Shiba Inu (SHIB) vs Metacade (MCADE): TikTok'a Göre 2023'te Hangi Kripto Size 50 Kat Kazandıracak?

Shiba Inu (SHIB) vs Metacade (MCADE): TikTok'a Göre 2023'te Hangi Kripto Size 50 Kat Kazandıracak?

Metacade (MCADE) ve Shiba Inu (SHIB) bugünlerde en popüler kripto paralardan ikisi. Bu tokenlerden hangisinin gelecek vaat ettiğini öğrenmek isteyen yatırımcılar için Shiba Inu'nun 2023 fiyat tahminine bakmak ..

Metacade (MCADE) ve Shiba Inu (SHIB) bugünlerde en popüler kripto paralardan ikisi. Bu tokenlerden hangisinin gelecek vaat ettiğini öğrenmek isteyen yatırımcılar için Shiba Inu'nun 2023 fiyat tahminine bakmak ve Metacade'in devam eden presale hakkında bilgi edinmek oldukça yararlı olacaktır.

Her iki tokenin de fiyatı düşük gibi görünebilir, ancak birinin geleceği diğerinden daha parlak görünüyor. Lafı daha fazla uzatmadan, işte 2023 yılı için Metacade ve Shiba Inu fiyat tahminleri.

Shiba Inu (SHIB) nedir?

Shiba Inu, Ethereum blok zinciri üzerinde işlem görür ve SHIB kısaltması ile tanımlanır. SHIB, arzı kontrol eden deflasyonist bir mekanizmaya sahip bir ERC-20 tokenı olarak faaliyet göstermektedir. Bir espri şeklinde oluşturulmasının ardından SHIB hızla piyasalardaki en popüler kripto para birimlerinden biri haline geldi ve şu anda piyasadaki en iyi meme coini olarak kabul ediliyor.

Shiba Inu kendine güçlü bir topluluk kurdu ve uzun vadede de varlığını sürdürecek gibi görünüyor. Proje, SHIB'i yerel token olarak kullanan Shibarium adlı özel olarak tasarlanmış bir katman 2 blok zinciri de dâhil olmak üzere ekosisteme yeni özellikler getirmeyi amaçlamaktadır.

2023 Shiba Inu fiyat tahmini

2021'de tüm zamanların en yüksek değerini gördükten sonra %90'ın üzerinde düşüş yaşayan Shiba Inu'nun 2023 için fiyat tahmini pek de iç açıcı görünmüyor. SHIB, 2023'ün bir bölümünde trendin tersine döndüğünü görebilir, ancak şu anda önceki en yüksek seviyesi olan 0,000088 doları yeniden yakalaması çok muhtemel görünmüyor.

Bununla birlikte, Shiba Inu'nun 2023 yılı için yapılan fiyat tahmini yatırımcılara hala kazanç sağlayabilir. Shiba Inu’nun fiyat tahmini, mevcut fiyatına göre 4 kat daha fazla kazanç sağlayacak olan 0,00003 dolarlık önemli bir direnç alanını işaret ediyor.

Metacade (MCADE) nedir?

Metacade, geçtiğimiz haftalarda MCADE presale’in duyurulmasından bu yana büyük ilgi toplayan yepyeni bir GameFi platformudur. Metacade'deki ekip, blok zincirindeki en büyük ve en benzersiz sanal oyun salonunu inşa ederek, mutlaka görülmesi gereken Kazanmak-için-Oyna (P2E: Play-to-Earn) oyunlarının yanı sıra giderek genişleyen bir klasik oyun yelpazesi sunmayı amaçlıyor.

Blockchain oyuncuları ek olarak bir takım özelliklere, özellikle de MCADE ödüllerini kazanmak için stok yapmak gibi çok sayıda seçeneğe erişebilecekler. Metacade'in temel amaçlarından biri, GameFi ve Web3 kullanıcıları için kendi kendini sürdürebilen bir merkez haline gelmek ve projeyi GameFi sektöründe inovasyonu teşvik etmek için kullanarak topluluğuna yoğun bir şekilde odaklanmaktır.

2023 Metacade fiyat tahmini

Metacade kısa süre önce MCADE tokenının presale’ini başlattı ve beta aşaması kısa sürede tükendi. Yalnızca 3 hafta içinde 1 milyon doların üzerinde yatırım yapıldı ve uzmanlar 2023 yılında fiyatlarda büyük fiyat artışları yaşanacağını öngörmeye başladı.

MCADE'in başlangıç fiyatı 0,008 dolardı ve genel satışa yaklaşırken presale’in sonunda 0,02 dolara kadar çıkması bekleniyor. 2023'ün ilerleyen dönemlerinde tahminler MCADE fiyatının hızla yükselerek potansiyel olarak 1 dolara ulaşabileceği yönünde - presale’den sonra 50 katlık muazzam bir kazanç.

Metacade 2023'ün en iyi yatırım fırsatı olabilir

Shiba Inu için fiyat tahmini yatırımcılara bazı kazançlar sağlayabilecek gibi görünse de, şu sıralar hala büyük bir gerileme döneminden çıkmaya çalışıyor. Dolayısıyla Shiba Inu için 2023 yılında öngörülen fiyat, gelecek için büyük umut vaat eden yepyeni bir proje olan Metacade'in arkasındaki ivmeyle kıyaslandığında nispeten sönük kalmaktadır.

MCADE presale’inin gördüğü rağbet kesinlikle güçlü bir sinyal niteliğindedir. Birçok yatırımcının, Metacade'i Web3 oyun dünyasında öne çıkaracak bazı cazip ve iyi tanımlanmış özellikler içeren yol haritasından etkilendiği açık.

Metacade nasıl çalışıyor?

Metacade, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Bu da Metacade platformundaki her bir oyunun kazanç mekaniklerini sisteme kolaylıkla entegre edebileceği ve oyuncuların becerilerini geliştirip sınırsız eğlence seviyelerinde ilerlerken MCADE tokenları kazanabilecekleri anlamına geliyor.

Bunun yanı sıra Metacade, oyuncuların büyük kripto ödülleri için birbirleriyle rekabet edebilecekleri P2E turnuvalarına da ev sahipliği yapmayı planlıyor. Platform ayrıca oyuncuları bilgilerini paylaştıkları ve topluluğa katkıda bulundukları için ödüllendirecek ve bu da GameFi meraklılarından oluşan hareketli bir ekosistem kurmaya yardımcı olacaktır.

GameFi‘de sağlanacak gelişmeler

Metacade, Metagrants olarak adlandırılan çığır açıcı bir özellik ile blok zinciri oyunlarının geleceğini desteklemeyi amaçlıyor. Bu özellik tamamen topluluk odaklı olup, Metacade kullanıcıları blok zincirindeki en iyi oyunları seçme ve onları geliştirme sürecine destekte bulunmak için doğrudan fon sağlama şansına sahip olacak.

Metacade zaman içinde Ademi Merkeziyetçi Otonom bir Organizasyon (DAO: Decentralized Autonomous Organization) haline gelmeyi hedeflemektedir. Bu sayede tam kontrol, yönetim önerilerini oylayabilecek ve Metacade platformu için gerçek anlamda demokratik bir şekilde ilerleme sağlayabilecek olan oyuncu topluluğuna verilecektir.

MCADE vs SHIB: 2023'de hangisini satın almak daha mantıklı?

Shiba Inu'nun 2023 için fiyat tahmini Metacade'inkine göre daha düşük. Shiba Inu, her ne kadar topluluğu için daha fazla hizmet sunmayı planlasa da bu Metacade'in oyun ekosisteminde hâlihazırda inşa etmiş olduğu hizmetlerle kıyaslanamaz.

Şimdilik, MCADE hala presale’de, bu nedenle yatırımcıların fiyatlar hala düşükken dâhil olmaları için harika bir fırsatları var. Ancak, presale hızla tükendiği ve fiyatlar yükselmeye devam ettiği için yatırımcıların hızlı davranması gerekiyor. Şu anda fiyat token başına 0,01 dolar ve yakında presale’in son turuna gelindiğinde 0,02 dolara ulaşacak.

Shiba Inu'yu eToro'dan buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Metacade presale’e buradan katılabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.