Litecoin (LTC) Haberleri

LTC İçin Hangi Seviyeler Yakından Takip Edilmeli?

Trend çizgisinin tersine dönmesi durumunda oluşan ani direnç ani şekilde kırılmazsa bu durumda LTC’nin düşen fiyatını engellemek için desteğin 162 dolar bandında tutulması gerekebilir

Mart ayı kendisi için kötü geçen Litecoin’in hangi seviyelere ulaşılacağı merak ediliyor. Son 7 gün süre içerisinde genel bir toparlanma sürecine girmeye başlayan LTC için fiyatı 13 Mart tarihinden beri düşük olarak seyrediyor. Bunun yanında yükseliş eğrisi de son birkaç güç içinde iyi şekilde artan LTC, ilerleyen haftalarda tekrar 243 dolarlık rekor seviyesinin üzerine doğru bir çıkış yakalayabilir.

Halihazırda 3,4 milyar doların üzerinde 24 saatlik işlem hacmi ile 205 dolar bandından işlem gören LTC’nin geçen haftadaki fiyatına göre yüzde 13 oranında değeri artış göstermiş oluyor. Bu eğilimin devam etmesi halinde ise direnç yakın zamanda aşılabilir.

Günlük grafiğine bakıldığında LTC, 209 dolarlık fiyat seviyesini denemeye devam edecek gibi görünüyor. LTC piyasasında yükselme yaşayan güçlü ivmesi ile bu seviyenin ilerleyen günlerde desteğe çevrilmesi de olasılık olarak öne çıkıyor. Bu durumun gerçekleşmesi halinde LTC, 243 dolar fiyat hedefini tutturabilir ve Mart ayının da ikinci haftasında yaşanan düşüşten günümüze yüzde 100 iyileşme elde edebilir.

LTC İçin Önemli Seviyeler Neler?

Trend çizgisinin tersine dönmesi durumunda oluşan ani direnç ani şekilde kırılmazsa bu durumda LTC’nin düşen fiyatını engellemek için desteğin 162 dolar bandında tutulması gerekebilir. Fakat bu çok fazla olası görünmüyor. İlk direncin düşmesi halinde tüccarlar para üzerinde uzun pozisyonların açılmasını sağlayabilir. LTC için 200 dolar ana destek, 209 dolar ise ana direnç bölgesi olarak takip ediliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam