Bitsgap: Hatadan Kaçınmayı Sağlayan Kripto Para Alım-Satım Botu

Bitsgap: Hatadan Kaçınmayı Sağlayan Kripto Para Alım-Satım Botu

Kripto para birimleriyle yatırım yapmak meşakkatli ve bazı riskleri barındırıyor. Bitsgap ise manuel kripto para işlemleri yerine otomatik modeli benimseyerek, yatırımcıların yapacakları hatalardan kaçınmalarına olanak sağlıyor.

Kripto para birimleriyle yatırım yapmak meşakkatli ve bazı riskleri barındırıyor. Bitsgap ise manuel kripto para işlemleri yerine otomatik modeli benimseyerek, yatırımcıların yapacakları hatalardan kaçınmalarına olanak sağlıyor. Platform hepsi bir arada otomasyon programı sayesinde yatırımcılara, para yönetimi, demo trading, alım-satım, alım-satım botları, arbitrajlı alım-satım, Spot alım-satım, scalper botu ve öğrenme merkezi gibi pek çok alanda destek sunuyor. İçeriğimizde Bitsgap nedir, sunduğu özellikler nelerdir, hizmetleri neler ve ne işe yarıyorlar, üyelik ücreti ne kadar, kampanyası var mı? sorularına ve daha fazlasına yanıt bulabilirsiniz.

Bitsgap Nedir?

Bitsgap, tüm kripto para borsalarını tek bir platform çatısı altında toplayan ve her geçen gün daha çok popülerleşen bir projedir. Bitsgap platformu aynı zamanda arbitraj alım-satım hizmetlerinin de liderleri arasında yer almaktadır.

2018 senesinin Şubat ayında piyasaya giriş yapan Bitsgap, 30 üzeri kripto para borsasına tek yerden erişim sağlama avantajını kullanıcılarına sunar. Bu yepyeni kripto para alım-satım platformu, kendisini hızlı erişimi mümkün kılan bir proje olarak tanımlıyor. Öte yandan otomatik alım-satım fonksiyonu ve hepsi bir arada otomasyon seçeneği sayesinde yatırımcıları, kripto para yatırım sürecinde her bir detayı takip etme derdinden kurtarmayı da başarmış. Bitsgap bünyesinde binlerce farklı çeşit alım-satım aracını, kripto para işlem çiftlerini ve çokça tercih edilen alım-satım botlarını barındırıyor.

BİTSGAP ÜYE OL

Bitsgap Özellikleri Neler? Kullanıcılara Ne Sunuyor?

Bitsgap özellikleri aşağıdaki şekilde sıralanmaktadır:

 • 30 üzeri kripto para alım-satım platformuna Bitsgap üzerinden erişim hızlı şekilde sağlanır.
 • 10.000’den fazla kripto para işlem çifti Bitsgap üzerinden ve erişim sağlanan borsalardan satın alınabilir.
 • Platformda stop loss, take profit, al veya sat limitleri, teknik indikatörler, grafik çizim araçları gibi pek çok yararlı seçenekten faydalanılabilir.
 • Bitsgap üzerinden grafik oluşturulabilir ve grafik oluşturmada Tradingview altyapısı kullanılır.
 • Karmaşık teknik grafikleri çizmek için dahi ihtiyaç duyulan sanal araçlar platformdan alınabilir.
 • Bitsgap’ı kullanmak isteyenler ve üyelik gerçekleştirenler 14 günlük PRO paketi ücretsiz şekilde kullanırlar.

Bu niteliklere ve daha fazlasına sahip olan Bitsgap’da sunulan hizmetler ise kripto para yatırımcılarının yatırım sürecini kolaylaştırmak ve daha pratik hale getirmek amacıyla oluşturulmuştur. İşte o hizmetler hakkında bilgiler…

Bitsgap Hizmetleri Neler?

Bitsgap hizmetleri ele alındığında oluşturulabilecek liste aşağıdaki şekildedir:

 • Para Yönetimi,
 • Demo Trading,
 • Kripto Alım-Satım Sinyali,
 • Kripto Alım-Satım Botları,
 • Arbitrajlı Alım-Satım,
 • SBot Alım-Satım,
 • Scalper Bot,
 • Alım-Satım Limit Tanımlama,
 • Öğrenme Merkezi,

Sıralanan hizmetler ve daha fazla ek fonksiyon platform kullanıcılarınca deneyimlenebilir.

Bitsgap Para Yönetimi

Bitsgap para yönetimi hizmeti, rahatlıkla portföy yönetimi yapabilmenizi sağlıyor. Bütün kripto para borsalarındaki bakiyenizi Bitsgap’ta tek bir pencere üzerine yerleştirebilir ve takip edebilirsiniz. İlgili pencere üzerinden sahip olduğunuz bakiyeyi, günlük kazancınızı, açık emirleriniz, toplam genel kazancınızı, emir geçmişinizi ve aktif pozisyonlarınızı görüntüleyebiliyorsunuz. Bu kapsamda sürekli borsalar arası geçiş yapmak zorunda kalmıyorsunuz.

Bitsgap Demo Trading

Bitsgap Demo Trading hizmeti yani pek çok kripto para borsasında sunulmayan demo hesap alım-satım işlemleri kullanıcılara sunuluyor. Yatırımcıların stratejilerini para kaybetmeden test edebilmeleri için Bitsgap bünyesinde demo hesaplar açılabiliyor.

Kripto Alım Satım Sinyali

Bitsgap’ın sunduğu diğer avantaj kripto para alım-satım sinyalidir. Platformun haber akışı sayfasından devamlı olarak alım-satım sinyallerini takip edebilirsiniz. Sinyalin hangi kripto para çifti için verildiği, hangi borsaya ilişkin olduğu ve hangi borsa üzerinden en iyi fiyat teklifinin alınabileceği tüm üyeleri haber akışında sunulur.

Bitsgap Alım-Satım Botları

Bitsgap alım-satım botları aslında birer algoritma ve doğru zamanda kullanıldıklarında farklı borsalardaki yatırımlarda çok kazançlı sonuçlar doğurabiliyorlar. Kullanıcıların yorumlarına göre de özellikle Grid Trading yöntemini baz alan botlar, yatırımcıların kazançlarını katlayabilmelerine destek sağlıyor.

Botlar, bir ağ oluşturabilecek kadar alım-satım emri girmeyi mümkün hale getiriyorlar. Bir kripto para için hem güncel fiyat altından hem de güncel fiyat üzerinden alım-satım emrini aynı anda girebilmeyi sağlıyorlar. Bu kapsamda fiyat ne yöne ilerlerse ilerlesin girilen uygun emir tetikleniyor ve kazanç sağlama koşulları daha güçlü hale ulaşıyor.

Bitsgap Arbitrajlı Alım-Satım Hizmeti

Bitsgap arbitraj alım-satım, platformun asıl olarak sunduğu hizmetler arasındadır. Diğer plarformlardan ayrılmayı sağlayan bu temel hizmet ile kullanıcılar, tek bir tıklama ile uygun fiyatlı borsadan alım yapıp, daha yüksel fiyattan satışa çıkma fırsatı olan borsada otomatik satışı gerçekleştirirler.

Bitsgap Öğrenme Merkezi Hizmeti

Bitsgap öğrenme merkezi, platformun içerisinde aynı ada sahip menü üzerinden erişime açılmıştır. Özellikle Bitsgap botları ile alım-satım yapmak isteyenler SBot ve Scalper gibi botları nasıl kullanacaklarını, kullanım sonunda nasıl sonuçlar alabileceklerini buradan öğreniyorlar. Kısacası ücretsiz bir eğitim merkezi karşımıza çıkıyor.

Bitsgap Ücretlendirme Ne Kadar?

Bitsgap ücretlendirme, üç aylık temel üyelik gerçekleştirmeniz halinde 19 USD olarak tanımlanıyor. Öte yandan Pro modeli kullanmak isteyenler aylık 110 USD ile kullanıma başlayabiliyorlar. Arbitraj alım-satım hizmeti ise sadece Pro üyeler ve Advance üyeler tarafından kullanılabiliyor. Platformu ücretsiz kullanmak için ise Pro paket kapsamında 14 gün veriliyor.

Bitsgap Hepsi Bir Arada Otomasyon Modu Ne?

Bitsgap hepsi bir arada otomasyon modu, özellikle odaklanma eksikliği olan ve yatırımda paniğe çabuk kapılan kullanıcılar için oluşturulmuştur. Tasarlanan otomasyon aracını kullananlar, emirleri yatırıma uygun modda yönetme için kullanılır. Bir borsada ön yüz donsa dahi otomasyon modu sayesinde arka uçlar çalışmaya devam eder. Kullanıcılar hala tercih ettikleri ticaret üçgenini ayarlayabilirler, bot ise en düşük fiyatı otomatik olarak tanıyarak, fırsatı kaçırmadan ucuza alıp, daha yüksek fiyattan satmaya yönelir.

Bitsgap’ta Dil Desteği

Bitsgap, farklı ülkelerdeki hedef kitlesini genişletmek ve onlara daha anlaşılır bir arayüz sunabilmek adına dil desteği sunar. Ürünlerinde daha fazla dil desteği sunmaya karar veren platform, 9 ayrı dil desteğine yer veriyor. Bitsgap Türkçe dil desteği bunlar arasında yer alıyor.

Bitsgap Kampanya

Bitsgap kampanya açıklamasıyla kısa bir süre önce dikkatleri üzerine çekti. 9 farklı dil desteği sunduğunu belirten Bitsgap aynı zamanda 1 senelik abonelik alanlara temel ve pro üyeliklerde %20 indirim uyguluyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.