CAPITRADE Launchpad: Terra'daki İlk Launchpad, Erken Alıcılara Token Satışına Başlıyor

CAPITRADE Launchpad: Terra'daki İlk Launchpad, Erken Alıcılara Token Satışına Başlıyor

Capitrade, Terra Ağı üzerinde inşa edilen projeler için ilk Merkezi Olmayan Başlatma Paneli ve İlk DEX Teklifi platformudur. Capitrade'in piyasaya sürülmesiyle, merkezi güç veya yüksek işlem maliyetleri kısıtlamaları olmaksızın topluluk için fırsatlar sağlamaya vurgu yapılacaktır. Ekosistem, her üç tür katılımcı için de faydalı olacak şekilde geliştirildi: Ekipler, Topluluk ve Yatırımcılar Luna Launchpad MVP'nin 2022'nin ilk çeyreğinin sonunda piyasaya sürülmesi bekleniyor.

 

CAPİTRADE LANSMANI

Capitrade ekosistemi, belirteç sahiplerini yalnızca ekosistem ve yönetişim konseyinin bir parçası değil, aynı zamanda karar verme sürecinin ve tüm ekosistem tarafından alınan yolun arkasındaki kilit mimarlar yapacak olan CDE belirteci tarafından demokratikleştirilecek ve merkezileştirilecektir. CDE belirteci, topluluğa yeniden güç kazandıracak ve ekosistem içindeki belirteç sahiplerine benzersiz avantajlar sunacak bir dizi kullanım örneğine sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Bazı kullanım durumları

CDE belirteçleri şunları içerir:

TOKEN KULLANICI KATILIMI TEŞVİKLERİ: Platform hizmetlerine katılan ve dağıtılmış yönetimi destekleyen ekosistem katılımcıları

HAVUZ ERİŞİMİ İÇİN STAKING: Terra Network üzerinde inşa edilen projelerin jeton lansmanlarına katılmak için $CDE hissesi

YÖNETİM: Oy vermek ve teklif göndermek için CDE belirteçlerini tutun

LİKİDİTE MADENCİLİĞİ: Likidite sağlayıcıları için ödüller

ÜCRETLER: CDE jetonlarını tutarak hazineye tahakkuk eden ücretlerin bir yüzdesini kazanın.

Bir kullanıcının CDE kazanmak için Capitrade belirteci CDE'ye bahis yapması gerekir: PROJE KATILMANIN ADALET YOLU DAHA FAZLA CDE BAŞLATILIR = DAHA YÜKSEK PIYANMA SAYISI = YÜKSEK KAZANMA ŞANSI.

 

CAPITRADE EKOSİSTEMİNİN ÖZELLİKLERİ

Yüksek kaliteli projeler için yoğun inceleme süreci - En iyi projeler bile ekipleri sabote etmeye ve yatırımcıları aldatmaya çalışan kötü aktörlere açıktır. Capitrade'in misyonu, yüksek kaliteli projeleri ve ürünleri dünyanın her yerindeki bireylere adil ve merkezi olmayan bir şekilde sunmaktır.

Adil ve Merkezi Olmayan Kaynak Toplama - Ürün büyümesini ve gelişimini desteklemek için çok önemli bir adım olan bağış toplama ile, proje fikirlerinin gerçeğe dönüşmesi için en iyi merkezi olmayan bağış toplama platformunu sağlıyoruz

Terra Projelerinin IDO'larına Erişim - Kullanıcıların Terra Ekosisteminde inşa edilen iyi incelenmiş projelere sorunsuz bir şekilde erişmeleri ve bunlara yatırım yapmaları için kullanıcı dostu bir ağ geçidi sağlamak

Güvenli ve Uyumlu - Capitrade, platform aracılığıyla başlatılan projelerin en yüksek güvenlik standartlarını (token hak etme, kilitli likidite) korumasını ve tamamen uyumlu olmasını sağlar.

 

CDE TOKEN TOHUM SATIŞI

Capitrade Launchpad, jeton tohum satışını 27 Ocak 2022'de başlatıyor.

CDE Token, Capitrade Tohum Satış portalında satın alınabilir.

CDE belirteçleri, Capitrade Satış Öncesi Listeleme platformumuza erişmek için bir abonelik belirteci olarak kullanılacaktır.

CDE sahipleri, pasif gelir elde etmek için CDE tokenlerini stake edebilecekler. Likidite sağlayıcıları, başkalarının ödünç alması için dijital varlıklarını bir havuzda toplamak veya likidite havuzuna katkıda bulunmak için faiz kazanacaktır.

Capitrade fırlatma paneli, Luna coin kullanıcılarını fiyat besleme işlemleri, varlık fiyat göstergeleri ve jetonlarını depolamak için cüzdanlar ile destekler.

CDE TOKENOMİSİ

Toplam CDE token arzı - 100 Milyon CDE Token

Özel Satış/Girişim Kapitalisti - 10 Milyon Token(Tükendi)

Tohum Satışı - 5 Milyon Jeton (Devam Ediyor)

Ön Satış - 5 Milyon Jeton

Halka Açık Satış - 10 Milyon Jeton

Takas - 30 Milyon Jeton

Stake/Rezerv - 40 Milyon Token

 

CDE TOKENLERİ NASIL SATIN ALINIR

CDE Token Tohum Satışı şu anda yayında ve Capitrade Token Satış Sayfasından satın alınabilir

Minimum Satın Alma: 2 LUNA

Maksimum Satın Alma: 1000 LUNA

CDE token tohum satışı: 5 Milyon CDE Token

 

Capitrade Medya Kuruluşları

 

TWITTER - https://twitter.com/capitrade_cc

NEWS CHANNEL - https://t.me/capitradeventure

FACEBOOK - www.facebook.com/profile.php?id=100076714055836

CRUNCHBASE - www.crunchbase.com/organization/3f82b77d-9fc8-4015-8dde-cad4c2b58820

Project Founder - Eric James https://www.crunchbase.com/person/eric-james-c776

 

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Kointimes, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Kointimes, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.