Uyuyan Bitcoin Balinası Yaklaşık 10 Yıl Sonra Uyandı, Bitcoin Yükselecek mi?

Uyuyan bitcoin balinalarından biri 10 yıl sonra bitcoin hesabını etkinleştirdi. Son dakika bitcoin haberleri arasına giren bu gelişme bitcoini nasıl etkileyecek, Bitcoin düşecek mi

0

Popüler kripto verileri sunan Whale Alert tarafından yayınlanan bir tweet’e göre, 9,8 yıl sonra 500 Bitcoin (22.1 milyon $) içeren bir Bitcoin cüzdanı etkinleştirildi. Birçok kullanıcı, cüzdanın sahibi olan kişinin onu hayata döndürmek için neden bu kadar uzun süre beklediği konusunda spekülasyon yapmaya başladı. İçlerinden biri, sadece hazzı ertelemek istediklerini öne sürdü. Diğerleri, birisinin sonunda servetin kilidini açmayı mümkün kılan sabit sürücüyü veya özel anahtarı nihayet keşfettiğine inanıyor. Birisi Bitcoin’i 69.000 dolardan satmama disiplinine sahip olsaydı, bunu mevcut fiyat seviyesinde yapmaya karar vermeleri pek olası görünmüyor.

En büyük kripto para birimi, basın zamanında Bitstamp borsasında 44.556 dolardan el değiştiriyor. Kripto para birimi son 24 saatte yaklaşık %7 arttı, ancak kripto para birimi hala %35.32 düştü.

Birkaç başka eski kripto para cüzdanı, yıllarca hareketsiz kaldıktan sonra bu ayın başlarında hayata geçti. 7 Mart’ta, sekiz yıldan fazla bir süredir ilk kez 407 BTC (18.1 milyon $) içeren bir Bitcoin cüzdanı etkinleştirildi.

Geçen Şubat ayında, bir Ethereum cüzdanı , sahibine son altı yılda büyük kazançlar sağladıktan sonra faaliyet belirtileri gösterdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }