Postegro Benzeri Uygulamalar 2023 - Benzeri Siteler 2023

Postegro Benzeri Uygulamalar 2023 - Benzeri Siteler 2023

Secretle, Pingru Postegro benzeri uygulamalar ekşi, Postegro Benzeri Siteler 2023, Postegro benzeri uygulamalar ücretsiz, Social Ghost Pingru web, InstaBusted web bilgileri yer alır.

Postegro benzeri uygulamalar 2023 ve Postegro benzeri siteler 2023 kategorisindeki içeriğimizle kaşınızdayız. İlgili tipteki uygulamalar, İnstagram kullanıcılarının kapalı profillerine erişimi sağlayan uygulama tipleridir.

İnternet yoluyla kapalı moda getirilen Instagram kullanıcısı profil bağlantısını, uygulamaya gönderme kapsamında onun hesabına ulaşarak postlarını ya da hikayelerini görebilmeyi mümkün kılıyorlar. Ancak son dönemlerde Postegro web adresine erişim sağlanamıyor. Android cihazlar için bir uygulaması bulunsa da kapalı Instagram hesaplarına ulaşamadıklarını belirtiyorlar. Prostegro ne demek? Sorusuna yanıt arayanlar için cevaplar aşağıda yer alıyor.

Postegro Ne Demek?

Postegro, kapalı Instagram profillerinin hikaye ve postlarına erişimi sağladığı ifade edilen bir uygulamadır. Ancak bu uygulamanın son dönelerde aynı şekilde çalışmadığı gündeme yansıdı. Uygulama içerisinde parayla satın alınana hizmetlerin bulunduğu ancak bunlarında şuan için düzgün çalışmadığı bir çok habere konu oldu. Uygulama ardından kaldırıldı. Bu kapsamda Instagram kullanıcıları Postegro gibi uygulamalar aramaya başladılar.

Açıkça ifade etmek gerekirse, bu tip uygulamalar ne Google Play Store’da ne de App Store’da hizmet alınabilecek uygulama tipleri. Ancak Android cihazlara APK olarak yüklenip kullanılabilen bazı uygulamalar bulunuyor. İçeriğimizde bunlardan söz etmeye çalışacağız.

postegro.png

Postegro Benzeri Siteler 2023

Instagram ve Twitter’dan hesabınıza bir istek geldiğinde isteği gönderen profil hakkında bilgi almak istediğiniz biliyoruz. Bu işlem için daha önce Postegro uygulaması sıklıkla tercih ediliyordu. Fakat uygulama kaldırıldığı için Postegro benzeri siteler üzerinden aynı işlem yapılmaya çalışılıyor. Bu siteler ise şunlar:

1-Liliapp Web

Bu adres, postegro altenatif olarak en çok kullanılan sitedir. Siteye giriş sağlayıp, Instagramda size takip gönderen gizli hesapları görmek için işlem yapabilirsiniz. Toplamda sadece 3 defa gizli hesaplar hakkında bilgi görüntüleyebilirsiniz.

2-Web Postegro

Web Postegro üzerinden gizli hesapları görüntülemek mümkündür. Ancak bakmak istenilen hesabın en az 50 bin takipçisi olması gerekir. Gizli hesapların hikayelerine buradan bakabilir ve gizli hesabın sizin fark etmemesini de sağlayabilirsiniz.

Postegro Benzeri Uygulamalar 2023

Farklı sosyal alanlarda sizi takip eden veya gizli olarak istek atan hesaplara ilişkin bazı bilgileri görmek için kullanabileceğiniz Postegro benzeri uygulamalar 2023 senekleri aşağıdaki şekildedir:

  • Liliap Web,
  • Pingru,
  • Web Postegro,
  • WebNunu,
  • Secretle,
  • Ghostegro,
  • Huntegro,

Sıralanan uygulamalardan Postegro uygulamasından yaptığınız işlemleri yapabilirsiniz.

postegro-benzeri-uygulamalar-2023-001.jpg

Postegro Yerine Gelen Uygulamalar

Eskiden sosyal medya hesaplarına gelen gizli takip isteğinin sahibi hesabı görmek için Postegro kullanılıyordu. Bu uygulama kalktıktan sonra aynı amaçla kullanılabilecek ve Postegro yerine gelen uygulamalar şöyledir:

  • Ghostegro,
  • Hunyegro,
  • Private Profile View Apk,

İlgili uygulamalar, Postegro benzeri uygulamalar 2023 listesinde yer bulur ve Postegro ile aynı görev görür.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.