Clash Of Clans 5.Seviye Köy Düzeni ( En İyi Savunma Taktikleri)

Clash Of Clans 5.Seviye Köy Düzeni ( En İyi Savunma Taktikleri)

Clash of Clans 5. Seviye köy düzeni içeriğimizle karşınızdayız. Belediye binanızı 5. seviyeye ulaştırmayı başardıysanız klan savaşlarında aynı zamanda köy saldırılarında da oldukça iyi olduğunuz ortaya çıkar.

Clash of Clans 5. Seviye köy düzeni içeriğimizle karşınızdayız. Belediye binanızı 5. seviyeye ulaştırmayı başardıysanız klan savaşlarında aynı zamanda köy saldırılarında da oldukça iyi olduğunuz ortaya çıkar. İlerleyen sürede size yardımcı olabilecek farklı tasarım detaylarına ise makalemizde değineceğiz. Örneğini sunduğumuz Clash of Clans Köy Düzeni önerileri ile size en uygun temel düzeninizi bulabilir, ilerleyen seviyeler için de fikir edinebilirsiniz.

Clash Of Clans 5. Seviye Köy Düzeni Özellikleri

Clash of Clans 5.Seviye köy düzeni özellikleri denildiğinde belediye binası hakkındaki bazı detaylar akla geliyor. Belediye bina 5’te yeni tuzakların açıldığı biliniyor. Öte yandan belediye binasının kendisi de içerisinde yer almak üzere toplamda 45 binaya sahip olabiliyorsunuz. Oyunda üs tasarlamak ve üssü korumak için kullanılabilecek toplam 100 adet ve 5. Seviye olan duvara sahip olunmaktadır.

Bu konumda köyü tasarlamaya girişmeden önce hedefleriniz kafanızda netleştirmeniz daha iyi olacaktır. Örneğin kupa kasma amaçlı bir köy düzeni geliştirmeyi mi hedefliyorsunuz? Yoksa, kaynaklarınız korumaya mı devam etmek istiyorsunuz? Her biri için uygun örnekleri alt başlıklarda sizlere sunuyoruz.

clash-of-clans-level-5-village-layout.jpg

5. Seviye Belediye Binası Köy Düzeni 2023

İnceleyeceğiniz köy tasarımları sayesinde köyünüzü oldukça korunaklı bir tasarıma taşıyabilirsiniz. 2023 senesinde kupa, kaynak koruma ve klan savaşı için kullanıma ideal köy düzenleri içerikteki şekildedir. Hem klan arkadaşlarınıza mahcup olmadan hem de kaynaklarınızı kaybetme sorununu yaşamadan bu köy tasarımlarıyla oyuna devam edebilirsiniz.

clash-of-clans-5-seviye-koy-duzeni.jpg

Clash Of Clans 5.Seviye Kupa Köy Düzeni

Clash Of Clans 5.Seviye Kupa Köy Düzeni kullanımında asıl amaç belediye binasını en korunaklı hale getirmektir. 5. Seviyede iyi bir ligde mücadele verme amacında olanlar kupa köy düzeni kurarak, belediye binasını korumakta avantaj elde edebilirler. Aşağıda bu köy düzenine ilişkin görselleri inceleyebilirsiniz.

Kaynak Koruma Köy Düzeni

Oyun sırasında kaynakları korumak oyuncular için önem arz ediyor. Onların kolaylıkla çalınmasını istemeyen oyuncular uygun köy düzeni arayışına giriyorlar. 5. Seviye kaynak koruma köy düzeni içerisinde savunma binalarının kaynakları koruyacak şekilde düzenlenmesi gerekiyor. İşte bu tasarım için kullanılabilecek modelleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

clans-of-clans.jpg

Klan Savaş Köy Düzeni

Clash of Clans oyununda oyuncuların en çok keyif aldığı bölüm savaşlar. Eğer güçlü bir klan oluşturulmuşsa, düşük bir seviyede olan klanlarla savaşmak pek tercih edilmiyor. Klan savaşları için ise köy inşasında belediye binasının 5 üssü olarak tasarlanması tercih edilebiliyor. Eğer sizde 5 üslü tasarım yapmayı seçiyorsanız, odak noktasına belediye binasının korunmasını almanız gerekiyor. Detaylı bir tasarımla uğraşacak vakti olmayan ancak belediye binasını korunaklı koruma getirip, savaşları başlatmak isteyenler aşağıdaki köy tasarımlarını uygulayabilirler. Oldukça akıllıca hazırlanan bu Clash of Clans 5. Seviye klan savaşı köy düzenleri kopyalamak için idealdir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.