Litecoin (LTC) Haberleri

Litecoin Güne Yükselişle Başladı

Bir süredir düşüş grafiğinde olan ve ilk on kripto para birimi içerisinde istenilen performansı gösteremeyen Litecoin, Perşembe gününe yükseliş ile başlayarak uzun zamandır beklenen sıçramasını gerçekleştirdi.

] }

Bir süredir düşüş grafiğinde olan ve ilk on kripto para birimi içerisinde istenilen performansı gösteremeyen Litecoin, Perşembe gününe yükseliş ile başlayarak uzun zamandır beklenen sıçramasını gerçekleştirdi. Yüzde 10,48 oranında değer kazanarak 156,786 dolar seviyesinden işlem gördü ve bu sayede 3 Ocak tarihinden itibaren en büyük günlük artışını yaşadı. Bu yükselme ile birlikte Litecoin piyasa değeri de artış gösterdi ve 10,338 dolar olurken toplamda kripto para piyasaları içerisinde değer oranı da yüzde 0,91 oldu. Kripto para piyasasına ait en yüksek piyasa değeri ise 14,099 dolar oldu.

Artış ile birlikte Litecoin geçen 24 saatlik zaman dilimi içerisinde 15,929 ve 156,786 dolar seviyeleri arasından işlem gördü.

Uzun Zamandan Sonra Yükseliş

3 Ocak tarihinden beri yaşadığı en büyük yükselişi yaşayan Litecoin, geçen yedi gün içerisinde ise toplamda yüzde 24,48 oranında artış yaşadı ve 24 saatlik işlem hacmi de 8,586 dolar ya da toplam hacme göre ise yüzde 5,96 oranında oldu. Geçen yedi günlük sürede ise 125,7013 ve 156,7863 dolar seviyeleri arasında işlem görmüştü. Bunlara rağmen Litecoin bir süredir beklenen performans gösteremiyor ve zirve noktasına ulaştığı 12 Aralık 2017 tarihindeki 420,00 dolar seviyesinden yaklaşık yüzde 62,67 oranında daha düşük şekilde işlem görüyor. Ancak uzmanlara göre Litecoin’in bu uzun süren sessizliğinin altından çok daha büyük bir şeyler çıkabilir ve Litecoin de buna hazırlanıyor olabilir.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu