, kullanıcılar UniSwap borsası aracılığıyla neredeyse tüm ERC tabanlı tokenları alıp satabilir. UniSwap, merkezî bir şirkete veya uçtan uca (peer-to-peer) anlaşmaya gerek kalmadan herkesin dijital varlıkları satın almasına olanak tanıyarak kripto ticaretinde devrim yarattı.

UniSwap fiyat tahmini: UniSwap 2023 yılında 15 dolara ulaşabilir mi?

Token başına neredeyse 45 dolar olan tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra, 2022'deki büyük düşüş nedeniyle zarar gördü. Yatırımcıların UniSwap'ın gelecekteki performansı konusunda giderek daha fazla şüphe duymasıyla birlikte UNI'nin fiyatı şu anda yalnızca 5.98 dolar.

Uzmanlar, UniSwap'ın, özellikle 2023 bitmeden önce, 14 dolar seviyesindeki önemli bir direnç seviyesini aşmak için mücadele edeceğini tahmin ediyor. Yatırımcılar, uzun vadede UniSwap fiyat tahmininin beklentilerin altında kalması nedeniyle LSD'ler gibi alternatif merkezî olmayan tokenlara giderek daha fazla yöneliyor.

Metacade nedir?

İlk topluluk odaklı blok zinciri oyun salonu olan Metacade, karşılaştırılabilir tüm merkeziyetsiz uygulamalar (dApp) arasında en geniş “kazanmak için oyna” (P2E:Play-to-earn) oyun koleksiyonunu sunacak. Çoğu blok zinciri oyunu yalnızca tek bir oyun deneyimi sunarken, Metacade oyunculara aralarından seçim yapabilecekleri sonsuz bir eğlence yelpazesi sunuyor.

Metaverse oyun salonundaki tüm oyunlar, platformun P2E işlevi sayesinde entegre finansal ödüller sunmaktadır. Metacade aynı zamanda blockchain kullanıcıları için bir merkez haline gelecek ve kripto para ödülleri kazanma kavramını bir üst seviyeye taşıyan birkaç ek kazanç mekaniği sunacak.

MCADE nasıl çalışıyor?

MCADE token, metaverse oyun salonunda ödülleri dağıtmak için kullanılır. Oyuncular tek başlarına oynayıp sonsuz seviyelerde ilerleyerek bir önceki yüksek skorlarını geçmeye çalışmakla kalmıyor, aynı zamanda büyük kripto ödülleri kazanma şansı için ücretli turnuvalara da katılabiliyorlar.

Metacade'in sosyal merkezi de kullanıcılar topluluğa katkıda bulundukça kripto ödülleri sunuyor. Bu katkılar arasında oyun incelemeleri, alfa paylaşımı veya diğer üyelerle etkileşimler yer alıyor. Sonuç olarak Metacade'in, proje tarafından uygulamaya konulan gelişmiş bir teşvik sistemi sayesinde GameFi bilgi paylaşımının merkezi haline gelmesi bekleniyor.

Bunun da ötesinde, Metacade kripto meraklıları için yepyeni iş fırsatları yaratacak. Work2Earn (Kazanmak İçin Çalış) mekaniği, blok zinciri kullanıcılarını Metacade'in ortak projelerinden birkaçı da dhil olmak üzere Web3'ün en yeni start-up'larından bazılarında ücretli iş fırsatlarıyla buluşturacak.

MCADE 2023'te 1 dolara ulaşabilir mi?

Uzmanlar, MCADE tokeninin 2023 yılında etkileyici seviyelere ulaşabileceğini öngörüyor. Bunun nedeni, MCADE'in kripto para borsalarında listelenmeye başlayacak olması. Metaverse oyun salonunun lansmanı ile birlikte, MCADE'in kripto para borsalarında bu yeni token için talep seviyesini artırması ve fiyatı yukarı çekmesi bekleniyor.

Bazı uzmanlara göre MCADE 2023 yılı sonuna kadar 1 dolara ulaşabilir. Bu^durum, presale sonundan itibaren 50 katlık bir fiyat artışı anlamına geliyor ve böylelikle aynı zaman diliminde UniSwap fiyat tahminlerinden daha iyi bir artış vadediyor.

MCADE mi UNI mi: Hangisini satın almak daha mantıklı?

MCADE’in birkaç kripto para borsasında listelenmesi gündemdeyken, 0.02 dolarlık mevcut fiyat seviyesi uzun vadeli bir yatırım açısından kesinlikle güçlü bir giriş pozisyonu gibi görünüyor. Buna karşılık, UniSwap fiyatı önemli direnç seviyelerini aşmakta zorlanabilir.

MCADE'i yatırım portföylerine eklemek isteyen yatırımcılar, presale sona ermeden önce tokenı doğrudan web sitesi üzerinden satın alabilirler. Presale etkinliği yalnızca sınırlı bir süreye sahiptir ve her bir tokenin değerinin 0.008 dolardan 0.02 dolara yükseldiği son aşamadadır, bu nedenle token resmi olarak borsalarda yayınlanmadan önce hızlı davranmaya gayret edin.

Metacade presale'inin son aşamasına buradan katılabilirsiniz.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.