] }
Sponsor Makale

ProfitFarmers: Sıkıntısız Kripto Ticareti

Bu araç ‘ 'kripto yardımcı pilotunuz' olarak çalışmayı vaat ediyor, ancak 1. günden itibaren kârlı işlemler yapmanıza gerçekten yardımcı olabilir mi?  Hemen hızlıca inceleyelim.

Bu araç ‘ ‘kripto yardımcı pilotunuz’ olarak çalışmayı vaat ediyor, ancak 1. günden itibaren kârlı işlemler yapmanıza gerçekten yardımcı olabilir mi?  Hemen hızlıca inceleyelim.

Düşünün:  serin hava ve parlak güneş ışığında bir yürüyüşe çıkıyorsunuz, sonra  telefonunuza bir bildirim geliyor. Oh! Bu ProfitFarmers  sinyal kopya ticaret platformundan.

“Yeni Ticaret Sinyali Mevcut”

ProfitFarmers mobil uygulamasını açmak için tıklayın. 30 saniye içinde ve sıcak güneşte yürüyüşe devam ederken işleminizi yapıp uygulamayı kapatırsınız.

Bu 30 saniyede, aşağıdaki görünen işlemleri otomatik olarak yapan bir işlem başlatabilirsiniz.

Görünüşe göre, ProfitFarmers ile sinyal kopyalama ticareti ancak  bu kadar basit olabilir. Ama ProfitFarmers hakkında bilgi edinmeden önce bilmeniz gerekenler şunlardır.

Bu hızlı bir  şekilde zenginleştirme planı değil. Sizlere bu konuda kesinlik sunmamaktadır, misal   Ferrariler alınması gibi. Bu mümkün olsaydı, bu ticaret botunu yazmak yerine Bitconnect’i satın almayı tercih ederdim.  Şimdi bunun ne olup olmadığını öğrendiğinize göre yukarıda alınmış işlemlere bakalım.

Bu sinyalller, ProfitFarmers’ın alım satım sinyallerinden geldi. Görünüşe göre, herkes aynı alım satımları “sadece birkaç tıklama ile” kopyalayabilirdi.

ProfitFarmers, binance Borsası aracılığıyla girişten çıkışa tüm ticareti ele aldıklarını söylüyor. Hiçbir grafik başlangıç, fiyat alarmları veya sürekli stres.

Hiçbir şekilde düşünüyorsun: “bahse girerim! Karlı çiftçilerin bu kadar iyi çalışması imkansız.”

Öyleyse, bu hızlı incelemede kendiniz öğrenin!

ProfitFarmers hakkında en önemli şeyler:

 • Kurucusu Matthew Tansley’e Merhaba deyin-yüzü her yerde! Bay Tansley’in diğer kripto-iş kurucularının yaptığı gibi halkın gözünden saklanmasına gerek yok gibi görünüyor…
 • İşlemlerde sıfır Komisyon ve ücret. Her şey Binance aracılığıyla gerçekleştiğinden, ProfitFarmers kesinlikle herhangi bir kesinti yapma yeteneğine sahip değildir.
 • Ticaret paranız Binance’ın içinde kalır. Kar getirenler değil. Tüccarlara en iyi güvenlik ve özellikleri sağlamak için ProfitFarmers, bir API entegrasyonu yoluyla Binance’a bağlanır. Kazandığınız para doğrudan cüzdanınıza girer ve istediğiniz zaman para çekmenize izin verir.
 • Şirketleri E. U’da kayıtlı-çoğu kripto şirketi kendilerini vergi cennetlerinde saklıyor … sanırım meşru işletmelerin buna ihtiyacı yok.

ProfitFarmers Ticaret sinyalleri nasıl çalışır?

Sosyal kopya ticareti ile eToro gibi bir şey. Ancak rastgele yabancıları kopyalamak yerine, ProfitFarmers sinyallerini kullanırsınız. (Etoro’nun platformlarında para kaybeden tüccarların %78’i için feragatnamesinden çok daha iyi)

Sadece gösterge tablosundan bir ticaret sinyali seçin, ne kadar para ticaret yapmak istediğinizi girin ve Onayla düğmesine basın. Daha sonra, ProfitFarmers sizin adınıza ticaret yapmak için Binance ile bağlanır.

Ticaret sinyalleri de yerleşik bir stop loss’a sahiptir. Fiyatlar çok yanlış giderse, ProfitFarmers sizin için otomatik olarak ticaretten çıkacaktır. Daha fazla uykusuz gece izleme fiyatları yok!

Ticaret sinyalleri ne kadar iyi performans gösteriyor?

 

Bu sonuç verilerini doğrudan web sitelerinden aldım:

Bu, son birkaç ayda yaklaşık %75‘lik bir ortalama kazanma oranıdır. Temel olarak, 10 sinyali takip ederseniz, yaklaşık 7 katı para kazandıracaktır.

Hiç kendi başına bu kadar başarılı bir ticaret yaptın mı? Kesinlikle yapmadım!

Sonuçları gerçek mi?

Dürüst olalım, bu sonuçlar gerçek olmak için biraz fazla iyi geliyor. Kendim kullandıktan sonra, sonuçlarına inanabilmemizin 5 nedenini buldum:

 • ProfitFarmers ile para kazanan halka açık (gerçek) kişilerin video referansları vardır.
  Sonuçları tam olarak nasıl hesapladıklarını açıklıyorlar.
 • Bu bize ‘beyaz yalanlar’ söylemediklerini gösteriyor.
 • Binance cüzdanınızda sahte sonuçlar veremezler!
 • Sistemlerinin nasıl çalıştığına dair çok fazla içerik oluşturdular. Neden biri işe yaramayan bir şey hakkında ders versin ki?
 • Her hafta, kurucuları (Tansley) sonuçları hakkında konuşan bir video yapar. Sahte sonuçları teşvik ederek itibarını riske atmak için aptal olmak zorunda kalacak…

 Profitfarmers

Para kazanıp kazanamayacağınızdan hala emin değil misiniz? Şuna bir bak:

Yeni Akademilerinin lansmanı ile herkes, tek bir kuruş harcamak zorunda kalmadan ProfitFarmers kullanarak en fazla parayı nasıl kazanabileceğini tam olarak öğrenebilir.

İçeride, sistemlerinin nasıl çalıştığını, her ticaretin sizin için daha iyi çalışmasını sağlamak için ipuçları ve daha fazla dikkat edilmesi gereken sürecin parçaları hakkında size rehberlik eden bir video ve kılavuz koleksiyonu var.

Yukarıdaki videoda Tansley, kulüp üyelerinin bu finansal olarak yararlı videoları izledikten hemen sonra daha fazla kar elde edebildiklerini söylüyor.

Bu tür ücretsiz içeriği ürettiğimizi gördüğümüz hiçbir ticaret yazılımı veya sinyal sağlayıcısı yoktur, kesinlikle hiçbir koşul yoktur (bir e-posta girmeniz bile gerekmez!).

Sadece gerçek kullanıcı değerine sahip bir platform böyle bir şey yaratabilir, çünkü değerli bir çalışma ürünü olmadan, para kazanmak için ipuçları vermek ve vermek için hiçbir şey olmazdı!

Hakkında daha fazla bilgi edinin:  ProfitFarmers 

Son Düşünceler

En iyi şey:

ProfitFarmers, bir sinyal seçtikten sonra binance aracılığıyla işlemlerinizi nasıl yapar. Artık ticaret yapmak için saatler harcamanıza gerek yok, bu işlemleri manuel olarak yerleştirin ve daha sonra fiyatların hareket etmesini izleyerek bütün gece ayakta kalın. ProfitFarmers, herhangi bir güçlük çekmeden karlı işlemler yapmak için hepsi bir arada bir araçtır.

En kötü şey:

İncelememi okuyan herkesin kullanabilmesi muhtemel değil. Profitfarmers. Kendi web sitesi üye sayısı sınırı var diyor.

Görünüşe göre, bunun nedeni, aynı sinyalleri kullanan çok fazla insanın etkinliğini azaltmasıdır. ProfitFarmers kullanan kişilerin mümkün olan en iyi deneyimi (ve karlılığı) aldığından emin olmak istiyorlar.

Üyeliklerin ne kadar sınırlı olduğundan emin değilim, ancak yeni bir yazılım olduğu göz önüne alındığında, üyeliklerin hızlı gitmesi muhtemeldir.

 Şimdi Kullanılabilirliği Kontrol Edin: Profitfarmers

ProfitFarmers benim için olup olmadığını nasıl anlarım?

Eğer sen:

 • Ticaret kripto para birimleri ile ilgili riskleri anlayın
 • Zaten (€3,000 veya daha fazla) ile işlem yapmak için biraz para var)
 • Bir gecede milyoner OLMAYACAĞINIZI kabul edin

O zaman ProfitFarmers sizin için gibi geliyor!

Neden 3.000 avroya ihtiyacım var?

Ticaret yapmaya başlamak için açıkcası  paranız olmadan para ticareti yapamazsınız. ProfitFarmers, kullanıcılarına en az 3 bin Euro’ya sahip olmalarını tavsiye ediyor, “çünkü daha az olan her şey karlılığınızı sınırlayabilir.” Sanırım üyelik ücretlerinden bahsediyorlar.

Hatırlatma: ticaret yaptığınız para her zaman sizin kontrolünüz altındadır. ProfitFarmers içinde değil, Binance cüzdanınızın içinde kalır. İstediğiniz zaman para çekebilirsiniz ve ProfitFarmers kesinlikle herhangi bir ücret talep etmez.

Şimdi bu ProfitFarmers incelemesini okumayı bitirdiniz!  Daha fazla bilgi edinmek veya kendiniz için ProfitFarmers denemek için aşağıdaki düğmeyi tıklayın.

Hadi gidelim: Profitfarmers

 

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Kointimes, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Kointimes, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu