WatchSkins İle Sadece Size Özel Saat

Ayakkabı ve araba gibi saatler de size insanlar hakkında çok şey anlatır. Altın ve pahalı mücevher hayranı bir kripto yatırımcısı Disney hayranı bir Mickey Mouse temalı saatle iletişim kurabilecek. WatchSkins adlı bir şirket, dijital giyilebilir cihazları kendinizi ifade etmenin yeni yollarına dönüştürmek istiyor ve benzersiz bir dijital özelliğe sahip olmanıza izin veriyor.

WatchSkins, Collin ve Justin Knock kardeşler tarafından yaratıcı yönetmen Seth Cheshire ile birlikte kuruldu. Kişiselleştirilebilen saat kadranları oluşturmak, satın almak ve satmak için bir platform oluşturdu. Ürün şu anda erken erişim aşamasında. Ancak ekip bize popüler saat kadranlarını teklif etmenizi ve satın almanızı sağlayan bir açık artırma uygulaması içeren erken bir sürümünü gösterdi.

Ekip, geniş bir kadran tasarımı koleksiyonu oluşturdu ve ayrıca logolar, sporcular, çizgi filmler ve sokak sanatı içeren kadranları üretmek için markalar ve sanatçılar ile birlikte çalışıyor. Platform çalışıyor olmasına rağmen şu anda beta sürümündedir. Her saat kadranı benzersizdir ve başka hiçbir kullanıcıda aynısı olamaz.

İLGİLİ HABER:  Sadece 2 Dolara iPhone 11 Sahibi Olun

Colin, Las Vegas’ta düzenlenen CES’de “Ben her zaman bir saat aşığı oldum. Onları yıllarca topladım ve akıllı saatime gelince, dijital saat kadran pazarında gerçek bir kıtlık veya nadirlik olmadığını fark ettim. Eşsiz bir şey istedim. Pazarda bulamadığımı kendim yapmaya karar verdim, “dedi.

Yorum Yok

Cevap bırakın

] }