Web Güvercin Giriş - Yemek Sepeti 2023

Web Güvercin Giriş - Yemek Sepeti 2023

Web Güvercin, restoranlara iletilmiş olan siparişleri yakından takip etmek, siparişin o anki durumunu görüntüleyebilmek için Yemek Sepeti tarafınca geliştirilen uygulamadır.

Web Güvercin, restoranlara iletilmiş olan siparişleri yakından takip etmek, siparişin o anki durumunu görüntüleyebilmek için Yemek Sepeti tarafınca geliştirilen uygulamadır. Yemek Sepeti üye işyerlerince kullanılabilmektedir. Web güvercin adresine erişim için gerekli olan link ise https://siparistakip.yemeksepeti.com/auth/login şeklindedir. Web Güvercin ve Web Güvercin Portakal uygulamaları, Yemek Sepeti üye işyerlerinin daha iyi bir hizmet alabilmelerini sağlamaktadır. Cem Nufusi, Gökhan Akan, Melih Ödemiş, Nevzat Aydın tarafından kurulan uygulama Delivery Hero şirketine 2015’te satılmıştır.

Web Güvercin Portakal

Web Güvercin Portakal uygulamasını kullanan ve Yemek Sepeti üye işyeri olan restoranlar, uygulamadan sipariş takibini yapabilir, ürün ekleme işlemlerini yönetebilir, düzenleme sağlayabilirler. Tüm bu işlemleri gerçekleştirmek için ise öncelikle Web Güvercin giriş linki olan https://siparistakip.yemeksepeti.com/auth/login ‘e erişmeli ve kayıtlarını gerçekleştirmelidirler.

web-guvercin-restoranlara-iletilmis-olan-siparisleri-yakindan-takip-etmek-siparisin-o-anki-durumunu-goruntuleyebilmek-icin-yemek-sepeti-tarafinca-gelistirilen-uygulamadir.png

Web Güvercin Sipariş Takip

Web Güvercin Sipariş takip işlemi için öncelikle Web Güvercin giriş linkine erişim sağlamak gerekir. İlk adımda görüntülenen giriş tablosuna üye restoranca kayıt sırasında belirlenmiş olan şifre yazılarak, uygulama içerisine girilmelidir. Ardından sipariş takip ekranı görüntülenmektedir.

Sipariş takip alanına erişmek için Web Güvercin uygulaması giriş ekranına Yemek Sepetine üyelik yaparken belirlenmiş olan kayıtlı kullanıcı adı, şifre bilgilerinin girilmesi gerekir. Eğer şifre unutulmuşsa ekrandaki “şifremi unuttum” sekmesinden yardım alınır.

Web Güvercin İletişim

Web Güvercin iletişim bilgilerini öğrenmek isteyenler aşağıda yer alan bilgileri inceleyebilirler.

Sıralanan iletişim adreslerinden Web Güvercin’e ulaşılabilir.

Web Güvercin Müşteri Hizmetleri

Web Güvercin müşteri hizmetleri için ayrıca bir mail adresi bulunmaz. Bu yüzden Web Güvercin ile iletişim kurmaya imkan sağlayan güncel iletişim numaralarını kullanabilirsiniz. Eğer şifrenizi unuttuysanız Web Güvercin şifre sıfırlama bağlantısı olan https://siparistakip.yemeksepeti.com/auth/reset-password bağlantısından işlem yapabilirsiniz. Wen Güvercine ulaşabileceğiniz bazı iletişim adresleri şöyledir:

  • Telefon: 0212 359 18 00
  • Müşteri Hizmetleri: 444 5 445
  • Genel Mail Adresi: info@yemeksepeti.com
  • Adres: Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi, No:175, C Blok, 34395/Esentepe/Şişli/İstanbul

Bu iletişim bilgileri üzerinden Web Güvercin’e görüş ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

Web Güvercin Panel

Web Güvecin panel bölümünden üyelik sağlayabilmek için https://partner.yemeksepeti.com/s/?language=tr&countryIsoCode=TR adresine erişim sağlanmalıdır. İlgili linke giriş ardından görüntülenen panele üye iş yeri adı, işletme numarası, şifre, şube sayısı gibi bilgileri girerek, kayıt onayını vermek mümkündür.

Web Güvercin Nedir?

Web Güvercin, Yemek Sepeti tarafından geliştirilen, Yemek Sepeti üye iş yerlerinin restoranlarına iletilen tüm siparişlerini detaylı takip edebilmelerini sağlayan uygulamadır.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.