Ripple (XRP) HaberleriAltcoin HaberleriBinance Coin (BNB) Haberleri

XRP ve BNB İçin Yakında Önemli Yükselme Trendi Başlayabilir

Kripto para dünyasında başarılı tahminleri ile adından söz ettiren Kaleo, XRP ve BNB’ye yönelik önemli verileri paylaştı

] }

Kripto para dünyasında başarılı tahminleri ile adından söz ettiren Kaleo, XRP ve BNB’ye yönelik önemli verileri paylaştı. Analiste göre bu iki birim henüz gerçek potansiyelini gösteremediler ve yakın zamanda iki birim için de önemli bir artış söz konusu olabilir.

Bu kapsamda XRP ve BNB yatırımcılarının da bu konuya dikkat etmeleri gerekiyor. İşlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto borsası olmayı sürdüren Binance’in kripto birimi olan BNB geçen gün 638 dolar seviyesine ulaşarak tüm zamanların rekorunu kırmayı başarmıştı. Daha sonra ise 560 dolar bandına gerileyen BNB için analiste göre düzeltme sonrasında yükselme potansiyeli mevcut bulunuyor. Analiste göre BNB çok daha yüksek seviyeleri hedefliyor ve bunun için de çaba gösteriyor.

BNB ve XRP Tahminlerini Paylaştı

Analist, BNB için sırada beklenen hedefin 750 dolar olduğuna işaret etti. Her ne kadar bu seviyeye şimdilik birimin oldukça uzak olmasına rağmen, kısa vadede BNB için kritik aşamanın 750 dolar olduğuna vurgu yapan analist, verilerin bu seviyeye gelmesi için uygun olduğundan söz etti. Ayrıca XRP için de tahminler yapan analist, birimin kısa vadedeki hedefinin 2 dolar olduğunu açıkladı. Buna göre son günlerde 1,5 dolar bandına yükselen ve daha sonra 1,4 dolar bandına çekline XRP için de yakın zamanda önemli fiyat artışları analistin tahminlerinin doğru çıkması halinde gerçekleşebilir.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu