En İyi Metaverse Coinleri 2023 | En iyi Metaverse Projeleri

En İyi Metaverse Coinleri 2023 | En iyi Metaverse Projeleri

En iyi metaverse coinleri neler, en iyi metaverse projeleri nelerdir, hangi metaverse coinler alınmalı bilgileri yer almaktadır.

En iyi Metaverse Coinleri açısından yatırımcıların dikkatle incelediği paraların listelendiği borsalarda gelecek verileri yönünden ilgi çeken konular arasında yer almaktadır. Metaverse Coinler yeni kripto paraları ifade eden bir sistemdir. Hızla yayılmaya devam eden bu proje 2021 yılı içinde büyük yankı uyandırmıştı. Yatırımcıların bu yöndeki araştırmasına yönelik her geçen gün yeni kripto paraları yayınlayan Metaverse sanal dünya içinde dijital ekipmanlar almanızı da sağlamaktadır. En iyi Metaverse Coinleri ise şu şekilde sıralanmaktadır.

En iyi Metaverse projeleri:

 • Decentraland (MANA)
 • Axie İnfinity (AXS)
 • Defi Kingdoms (JEWEL)
 • The Sandbox (SAND)
 • Render Token (RNDR)
 • Enjin Coin (ENJ)
 • Ufo Gaming (UFO)
 • Yield Guild Games (YGG)
 • Mobox (MBOX)
 • İlluvium (ILV)

Yukarıda sıralanan coin listesi en iyi Metaverse projeleri şeklinde öne çıkanlarıdır. Kullanıcılar açısından iyi bir yatırım seçeneği olabilen kripto paralar aynı zamanda geleceği parlak coinler arasında yer almaktadır.

En İyi Metaverse Coinleri Binance

En iyi metaverse coinleri binance kripto para borsasında yer alan metaserve coinleri şunlardır.

 • MANA
 • AXS
 • SAND
 • ILV
 • ALICE
 • PYR
 • DAR
 • GHST
 • TVK
 • SLP
 • HIGH

Decentraland (MANA)

Decentraland (MANA) Coin kullanıcıların içerik ve uygulama oluşturmasına olanak sağlarken bir yandan da para kazanmasına imkân tanıyan ve blockchain üzerinde desteklenen sanal gerçeklik platformu olarak bilinmektedir. MANA Coin 38.53TRY 24 saatlik işlem hacmi 9.758.840.792,21TRY olarak bilinmektedir.

Axie İnfinity (AXS)

Axie İnfinity AXS Coin Pokemon oyunundan esinlenerek yapılmış olan blockhain zincirli bir savaş platformu şeklinde bilinir. Ethereum Blockhain zincirinde geliştirilmiş AXS coin güvenli olarak ifade edilmektedir. Geliştirilmiş oyunun yönetişim tokeni ise AXS olarak bilinmektedir. Kripto para borsasında yer alan AXS Coin gelecek vaat ettiği düşünülen bir seçenek olup en fazla işlem hacmine sahip olanlardan biri şeklinde bilinmektedir. AXS Coin 961.45TRY 24 saatlik işlem hacmi 3,668.662.587,39TRY olarak bilinmektedir.

Defi Kingdoms (JEWEL)

Defi Kingdoms (JEWEL) Coin merkeziyetsiz Play-to-Earn ekonomisinin yükselişine dayalı olan ve Harmony ONE ağında olduğu bilinen kripto para platformudur. JEWEL jetonu oyun çeşitlerinde kahramanlık ve krallık tarzındaki faydalı öğeleri ve benzersiz NFT’lerin satın alınmasında kullanılmaktadır. JEWEL yönetişim simgesi olup projesinin büyümesinde büyük katkı sağlayan simge olarak kabul edilmektedir. Bugün itibariyle JEWEL fiyatı 233,25TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 4.469.973,29TRY şeklinde bilinmektedir.

The Sandbox (SAND)

The Sandbox (SAND) Coin oyun şeklinde dijital varlıkların oluşturulmasını, inşa edilmesini, satın alınıp satılmasını sağlayan blok zinciri tabanlı sanal dünya olarak bilinmektedir. Ayrıca merkeziyetsiz ve DAO ve NFT güçlerinin birleştirilerek oyun topluluğu da oluşturmaktadır. SAND Coin fiyatı bugün itibariyle 60,88 TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 14.838.843.653,89TRY olarak bilinmektedir.

Render Token (RNDR)

Render Token (RNDR) Coin hesap gücüne ihtiyaç duyan sanatçılar ve stüdyoları GPU yeteneklerinin kiralanmasını sağlayan ve madencilik ortaklarıyla birleştirme hedefi bulunan ETH blok zinciri üzerinde inşa edilmiş, dağıtılmış GPU oluşturma ağı şeklinde bilinmektedir. RNDR Token fiyatı bugün itibariyle 45,85TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 563.059.432,95TRY olarak bilinmektedir.

Enjin Coin (ENJ)

Enjin Coin (ENJ) Coin blok zinciri tabanlı oyunlar için birbirine bağlı ekosistemin sunan Enjin şirketinin projesi olarak bilinmektedir. Enjin amiral gemisi konumunda yer alan teknolojisi Enjin Network ismindeki sosyal oyun platformu şeklinde bilinmektedir. ENJ Coin fiyatı bugün itibariyle 30,48TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 3.636.350.919,85TRY olarak bilinmektedir.

Ufo Gaming (UFO)

Ufo Gaming (UFO) Coin merkeziyetsiz galaksiler arasında sosyal oyun simgesi olarak bilinmektedir. P2E Metaverse, Virtual land, NFT, Gaming ve IDO Launchpad şeklinde öne çıkamaktadır. En iyi Metaverse Coinler arasında yer alan UFO Coin ekosisteminde herhangi bir öğesi ile etkileşime geçebilmek için UFO jetonu gereklidir. Kullanım bakımından UFO, Plazma noktaları ve UAP şeklinde 3 kategoridedir. Bugün itibariyle UFO Coin fiyatı 0,0002222TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 229.480.155,83TRY olarak bilinmektedir.

Yield Guild Games (YGG)

Yield Guild Games (YGG) Coin merkezi olmayan DAO olan sanal dünya üzerindeki eşsiz tokenlere odaklanmış bir proje olarak bilinmektedir. Genel amaçları arasında en büyük sanal ekonomisini oluşturma, varlıkların tümünden maksimum fayda sağlama ve optimize edip elde edilen gelirlerin kullanıcılara dağıtılması şeklinde bilinmektedir. YGG Coin fiyatı bugün itibariyle 60,34TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 927.790.118,76TRY olarak bilinmektedir.

Mobox (MBOX)

Mobox (MBOX) Coin kripto para platformlarından biri olup çiftçilik kapsamında birleştirilen ağ olarak bilinir. Ayrıca Meta veri depolarının NFT aracılığı ile bağlı olmasını sağlayabilen özelliktedir. Ücretsiz bir şekilde sosyal oyun çeşitlerindeki ekosistem anlayışını desteklemektedir. MOBOX Coin fiyatı bugün itibariyle 53,55TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 1.271.938,344TRY olarak bilinmektedir.

İlluvium (ILV)

İlluvium (ILV) Coin ETH blockchain altyapısı üzerinde inşa edilmiş fantezi savaş oyunu olarak bilinmektedir. Ethereum ağındaki ilk AAA oyunu şeklinde lanse edilmiş olan ILV Coin alım satım özelliği ve gündelik kullanım olanağı ile deneyimli DeFi kullanıcılarına eğlenceli şekilde kazanç elde edilmesini vaat etmektedir. ILV Coin fiyatı 10.665.28 TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 514.559.498,38TRY olarak bilinmektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
31 Yorum