Metacade (MCADE) Presale'i Kripto Dünyasında İlgi Görmeye Başladı - Çok Geç Olmadan Yerinizi Alın

Metacade (MCADE) Presale'i Kripto Dünyasında İlgi Görmeye Başladı - Çok Geç Olmadan Yerinizi Alın

Metaverse, oyun endüstrisinde teknolojik bir devrime öncülük ettiğinden, en iyi metaverse tokenları genellikle erken yatırımcılar için inanılmaz kazançlar sağlayabilir.

Metaverse, oyun endüstrisinde teknolojik bir devrime öncülük ettiğinden, en iyi metaverse tokenları genellikle erken yatırımcılar için inanılmaz kazançlar sağlayabilir. Kripto dünyasındaki düzenli kullanıcılar kazanmak için oyna (P2E:Play-to-earn) oyunlarına zaten aşinadır; zira The Sandbox gibi platformlar 2021 boğa piyasası sırasında 200 kattan fazla değer kazanmıştır.

Başarılı bir ilk tur presale ile, Metacade (MCADE) adlı yepyeni bir GameFi platformu, kripto dünyasının en iyi metaverse tokenı gibi duruyor.

Metacade şu anda kripto dünyasındaki en iyi metaverse tokenı

Kripto dünyası, birçok önemli küresel pazarda ilerleme sağlayabilecek yeni teknolojilerle doludur. Bu ilerlemenin ana alanlarından biri, sanal gerçeklik ve blok zinciri teknolojisinin dünyanın her yerindeki oyuncular için gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunmak üzere birleştirildiği metaverse'dir.

Hiç şüphesiz, Metacade şu anda piyasadaki en iyi metaverse tokenlarından birisi. Proje kısa süre önce presale aşamasını başlattı ve üç haftadan biraz daha uzun bir sürede 1,12 milyon doların üzerinde yatırım aldı. Beta aşamasında, 140 milyon MCADE tokenı token başına 0,008 dolardan satıldı.

Metacade'in başarılı ilk tur satışının haberi, yeni GameFi platformunun beklenen gelecekteki değerine kıyasla ilk fiyatın düşük görünmesi sebebiyle kripto dünyasında büyük bir heyecan yarattı. Şu anda Metacade, 2023 yılında yatırım yapılabilecek en iyi metaverse tokenı gibi görünüyor.

MCADE 2023 yılında 1 dolara çıkabilir mi?

MCADE'in fiyatı, presale süresince token başına 0,02 dolara yükselecek şekilde ayarlanmıştır. Bu noktadan sonra Metacade ekibi, token'ı IDO esnasında merkeziyetsiz borsalarda (DEX'ler) piyasaya sürecek ve bu da token'ın bilinirliğini ve talebini artıracaktır.

Metacade platformu da 2023 yılında hayata geçecek ve geniş bir Web3 kullanıcı topluluğuna kapsamlı bir GameFi deneyimi sunmaya başlayacak. Metacade, geçtiğimiz ay Twitter'daki takipçi sayısını iki katından fazla artırdı ve GameFi ile ilgili her şey için merkezi bir konum haline gelene kadar büyümeye devam etmeyi hedefliyor.

Uzmanlar MCADE'in geleceği konusunda oldukça iyimser ve tokenin 2023'te bazı şaşırtıcı fiyat hareketleri sergileyebileceğini öne sürüyor. MCADE, presale sürecinin sonundan itibaren 50 kat kazanç sağlayacak şekilde 1 dolar seviyesine ulaşabilir.

Metacade nedir?

Metacade, birçok farklı P2E (kazanmak için oyna) oyununu tek bir platformda sunan en büyük zincir üstü oyun salonu olacak. Bu oyunlar oyunculara maddi ödüller sunacak ve bazı ek mekanikler bu yeni GameFi platformundaki kripto kazanma fırsatlarını bir üst seviyeye taşıyacak.

Web3 kullanıcıları için ana bir platform olmayı hedefleyen Metacade'in gelişmiş kazanç mekaniği, metaverse oyun salonuna dâhil olmak ve sunduğu her şeyden yararlanmak için yüksek teşvik sağlıyor.

Her özelliği oyuncular tarafından oyuncular için yaratılan proje tamamen kendi topluluğu tarafından yönlendiriliyor. Metacade, kripto dünyasının dört bir yanından kullanıcılara kripto cinsinden gelir elde etmek için çeşitli yöntemler sunarak blok zinciri oyun alanında ilerleme sağlamaya odaklanıyor.

MCADE nasıl çalışıyor?

Metacade'in Play2Earn oyun salonu, oyun içinde kaydedilen ilerlemeler için oyuncuları ödüllendirecek. Metacade ayrıca oyuncuların MCADE token ödülleri kazanma şansı için kafa kafaya yarışabilecekleri turnuvalara da ev sahipliği yapacağından, sunulan çeşitli oyunlar rahatça veya rekabetçi bir şekilde oynanabilir.

Şu anda en iyi metaverse tokenlarından biri gibi görünen MCADE kazanmanın bir başka yöntemi de Create2Earn (kazanmak için oluştur) özelliğidir. Kullanıcılar, kripto dünyasıyla ilgili en son bilgileri paylaşarak, diğer kullanıcılarla etkileşime girerek veya Metacade oyunları için incelemeler yayınlayarak Metacade topluluğuna faydalı katkılar sağladıklarında ödüllendirilecekler.

Metacade, 2024'ten itibaren platformda kripto iş ilanları da yayınlayacak. Bu, Web3 kullanıcılarını çeşitli Web3 şirketlerindeki tam zamanlı fırsatlarla buluşturacak ve kripto dünyasının hevesli üyelerine blok zincirinde bir kariyere başlama şansı verecek.

Bunun yanı sıra, Work2Earn (kazanmak için çalış) mekaniği 2023'ten itibaren yarı zamanlı işlerin reklâmını yapacak ve Metacade topluluğu, platforma eklenmeden önce yepyeni arcade oyunlarını test ederek MCADE tokenleri kazanabilecek. Kullanıcılar oyun geliştiricilerine geri bildirim sağlayabilecek, hataların düzeltilmesine yardımcı olabilecek ve yeni oyun yayınlanmadan önce optimize edilmesi konusunda katkı yapabilecek.

Metacade en iyi metaverse tokenlardan biridir - ama oyun dünyasını iyi yönde mi değiştiriyor?

Metacade'in kullanıcılara sunduğu gelişmiş kazanç potansiyeli, topluluk odaklı yaklaşımının bir kanıtıdır. Platform, GameFi topluluğunu doğrudan desteklemeyi amaçlıyor ve zaman içinde merkezi olmayan otonom bir organizasyona (DAO) dönüştüğünde tümüyle kullanıcıları tarafından yönetilecek.

Platform ayrıca oyun geliştiricilerinin yenilikçiliğini desteklemeyi de amaçlıyor. Yeni oyun projeleri, hangi yeni oyunların en iyi olduğuna karar vermek için oy kullanacak olan Metacade topluluğuna yatırım fırsatları sunabilir. Kazananlar, erken aşamada finansman sağlamak için bir Metagrant alacak ve yeni oyunun Metacade platformuna getirilmesine yardımcı olacak.

MCADE almaya değer mi?

Metacade, tek merkezli metaverse oyun salonunda sağladığı katma değer nedeniyle şu anda piyasadaki en iyi metaverse tokenlardan biridir. Platform, sosyal bir alan, çeşitli P2E oyunlarının oynanabileceği bir merkez haline gelebilir ve kripto dünyası için ilerlemenin devam etmesine yardımcı olabilir.

MCADE presale'i, MCADE fiyatını token başına 0,008 dolardan 0,02 dolara kadar kademeli olarak yükseltiyor. Her presale turunun hızla tükenmesi beklendiğinden, yatırımcıların bu sürece dâhil olmak için ellerini çabuk tutmaları gerekiyor. MCADE kesinlikle 2023 yılı için satın alınabilecek en iyi metaverse tokenlardan biri, çünkü proje blockchain oyun alanında bir mihenk taşı olmaya aday görünüyor.


Metacade presale'ine buradan katılabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.