ProfitFarmers: Sıkıntısız ve başarılı bir kripto ticareti mi?

ProfitFarmers: Sıkıntısız ve başarılı bir kripto ticareti mi?

ProfitFarmers: Sıkıntısız ve başarılı bir kripto ticareti mi?

Bu sayfanın size bir kripto-rehber servisi vereceğine söz verebiliriz, fakat sizce ilk günden başlayarak kâr elde edebilir misiniz? Gelin buna hızlı bir şekilde göz atalım.

Hayal Edin: Yeşillikte yürüyorsunuz, havanın serinliğini ve güneşin parlak ışıltısını hissederken- *Ding* - telefonunuzda bir bildirim belirdi... Hmm! Gelen bildirim sinyal-kopyalama ticaret platformunuz olan ProfitFarmers! *sinyal kopyalama ticaret platformunuz.

“Yeni Ticaret Sinyali Mevcut”

Bildirime dokunup ProfitFarmers uygulamasını açıyorsunuz. Kısa bir süre uygulamaya göz atıp, güneş ışığında yürümeye devam ediyorsunuz.

Sadece göz attığınız bu kısa süre içerisinde, size tüm ticaret detaylarıyla yardım edecek otomatik işlem başlattınız, gelin aşağıda verilen örneklerle bunlara bir göz atalım:

- Tam da gözüktüğü gibi, sinyal kopyalama ticareti platformu ProfitFarmers’ı kullanmak bu kadar kolay.Ancak, ProfitFarmers’tan söz etmeden önce:

Bu sizi ANINDA ZENGİN EDEBİLECEK bir senaryo değil. Size kesin bir söz veremeyiz, özellikle Ferrari veya yalılar! Aslında burada oturup bunları yazmak yerine BitConnect’e yatırım yapmayı tercih ederdim...

Peki, şimdi bunun ne OLMADIĞINI anladığınıza göre, yukarıdaki yeşil kutulara tekrar bir göz atalım.

Gördüğünüz bildirimler ProfitFarmers ticaret sinyallerinden. Görünüşe göre, herhangi biri bu ticaret işlemlerin aynısını sadece birkaç tuşla kopyalayabilirdi.

ProfitFarmers bu ticaret işlemlerini baştan sona Binance aracılığıyla gerçekleştiriyor. Çizelge planı, borsa alarmları veya stres yok.

Sanırım şu an düşündüğünüz: “ProfitFarmers’’ın bu kadar kusursuz çalışması imkansız!”

Peki, aşağıdaki hızlı incelemeyle anlamanıza yardımcı olalım!

ProfitFarmers hakkındaki en önemli detaylar:

 1. ProfitFarmers’ın kurucusu Matthew Tansley’e merhaba diyin! - Kendisi her yerde ön planda! Görünüşe göre Matthew’in diğer kripto ticareti yapanlar gibi perde arkasına saklanmak gibi bir niyeti yok...
 2. Ticaret işlemlerinde SIFIR komisyon ve işlem ücreti. Çünkü tüm işlem Binance aracılığıyla yürüyor, ProfitFarmers’ın bu platformdan pay alması mümkün değil.
 3. Paranız yalnızca Binance uygulamasında bekliyor. ProfitFarmers’ta DEĞİL. Kullanıcıları güvende ve rahat hissettirmek için, ProfitFarmers API birleşimi aracılığıyla Binance platformuna bağlantı sağlıyor. Yatırım yaptığınız para miktarı direkt olarak sanal cüzdanınız da aktif oluyor ve istediğiniz zaman geri çekebilme imkanını sağlıyor bir nevi banka kartı gibi.
 4. ProfitFarmers aynı zamanda avrupa birliğinde lisans sahibi olan bir platform - Kripto ticareti yapan uygulamaların çoğu kendilerini vergi cenneti yerlerde saklıyorlar… Sanırım yasal firmaların buna ihtiyacı yok.

ProfitFarmers ticaret sinyalleri nasıl çalışır?

eToro’nun sosyal kopya-ticaretine biraz benziyor. Fakat rastgele toplanan ticaret sinyalleri ile değil ProfitFarmers’ın sinyalleri ile. (Kullanıcılarının %78’inin parasını kaybettiğini ifade eden eToro’dan daha başarılı.)

Gösterge panelinden ticaret sinyalini seçiyorsunuz, yatırmak istediğiniz miktarı girip onaylıyorsunuz. Sonrasında ProfitFarmers, Binance platformuna bağlanıp sizin için işlemlere başlıyor.

Ticaret sinyallerinde aynı zamanda zararı önlemek için kaybı durdurma sekmesi mevcut. Eğer yatırım yaptığınız sinyal gereğinden fazla zarara uğrarsa, ProfitFarmers sizin için o ticareti hemen durduruyor. Sabahlara kadar ticaret işlemlerinin sonuçlarını kovaladığınız uykusuz gecelere son!

Ticaret Sinyallerinin Performansı Ne Kadar İyi Çalışır?

Aşağıdaki verileri direkt olarak ProfitFarmers’tan kopyaladım:

Geçtiğimiz aylardaki başarı oranı %75 civarında. Kısacası, eğer 10 sinyali takip ederseniz ortalama 7 sinde başarı mevcut.

Bu zamana kadar ticarette bu kadar başarılı olduğunuzu hatırlıyor musunuz? Ben kesinlikle HİÇ olmadım!

Verilen sonuçlar gerçek mi?

Dürüst olalım, veriler doğru olamayacak kadar başarılı gözüküyor. Kendi kullandığım kadarıyla ProfitFarmers’ın performansına inandığım beş tane konuya değinmek istiyorum:

 1. Sosyal medyada ProfitFarmers’ı kullanarak kâr elde eden birçok video referansı mevcut.
 2. Bize tam olarak sonuçları nasıl hesapladıklarını gösteriyorlar. Bu da bize ‘beyaz yalan’ söylemediklerini gösteriyor.
 3. Binance cüzdanınızda oynama yapmaları mümkün değil!
 4. Sistemlerinin tam olarak nasıl çalıştığına dair birçok içerik mevcut. Kim çalışmayacak bir sistem ile ilgili eğitim vermeye çalışır ki?
 5. ProfitFarmers’ın kurucusu Tansley her hafta elde ettikleri sonuçları açıklayan videolar hazırlıyor. Matthew’in sahte veriler ve sonuçlar sergileyerek kendi itibarını riske atması biraz aptalca olurdu değil mi?

[Daha fazla sonuç için tıklayın]

Hâlâ para kazanabileceğinize dair şüpheleriniz mi var? Gelin şunlara bir göz atalım:

Piyasaya yeni sürdükleri Academy isimli eğitim kuruluşuyla, herkesin tek bir kuruş dahi harcamadan ProfitFarmers ile nasıl para kazanabileceğini öğrenmesine imkan sağlıyor.

Bu koleksiyonun içinde rehber videolar, sıkça sorulan sorular ve aklınıza takılan her detay hakkında bilgiler mevcut.

Yukarıdaki videoda, Tansley, bazı üyelerin finansal alanda ödül alan bu videoları izledikten sonra hemen kâr yaptığını söylüyor. Piyasada bu kadar bilgiyi, eğitimi ve içerikleri bu kadar kolay ve sıkıntısız ulaşılacak bir şekilde paylaşan başka herhangi bir ticaret platformu mevcut değil (e-Posta adresi girmenize bile gerek yok!).

Sadece gerçek kullanıcı kitlesine sahip olan bir platform böyle bir imkan oluşturabilir, eğer bu değerli bir ürün olmasaydı, para kazanmanızı kolaylaştıracak bu kadar bilgi de verilmezdi!

[ProfitFarmers hakkında daha fazla bilgi sahibi olun]

Son Düşünceler

En iyi tarafı:

ProfitFarmers’ın Binance aracılığıyla size en uygun ticaret sinyallerini ele alması tam anlamıyla muazzam. Saatlerce en uygun ticaret sinyalini aramaya, bunu manuel olarak ele alıp sabahlara kadar fiyatları incelemenize gerek yok. ProfitFarmers, kâr edebilmeniz için size hepsi bir arada şeklinde rehberlik yapıyor.

En kötü tarafı:

İncelememi okuyan herkesin ProfitFarmers ile kâr elde edebilmeleri pek mümkün değil. Çünkü internet sitelerinde sadece sınırlı sayıda üyelik vereceklerini açıklıyorlar.

Görünüşe göre, pozitif ve doğru sinyalleri herkes kullanırsa etkisinin azalacağının farkındalar. ProfitFarmers’ı kullanan kişilerin mümkün oldukça en iyi deneyimi ve kârı elde etmelerini sağlamak istiyorlar. Üyelerin sayısı hakkında pek bir bilgimiz yok fakat piyasaya yeni sürülen bu platform hızlı bir şekilde kullanıcı kitlesini genişletmeye devam ediyor.

[Kullanılabilirliği Kontrol Edin]

ProfitFarmers’ın bana göre olduğunu nasıl anlarım?

Eğer:

 • Kripto ticaretindeki riskleri anlayıp kabul ederseniz
 • Elinizde ticaret için gerekli paranız var ise (€3,000 veya fazlası)
 • Bir gecede milyoner OLAMAYACAĞINIZI kabul ederseniz

ProfitFarmers size göre demektir!

Neden €3,000’ya ihtiyacım var?

Para sahibi olmadan ticaret yapıp kâr sahibi olmanız mümkün değil.(tabiki)

ProfitFarmers üyelerine en azından 3,000 Euro ile başlangıç yapmalarını öneriyor, “-daha düşük herhangi bir miktar kârınızı düşürecek olduğundan”. Galiba abonelik fiyatlarından bahsediyorlar.

HATIRLATICI: Yatırım yapacağınız para sadece sizin kontrolünüz altında. Paranız Binance cüzdanında aktif olarak durur, ProfitFarmers’ta değil. İstediğiniz zaman paranızı çekebilirsiniz ve ProfitFarmers bundan kesinlikle bir pay almıyor.

ProfitFarmers incelemesini bitirmiş bulunmaktasınız! ProfitFarmers hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak veya ticarete hemen başlamak için tıklayın! :-)

[ProfitFarmers’a git]

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Kointimes, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Kointimes, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.