Cosmos Fiyat Tahmini - MCADE Daha İyi Bir Kripto Yatırımı mı?

Cosmos Fiyat Tahmini - MCADE Daha İyi Bir Kripto Yatırımı mı?

Metacade ve Cosmos fiyat tahminlerinin her ikisi de önümüzdeki birkaç yıl için yükseliş eğiliminde.

Metacade ve Cosmos fiyat tahminlerinin her ikisi de önümüzdeki birkaç yıl için yükseliş eğiliminde. Cosmos fiyat tahmini ATOM tokenı için tüm zamanların en yüksek seviyelerini öngörürken, Metacade (MCADE), presale’ının sona ermesinden sonra asıl fiyatını ortaya koymaya hazır görünüyor. Bu da şu anda yatırım yapılacak en iyi kripto gibi görünen Metacade'in erken yatırımcıları için bazı muazzam fiyat hareketleri anlamına gelebilir.

Metacade: Şu anda yatırım yapılabilecek en iyi kripto

Genel kripto piyasası düşüş eğilimini tersine çevirip ivme kazanmaya başladıkça Cosmos için yapılan fiyat tahminleri önümüzdeki aylarda artış gösterebilir. Uzmanlar hala ayı piyasasının ne zaman dip yapacağından emin değil, ancak yatırım yapılacak en iyi kriptolardan biri olan Cosmos, dip noktası bulunduğunda kâr elde etmek için iyi bir pozisyonda.

Cosmos ayı piyasasının ardından bazı kazançlar elde edebilecek gibi görünse de, Cosmos fiyat tahminindeki yükseliş genel olarak Metacade'den daha düşük. MCADE tokenı kısa süre önce presale’ını başlattı ve birkaç hafta içinde 1,12 milyon dolar yatırım aldı. Metacade yepyeni bir proje olduğundan, mevcut fiyat seviyesinden çok daha yüksek bir potansiyele sahiptir ve güçlü temel özellikleri onu 2023 yılında yatırım yapılacak en iyi kripto haline getirmektedir.

Cosmos (ATOM) nedir?

ATOM, çok sayıda kullanıcının yaptığı işlemleri destekleyebilen ve yatırım yapılacak en iyi kriptolardan biri olan bir Layer-1 blok zinciridir. Ağ, dağıtılmış bir bilgisayar sisteminde mutabakat sağlamak için hibrit bir hisse ispatı (proof-of-stake) protokolü kullanan ve blok zincirinin birlikte çalışabilirliğinin öncülerinden olan ölçeklenebilir bir çözüm sunuyor.

ATOM, doğası gereği çok zincirli bir blok zinciridir. Ekosistem, tamamen birlikte çalışabilen birkaç bağımsız blok zincirinden oluşur ve bu da ağ tarafından işlenebilecek işlem sayısını arttırmaya yardımcı olur. ATOM, blok zincirleri arası iletişim için güvenilir bir yöntem sunan en eski çoklu zincir çözümlerinden biridir.

Cosmos Fiyat Tahmini: ATOM 2025 yılında 100 dolara ulaşır mı?

ATOM için tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) 44 dolardır. Token şu anda bu seviyeden %75'in üzerinde düşüş yaşamış olsa da, şu anda yatırım yapmak için en iyi kriptolardan biri olmaya devam ediyor. Bunun temel nedeni, çoğu ATH'sine göre %90'ın üzerinde düşüş gösteren diğer altcoinlere kıyasla kendini nispeten iyi korumuş olmasıdır.

Proje, Web3'teki önemli bir soruna yenilikçi bir çözüm sunarak kendisini gelecek için yatırım yapılabilecek en iyi kriptolardan biri haline getiriyor. Blok zincirleri tipik olarak kapalı devre ağlar olarak tasarlanmıştır ve geçmişte birbirleriyle iletişim kurmakta zorlanmışlardır. Bununla birlikte, yeni çoklu zincir çözümü ve çok sayıda merkezi olmayan uygulamayı (dApp’ler) destekleme yeteneği ile Cosmos'un fiyat tahmini, 2025'te 100 doları aşabileceği yönündedir.

Metacade (MCADE) nedir?

Metacade, blockchain teknolojisi kullanılarak inşa edilen topluluk odaklı ilk ve metaverse'in en büyük oyun salonudur. Platformda her biri entegre kazanç mekaniğine sahip bir dizi farklı oyun sunulacak ve dünyanın her yerinden sıradan oyunculara gelişmiş bir oyun deneyimi sunulacaktır.

Bunun yanı sıra Metacade, Web3 topluluğu için de merkezi bir platform olmayı hedeflemektedir. Bu nedenle, Metacade yalnızca Play2Earn (Kazanmak İçin Oyna) mekaniği sunmakla kalmıyor, aynı zamanda önümüzdeki yıllarda çok sayıda blok zinciri kullanıcısına hizmet verebilecek bir dizi ek kazanç özelliği de sunuyor.

MCADE nasıl çalışıyor?

Metacade'in Play2Earn oyunları ister rahatça ister rekabetçi bir şekilde oynanabilir. Compete2Earn (Kazanmak İçin Yarış) özelliği, oyuncuların MCADE tokenları ile karşılanan büyük ödül havuzlarını kazanmak için birbirlerine karşı yarışabilecekleri katılım ücreti ödenen turnuvaları içerir.

Metacade ayrıca platformun temelinde eşsiz iş olanakları yaratma konusunda da bir girişime sahiptir. Work2Earn (Kazanmak İçin Çalış) özelliği, oyuncuları ve Web3 kullanıcılarını çeşitli farklı blok zinciri projelerinde ücretli iş fırsatlarıyla buluşturacak. Bu fırsatlar, yarı zamanlı çalışmadan Metacade'in Web3'teki iş ortaklarında tam zamanlı pozisyonlara kadar değişebilir ve bu da blok zinciri alanındaki genç profesyonelleri desteklemeye yardımcı olacaktır.

Platform ayrıca kullanıcıları katkıları için ödüllendirerek içerik oluşturmayı teşvik edecek. Kullanıcılar ister en son trendleri paylaşsın, ister özel alfaları yayınlasın ister Metacade tabanlı oyunlar için oyun incelemeleri yazsın, diğer topluluk üyelerine sağladıkları katkı karşılığında kripto geliri elde edebilecekler.

Metacade Fiyat Tahmini: MCADE 2025 yılında 5 dolara ulaşır mı?

Cosmos için yapılan fiyat tahminleri önümüzdeki birkaç yıl içinde 10 kat kazanç ihtimali öngörürken, Metacade presale aşamasında katılım sağlayan yatırımcıları için 200 katın üzerinde getiri sağlayabilir. Metacade, hiç şüphesiz şu anda yatırım yapılacak en iyi kripto. Proje, GameFi alanında en yaygın kullanılan platformlardan biri olmaya aday ve aynı zamanda sektörün gelişimine de destek olacak gibi görünüyor.

İster iş imkanı sağlama özelliği ister Metagrants programında finansman sağlama yoluyla olsun, Metacade blok zinciri tabanlı oyunların geleceğinde önemli bir rol oynayacaktır. MCADE için yapılan fiyat tahmini 2025 yılında 5 dolar olup, bu da presale sonundan itibaren 250 katlık muazzam bir kazanç anlamına gelmektedir.

MCADE satın almaya değer mi?

MCADE presale'ı muhteşem bir yatırım fırsatıdır, çünkü Metacade birçok açıdan 2023 yılında yatırım yapılabilecek en iyi kriptodur. Presale, MCADE'in fiyatını 0,008 dolardan 0,02 dolara kadar yükseltecek ve bu da yatırımcılara en iyi fiyatlardan yatırım yapmaları için yalnızca sınırlı bir süre tanıyacak.

Cosmos'un fiyat tahminleri de ilerisi için oldukça güçlü görünüyor. Ekosistem gelişmeye ve daha fazla kullanıcı çekmeye devam ettikçe ATOM 2025 yılına kadar 10 kat kazanç sağlayabilir. Şimdilik ATOM, ATH'sine oranla %75'in üzerinde düşüşte, ancak zaman içinde toparlanması beklenen güçlü bir proje.

ATOM tokenını buraya tıklayarak eToro üzerinden satın alabilirsiniz.

Metacade presale’ine buradan katılabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.