Teknoloji Haberleri

Vivo APEX 2020 MWC’de görücüye çıkacak!

] }
BBK Electronics’in alt  yapılanmalarından  birisi olan, Çin’e  bağlı  olan teknoloji liderlerinden birisi olan Vivo‘nun, APEX 2020  telefon modelinin  lansman tarihi nihayet belli oldu.

Vivo APEX 2020 MWC’de görücüye çıkacak!

Kenarlıksız,geleceğe benzer bir  görünüme, geçiş  ekran şekline ve güçlü yan kameralara, açılabilen ön selfie kamerası ile  daha üstün özelliklere hakim olan  Vivo APEX 2020 modelinin lansman  tanıtım tarihi belirlendi. Basın mensuplarına  iletilen lasnman davetinin fotoğraflarının  sızmasıyla gün yüzüne çıkan tanıtım günleri, 23-24 Şubat tarihlerinde  MWC’de yapılacak.

İlgili Makaleler
vivo apex 2020 mwc'de görücüye çıkacak!
vivo apex 2020 mwc’de görücüye çıkacak!

Çin merkezine bağlı teknoloji lider devi Vivo, bilirsiniz  ki; 2019 senesinde tam 7 tane model piyasaya tanıtmıştı. Vivo, bu yılda da  yepyeni modellerle pazara epey ciddi ve gösterişli bir ivme ile gireceğe benziyor.  Zira ürünlerin hepsini  yenilikçi bir  yaklaşımla geliştiren firmanın  pazara sunduğu modeller olsun, lansman modelleri olsun bir çok telefon kullanıcısı  tarafından nispeten beğeniliyor.

İlk olarak 2018’de  tanıtımı yapılan  APEX lansman model, pop-up ön kamera ve ekranından parmak izi okuyucu teknolojisiyle adeta büyüledi.

 

2019 senesinde ise 5G desteği ile  ekran içi hoparlör ve bütün  ekranı bağlayan parmak izi okuyucusu sistemi ile bizleri karşılayan APEX lansman modeli daha fazla telefon kullanıcısının dikkatini çekmeyi başarmış ve nispeten de olsa beğenilmişti.

Benzer olarak her yıl tanıtımı yapılan  APEX lansman modelleri, daimi olarak ileri teknolojik  yenilikler taşımaya devam edecek. Bunu  şirketin  basın mensuplarına  ilettiği  davet  resmindeki Empower the Next (Bir Sonrakine Güç Verin) başlığından  söyleyebiliyoruz. Bu başlık yeni modelin bir önceki  modellere nispeten  gelişmiş , daha güçlü ve yenilikçi bir model olacağının sinyalini bizlere veriyor.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu