DeepTradeBot'tan Yeni Hizmet: VIP Kulüp

DeepTradeBot'tan Yeni Hizmet: VIP Kulüp

DeepTradeBot'tan Yeni Hizmet: VIP Kulüp

Dünya son yıllarda çok gelişti. Ancak yatırım ve spekülasyon dünyası bu evrime yabancı değildi. Çeşitli istatistiklere göre şu anda dünya borsalarında gerçekleştirilen operasyonların %40’ından fazlası otomatik robotlar tarafından yapılıyor.

Kripto para birimi ekosistemi yakın zamana kadar bu tür operasyonlar için keşfedilmemiş bir alandı ve bu alanda yapılabilecek en iyi şey borsalardaki bazı emirleri otomatikleştirmekti. Bu yüzden DeepTradeBot, yepyeni bir olasılık dünyasının çok az riskle keşfedilmesini sağlayacak bir dizi karmaşık yapay zeka ve büyük veri araçları geliştirdi.

DeepTradeBot Nedir?

DeepTradeBot, Londra, İngiltere merkezli yapay zeka ve bulut bilişime adanmış Deep Neuro Networks LTD tarafından geliştirilen bir otomatik işlem araçları koleksiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Bu açıdan bakıldığında kullanıcılar Avrupa’da güvenli bir ülkede kayıtlı yasal bir şirketle işlemlerini gerçekleştirmiş oluyor ve yapılan açıklamalara göre bu platformun birçok avantajından yalnızca biri.

İşlem Robotlarının Faydaları

Yatırım, büyük miktarda veriyi analiz etmeye, bir strateji oluşturmaya ve daha sonra bu stratejiyi takip eden eylemleri gerçekleştirmeye dayanıyor. Bu her ne kadar söylemesi kolay olsa da aslında pratiğe dökülünce oldukça zor bir işlem.

Her şeyden önce DeepTradeBot’un açıklamalarına göre insanların kapasiteleri botların kapasitelerinden daha sınırlı. İkinci olarak insanlar duygularından dolayı hatalar yapabilirler, bu da analiz edilen verilerin yanlış yorumlanmasına ya da yöntemden uzaklaşılmasına sebep olabilir. Bu iki önemli etken yorgunluk, yapılan hatalar ve birçok insan faktörünü ekleyebiliriz.

Bu nedenle, işlem botları yatırımlar için daha yüksek getiri elde edilmesine yardımcı olan mükemmel araçlar olarak nitelendiriliyor.

DeepTradeBot’un Temel Özellikleri

DeepTradeBot, büyük kripto para birimi borsalarında gün 24 saat çalışıyor. Yapay zekanın tüm fırsatlarından tam olarak yararlanmak için 4 tür robot eylemi piyasa durumuna göre yönetiliyor:

  • Yüksek frekanslı işlemler: Robot emir defterinin operasyonlarını tarıyor ve operasyonları yürüten insandan daha hızlı olarak piyasaya gelişlerini bekliyor.
  • İşlem arabuluculuğu: Tüm teklifler, risk almadan başarılı işlemler yapmak amacıyla fırsatlar bulmak için tüm platformlarda analiz edilir.
  • Algoritmik işlemler: Robot, fiyattaki bir sonraki hamleyi belirlemek için teknik analiz ve göstergeleri kullanır.
  • Temel bilgiler tarafından desteklenen işlemler: Başka bir robot, yatırımcı hissini tespit etmek ve bu hareketler sonucunda ortaya çıkacak artışları tahmin etmek için Twitter gibi haberleri ve sosyal medya kaynaklarını tarıyor.

DeepTradeBot İle Nasıl Kazanılır?

DeepTradeBot’a yatırım yaparak kazanmak çok basit. Platform, tüm süreci kolaylaştırmak için tasarlandı. Böylece tek yapılması gereken kayıt olmak, yatırım türünü ve istenilen bot sayısını seçmeye kalıyor. Sonrasını ise yapay zeka hallediyor. Aşağıdaki tabloda, şu anda platformda bulunan seçenekler görülebiliyor.

Bunların yanı sıra yapılan açıklamalara göre nöronlar, erişebilen hesaplama gücünün ölçümünü basitleştirmek için oluşturulan birim olarak tanımlanıyor. Ayrılmış hesaplama süresi, ayrılmış nöron ağının katman sayısı, bilgileri okumak ve göndermek için ayrılmış bağlantı kaynaklarının miktarı gibi konuyla ilgili parametrelerden elde ediliyor..

Öte yandan DeepTradeBot’un açıklamalarına göre her ne kadar tam sürümden çok daha az imkan sunuyor olsa da platformu test etmek isteyen kullanıcılar için bir test sürümü de bulunuyor. Yapılan açıklamalarda bunun bir avantaj olduğu ve her platformda böyle bir hizmet ile karşılaşılmadığı ifade ediliyor.

Bunların yanında kullanıcılar yalnızca botlara yaptıkları yatırım ile kazanmakla kalmıyor. Platform bir komisyon sistemi de sunuyor ve tavsiye eden kullanıcıya çeşitli ödüller sunuyor.

DeepTradeBot VIP Yatırımcı Kulübü

Platform, inovasyon söz konusu olduğunda asla durmadığını ve her türlü adımı attığını ifade ediyor. DeepTradeBot’un bu konud attığı son adımın ise VIP yatırımcı kulübü olduğu belirtiliyor.

Bu yeni kulübe girmek için herkesin projeye bağlı olduğunu kanıtlayacak ve vizyon sahibi ve yeniliğe açık bir kişi olduğunu gösterecek bir ücret ödemesi yapması gerekiyor.

Platformun yaptığı açıklamalarda, VIP kulüp üyelerinin avantajları ise şu şekilde sıralanıyor:

  • Yatırımcıların daha güçlü botlara erişim hakkı olacak.
  • Daha yüksek kazanç oranları ile iyileştirilmiş üyelik ücreti bulunacak.
  • MLM pazarlama uzmanları için kapsamlı ağ yer alacak.
  • Organizasyon yapısında yükselme, yeni faydalar ve daha yüksek gelir elde etme imkanı sunulacak.

Dolayısıyla konuyla ilgili yapılan açıklamalar göre, DeepTradeBot VIP kulüp üyelerinin kazancı iki katına çıkacak. Bir yandan botlarla yapılan yatırımın iyileştirilmiş getirileri ve diğer yandan tavsiyelerle birleştirilen yeni bağlı kuruluşlardan elde edilen kazançlar olacak.

Sonuç

Yapılan yorumlara göre hem pasif hem de sorunsuz bir şekilde kazanç elde etmek isteyen yatırımcıların DeepTradeBot aradıklarını bulabileceği bir platform olarak hizmet veriyor. Ayrıca bahsi geçen platformu denemek için ücretsiz bot testini kullanarak deneyim de elde edilebiliyor. Dolayısıyla herhangi bir ücret ödemeden platform hakkında bilgi sahibi olunmuş oluyor.

Tüm bunların yanında yukarıda da belirtildiği üzere, yorgunluk, kafa karışıklığı, hissiyatlar, hata yapma payı gibi negatiflikler olmadan botlarla işlem gerçekleştirme riskleri en aza indirmek için güzel bir seçenek olarak nitelendiriliyor. Dolayısıyla hem normal platform hem de yeni VIP Kulüp platformu botlarla güvenli ve hızlı bir şekilde yatırım işlemlerinin gerçekleştirilmesine olanak tanıyor.

Hem DeepTradeBot hem de yeni VIP Kulüp ile ilgili detaylara aşağıdaki linklerden ulaşabilir ve yeni gelişmeleri takip edebilirsiniz.

  • Web: https://deeptradebot.com/
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Kointimes, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Kointimes, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.