Litecoin (LTC) Haberleri

2019’un En Çok Kazandıran Kripto Para Birimi Litecoin Oldu!

] }

2019’un En Çok Kazandıran Kripto Para Birimi Litecoin Oldu!

Kripto para piyasalarının 2019 yılı şampiyonu Litecoin oldu. 1 numaralı kripto para birimi Bitcoin ve XRP ile Ethereum gibi kripto paraları geride bırakan kripto para birimi Litecoin 2019 yılının en çok kazandıran kripto para birimi unvanını ele geçirmeyi başardı. Litecoin, 1 Ocak 2019 tarihinden bu yana %330 değer kazandı ve yatırımcısına sermayesinin neredeyse 3,5 kat kazandırdı.

İlgili Makaleler

Bitcoin’in ardından kripto para birimleri arasında 2. Sırada yer alan Litecoin’in 8,4 milyar dolar piyasa değeri bulunuyor. En büyük 7. Dijital varlık olma ünvanını da elinde tutan Litecoin, yükseliş trendini sürdürüyor. Ulusal para birimlerinin güven kaybettiği ve ticaret savaşlarının yoğunlaştığı şu dönemde, en çok kazandıran kripto para birimi Litecoin oldu.

2019’un en çok kazandıran kripto para birimi litecoin oldu!
2019’un en çok kazandıran kripto para birimi litecoin oldu!

En Çok Kazandıran Kripto Para Birimi Litecoin Daha da Artacak mı?

Ulusal para birimleri arasında en çok değer kazanan Japon Yeni %2,19’luk artışla Bitcoin ve Litecoin’in artışını takip ediyor. Ulusal para birimlerinde düşüş yönündeki eğilim, kripto paraların geleceğiyle ilgili iç açıcı gelişmelere de yol açıyor. Kripto para uzmanları ve analistleri, devletler arasındaki ticaret savaşlarının ve güvensizliğin kripto paralara yarayacağını aktarıyor.

2019’un en çok kazanan kripto para birimi Litecoin de bu durumdan olumlu olarak etkilenecek. İlerleyen günlerde Litecoin’in daha da artması ve yatırımcısına daha da kazandırması bekleniyor.

Facebook’un Kripto Para Birimi Libra Nedir? adlı haberimizi buradan okuyabilirsiniz.

Gökay Demirkıran

Türkiye'nin saygın üniversitelerinden biri olan Anadolu Üniversitesi ekonomi ve iktisat üzerine eğitim alan Gökay kripto paralar hakkında bilgilerini okuyucular ile paylaşmaktan zevk alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu