Ayı piyasasında satın alınacak en iyi kripto para

Ayı piyasasında satın alınacak en iyi kripto para

FTX'in çöküşü, kripto para sektöründe zaten zorlu olan ayı piyasasına yeni dipler getirdi. Ancak ayı piyasaları, birden fazla seneyi içeren bir zaman çizelgesine bakmakta sorununuz olmadığı sürece, tarihsel olarak kripto varlıkları satın almak için...

FTX'in çöküşü, kripto para sektöründe zaten zorlu olan ayı piyasasına yeni dipler getirdi. Ancak ayı piyasaları, birden fazla seneyi içeren bir zaman çizelgesine bakmakta sorununuz olmadığı sürece, tarihsel olarak kripto varlıkları satın almak için en iyi zaman olmuştur.

Ayı piyasasında satın alınacak en iyi kripto paranın hangisi olduğunu bulmaya çalışıyorsanız, doğru yerdesiniz. Bir sonraki boğa rallisi başladığında iyi bir şekilde toparlanması beklenen 11 varlıktan oluşan bu listeyi görmek için okumaya devam edin.

1. Metacade (MCADE) - Genel olarak ayı piyasasında Satın Alınacak En İyi Kripto

Metacade, Web3'ün ilk sanal oyun salonudur. Herkesin en yeni, en harika GameFi ve P2E oyunlarını oynamak için kullanabileceği bir platformdur. Yerel tokeni MCADE, platformdaki oyunlara erişmek, rekabetçi turnuvalara ve ödül çekilişlerine girmek ve Metacade ekosisteminin en iyi içerikleriyle etkileşim kurmak için kullanılabilir.

Metacade, kısmi olarak devam eden ve yüksek düzeyde ilgi gören ön satışının başarısı sayesinde bu ayı piyasasında öne çıkmaya başladı. Popülaritesinin ardında bir takım başka nedenler de var; bunlardan en önemlisi, gelişen bir endüstride mükemmel bir konuma sahip olması.

Birincisi, Metacade, Web3 dünyasında tam anlamıyla benzersizdir. En iyi GameFi projelerinin çoğuna tek bir yerden erişim sağlayan oldukça kapsayıcı bir platformda hayatın her kesiminden oyuncuları bir araya getiriyor. Bu da herkese hitap eden bir şeyleri olduğu anlamına geliyor.

RPG'lerden, RTS oyunlarından, aksiyon oyunlarından veya başka herhangi bir türü seviyorsanız, Web3'ün en iyi sürümünü Metacade'de bulacaksınız. Bu, Metacade'i Web3 oyunlarının Steam'i gibi hareket edecek şekilde konumlandırıyor.

Ayrıca, platform oyun geliştiricilere Metagrants adlı hibeler veriyor. Favorilerine oy verecek olan Metacade topluluğuna teklifler sunacaklar ve bunu takiben kazanan, oyunu hayata geçirmek için hibe alacak. Bu sistem, Metacade'in sürekli olarak keyfini çıkarabileceğiniz yepyeni oyunlarla dolu olmasını sağlamaya yardımcı oluyor.

Bunların tümünü bir araya getirdiğinizde karşınıza, kullanıcılar için ayı piyasasından geçip diğer taraftan daha güçlü çıkacak kadar çeşitli ve değerli bir platform çıkıyor.

>>> Metacade ön satışına buradan katılabilirsiniz <<<

2. Bitcoin - Güvenli Değer Deposu

Bitcoin’in tanıtıma ihtiyacı yok. Her şeyi başlatan kripto paradır ve piyasa değeri açısından hala 1 numaradır. Bitcoin'in ilk günlerinde bir para birimi olarak hizmet etti, ama günümüzde kripto ekosisteminde hakim bir değer deposu haline geldi.

Bitcoin'i ayı piyasası sırasında satın alınacak en iyi kripto paralardan biri yapan şey, güvenli yönüdür. Bir sonraki döngüde ne olursa olsun, sahip olduğu miras ve yaygın kullanımı göz önüne alındığında, Bitcoin'in en iyi varlıklardan biri olacağından emin olabilirsiniz.

Kriptoda biraz para tutmak istiyor ancak büyük riskler almaktan çekiniyorsanız, o zaman Bitcoin tam size göre koindir.

3. Ethereum - En Güvenli Katman 1 Platform

Ethereum da ayı piyasasında satın alınabilecek en iyi kripto paralardan biridir. Dünyayı merkeziyetsiz borsalar, NFT'ler ve diğer birçok kripto yeniliği ile tanıştıran önde gelen akıllı sözleşme platformudur.

Ethereum, kripto dünyasındaki her şey için ne kadar önemli olduğu göz önüne alındığında, gelişiminin bu noktasında başarısız olmak için çok büyük olması bakımından Bitcoin'e benzer. BTC'den daha düşük bir piyasa değerine ve daha fazla kullanım alanına sahip olduğu için Ethereum'un Bitcoin'den daha fazla artıya sahip olduğunu söyleyenler de var.

Çoğu uzman, ayı piyasası portföyünüzde en azından bir miktar BTC ve ETH bulundurmanızı söyleyeceklerdir, bu nedenle ayı piyasasında satın alınacak en iyi kriptoyu ararken Ethereum’u aklınızda bulundurun.

4. Cosmos Hub (ATOM) - Katalizörlere Sahip Yeni Bir Katman 1 Türü

Cosmos Hub, ayı piyasası sırasında göz önünde bulundurmaya değer projelerden biridir. ATOM tokeni, birbirine bağlı blok zinciri ağı olarak adlandırılan yeni bir tür katman 1'in temelini oluşturuyor.

Bunu biraz “blok zincirlerinin interneti” gibi düşünebilirsiniz, çünkü uygulamaya özel olan birçok bağımsız katman 1 ağını birbirine bağlıyor; yani Ethereum gibi birçok uygulamaya ev sahipliği yapmak yerine yalnızca bir uygulamaya ev sahipliği yapıyor. Bu yaklaşım, geliştiriciler için teknik avantajlara sahip.

ATOM, tüm bu bağımsız zincirler için güvenlik sağlamaya yardımcı olacak, bu da çok başarılı olabileceği ve bir sonraki kripto boğa piyasasında alım yapabileceği anlamına geliyor.

5. Aave - Orijinal Kripto Kredilendirme Platformu

Aave, kredi almak için kripto parayı teminat olarak kullanma fikrini popülerleştiren projedir. Şu anda bu hizmeti sunan birçok başka platform var, ancak Aave topluluk, düzenleyiciler ve büyük yatırımcılar arasında en yüksek güven düzeyine sahip. Bu da ayı piyasası sırasında sorun yaşamaması gerektiği anlamına geliyor.

Üstelik Aave büyümeye başlıyor. Proje Ethereum'da başladı ancak o zamandan beri Polygon ve Avalanche gibi diğer zincirlere taşındı. Hatta kendi sabit koinini bile tanıttı ve yakında başka güncellemeler de gelebilir.

Geliştirme sürecinin bu noktasında Aave, kripto dünyasında önde gelen yenilikçilerden biri olarak öne çıktı ve şu anda boğa piyasası sırasında popülerliklerinin zirvesinde olan çoğu projenin sahip olduğundan daha fazla kullanıcıya sahip.

6. Binance (BNB) - Lider Borsa ve Ekosistem Tokeni

FTX'in çöküşünün bize gösterdiği gibi, borsa tabanlı tokenlere yatırım yapmak riskli olabilir. Ancak, ayı piyasasının bu aşamasında bir miktar BNB almayı düşünmek için pek çok neden var.

Yeni başlayanlar için BNB, dünyanın açık ara lider borsası Binance'e bağlıdır. Tek başına bu bile ona çok fazla güvenilirlik ve yatırım yapmak için birçok neden veriyor.

Ancak bunun da ötesinde BNB, kripto piyasası boğa rallileri sırasında yeni projeler için önde gelen akıllı sözleşme platformlarından biri olan Binance Smart Chain ekosisteminin yerel parasıdır.

Bu iki gerçeği bir araya getirdiğinizde karşımıza, ayı piyasası devam ederken kesinlikle dikkat etmeye değer bir BNB koini çıkıyor. Şimdi biraz satın almak, boğa piyasası geri döndüğünde temettü ödemeleri ile sonuçlanabilir.

7. Dogecoin - Orijinal Mem Koini

Genel bir kural olarak, mem koinleri genellikle bir ayı piyasası sırasında büyük bir yatırım aracı değildir. Bunun nedeni, memler ve topluluk çılgınlığının dışında bir değere sahip olmamasıdır. Boğa piyasası geri döndüğünde hala alakalı olup olmayacaklarını veya diğer mem koinlerinin yerini alıp almayacaklarını tahmin etmek zor.

Ancak Dogecoin, ayı piyasası sırasında kesinlikle göz atmaya değer bir mem koini. Bunun nedeni, orijinal mem koini olması ve hala motivasyonu yüksek büyük bir topluluk tarafından desteklenmesidir.

Ayrıca Elon Musk da Dogecoin'in büyük bir destekçisi. Yakın zamanda Twitter'ı satın aldı ve Doge'u platformda bir ödeme seçeneği olarak entegre edebilir. Bunun olması, popüler mem koininin fiyatını hızla yükseltir ve satın almaya değer bir kripto para olabilir.

8. Tron (TRX) - Zorlukları Atlatabileceğini Kanıtlamış Katman 1

Tron, tüm kripto dünyasının en zengin ve en etkili adamlarından biri, karizmatik bir lider olan Justin Sun'a sahip bir kripto paradır. Tek başına bu bile TRX'i ayı piyasasında satın alınacak en iyi kripto paralardan biri olarak düşünmeye değer bir koin yapıyor.

Ancak TRX, Justin Sun'dan ibaret değildir. Sabit koinler, borç verme protokolleri ve hatta oyunlar içeren eksiksiz bir ekosistemdir. Tron ekosisteminin, 2018-20'deki son ayı piyasasından ayakta kalarak çıktığını düşünecek olursak, bir sonraki boğa piyasasında ortalıkta olma ihtimali çok yüksek.

9. ApeCoin - Önde Gelen NFT Koini

NFT'ler, son piyasa döngüsünün en büyük yeniliklerinden biriydi ve hiçbiri Bored Ape Yacht Club kadar etkili olmadı. Yerel tokeni ApeCoin, ayı piyasasında elde tutmaya değer bir kripto para.

ApeCoin, Bored Ape Yacht Club ekosisteminin para birimi olarak hizmet verdiği için bir yatırım olarak caziptir. Bu projenin ardındaki ekip şu anda bir sonraki piyasa döngüsünün en büyüklerinden biri haline gelebilecek bir metaverse oyunu ve dünyası inşa ediyor.

10. Uniswap - Orijinal Merkeziyetsiz Borsa

Uniswap, ayı piyasası sırasında hangi kripto paraları alacağınızı düşünmeye devam ederken, üzerinde düşünmeyi hak eden tokenlerden biri. Bu, orijinal merkeziyetsiz borsadır ve hala herhangi bir DEX'in sahip olabileceği en büyük işlem hacminden oldukça fazlasını yapıyor.

Uniswap'ın bir gün ürettiği ücretlerin bir kısmını token sahiplerini ödüllendirmek için tahsis etmeye başlayabileceğine dair bazı söylentiler de var, ancak bu bilgi henüz doğrulanmadı. Bir sonraki piyasa döngüsünde bu olursa, UNI fiyatının fırlamasını izleyeceğiz.

11. Treasure (MAGIC) - Arbitrum Üzerinde Büyüyen Metaverse Projesi

Bu ayı piyasası sırasında satın alınacak en iyi kripto para listesi, Treasure ve yerel tokeni MAGIC ile tamamlanıyor. Bu proje, yalnızca gelecek vaat eden Arbitrum ağındaki lider GameFi projesi olarak değil, aynı zamanda bu ağın lider NFT pazarı olarak da ön plana çıkıyor.

Treasure, Arbitrum ağındaki GameFi projeleri için bir bağlantı noktası işlevi görecek. Yerel tokeni MAGIC, platformda en çok kullanılan kripto paralardan biri haline gelebilir, bu nedenle satın almayı düşünmeniz gereken bir tokendir.

Metacade Parıldamaya Devam Ediyor

Bu listede pek çok harika proje var, ancak ayı piyasasında satın alınması gereken en iyi kripto parayı gerçekten bulmak istiyorsanız, o zaman Metacade'in MCADE tokeni ile hata yapmamış olacaksınız.

Metacade, aşağıdaki nedenlerin her biriyle yatırım yapmak için en iyi kripto para olarak karşımıza çıkıyor:

  • Birçok farklı P2E ve GameFi oyununa tek bir yerden erişim sağlıyor
  • Staking, P2E oyunları ve rekabetçi turnuvalara girme şansı gibi Web3'te gelir elde etmenin birçok yolunu sunuyor
  • Projenin piyasa değeri hala nispeten düşük olduğu için bir ton artısı var

Ön satışı 1$ karşılığında 125 MCADE'den başladı, ancak ön satış sona erdiğinde kademeli olarak 1$ karşılığında 50 MCADE'e kadar düşecek. Bu da ne kadar erken dahil olursanız o kadar iyi demektir.

Metacade ön satışına buradan katılabilirsiniz.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.