SHIBA Coin Geleceği 2022-2025, Shiba Coin Hedef Fiyat

SHIBA coin geleceği, shıba coin fiyat tahminler ve shiba coin yorumları yer almaktadır.

0

Bu yazımızda kripto para takipçilerine shiba coin geleceği ve shiba coin yorumları hakkında uzman kuruluşların görüşlerine yer verilecektir. Elon musk’un popüler hale getirdiği coinlerden biri olan shiba coin yükselmeye devam edecek mi, tüm yatırımcıların hayali olan shiba coin 1 dolar olacak mı detaylıca ele alacağız.

 

Shıba Coin’i Benzersiz Yapan Nedir?

Shıba Inu’nun web sitesinde dünyanın her bölgesinde köpeklerden ilham bulan sanatçıları ve Shıba Inu topluluklarını NFT pazarına çekerken aynı zamanda da ‘sanatsal Shiba hareketini’ teşvik etmeye çalışmaktadır.

Shıba Inu, Shiba Inu Kurtarma Derneğiyle de Shıba Inu köpeklerini kurtarmak adına bağış toplamak için Amazon Smıle’ı kullanarak bir kampanya başlatmıştır.

Shıba Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

10 Mayıs tarihi ile Shıba Coin Binance borsasında işlem görmeye başladı. Shıba Coin’i Binance borsalarından alabilirsiniz. Aşağıda yer alan kripto para borsalarından shiba coin satın alabilirsiniz.

 • Binance
 • Coinbase
 • Huobi
 • Gate
 • Kucoin
 • Uniswap
 • FTX
 • Poloniex
 • Crypto.com
 • Lbank
 • Btcturk

shiba coin geleceği 2022-2025, shiba coin hedef fiyat 1

Shıba Coin Geleceği 2021’de Ne Olur?

Uzmanlar, Shıba Coin geleceği hakkındaki görüşlerini değiştirdiklerini belirttiler. Bunun sebebi ise 2021 Mayıs’ta gerçekleşen ve tüm piyasaya yayılan değer kayıplarındaki dengelerin değiştiğini söylüyorlar. Uzmanlara göre Shıba Coin yakın gelecekte değer kayıpları yaşayabilir.  Shıba Coin’in 2021 Ağustos ayında değerlenebileceğini öngörüyorlar ve Ağustos ayı içerisinde fiyatının 0.00044 $ ile 0.001000 $ bandı  arasında bir fiyat hareketliliği beklenilmektedir.

Shıba Coin Geleceği 2022 Yılında Ne Olur?

Uzmanlara göre Shıba Coin 2022 yılında 2021 yılına göre çok daha iyi bir performans gösterebilir. Köpek akımı kripto para birimlerindeki önemli iş ortaklıklarının bu coinlerin benimsenmesinden sonra olduklarını söylüyorlar. Uzmanlar Shıba Coin’in dikkat çekici özellikleri olmasa da düşük masraf ve hızlı oluşu bakımından avantajlı olduğunu belirtiyorlar.

Shıba Coin’in önemli bir yanı ise sosyal bir deney olarak görülmesi ve sahip olduğu sosyal topluluktur. Uzmanlara göre de bu sosyal deneyde yatırımcılar Shıba Coin’in fiyatını yükseltmek adına alım yönünde işlem yapacaklarını tahmin ediyorlar. Shıba coin geleceği  2022 yılında fiyatının 0.000100 $ seviyesine çıkabileceğini düşünülmektedir.

Shıba Coin Geleceği 2023’de Ne Olur?

Uzmanlara göre Shıba Coin geleceği 2023 yılında değer kazanımları daha da fazla olabilir. 2023 yılı başında 0.001000$ ile 0.0025000$ bandın da fiyatlanabilir. 2023 için olumlu bir tablo düşünen uzmanlar 2023 Nisan’da Shıb Coin fiyatının 0.0030 $ ile 0.0035 $ bandında olabileceğini açıkladılar.

Shıba Coin Geleceği 2024

Shiba coin geleceği 2024 yılında büyük bir yatırımcı kitlesine ulaşılması sonucunda hacmini 5 katına çıkması beklenilmektedir. Temel öncelik shiba coin 1 dolar olup olmayacağıdır. Shiba coin 2024 yılında uzmanların görüşleri incelendiğinde 0,003 dolar seviyelerinde olması beklenilmektedir. Temel aralık 0,0003-6 dolar arasında bir fiyat beklenilmektedir.

Shıba Coin Geleceği 2025

Shiba coin geleceği 2025 yılında 1 dolarlık hedefine daha çok yaklaşacağı iddia edilmektedir. Bir çok uzman kuruluş ve kişilerin yorumları ve analizleri incelendiği zaman ortaya çıkan sonuç shiba coin 2025 yılında 0,0006 -0,001 arasında bir fiyatta olması beklenilmektedir. Lakin unutulmaması gereken en önemli nokta kripto para piyasasının çok oynak olmasından dolayı bu hedeflerine çok erken ulaşabilir. Piyasa hacmi 3 trilyon doları aşması halinde bir çok coin x100 200 oranında yükselecektir, bu durumun terside olabilir. Bu yüzden stop loss ile işlem yapmanız yada uzun süreli hodl yapmanız mantıklı olacaktır.

Shiba Coin Teknik Analizi

Aşağıdaki grafikte shiba coin teknik analizi yer almaktadır.

Pek çok kripto para uzmanı böyle düşünüyor, ancak geliştiriciler projeyi terk ederse veya hype onun popülaritesini artık desteklemiyorsa, tokenin fiyatının önemli ölçüde düşebileceğini akılda tutmakta fayda var. Elon musk öncülüğünde büyük bir kitle shiba coin’e güvenmekte cve yatırım yapmaktadır. Her geçen gün kitlesini, yatırımcı sayısını ve market hacmini arttıran shiba geleceği en iyi 10 projesinden biri olacağı düşünülmektedir.

shiba coin geleceği 2022-2025, shiba coin hedef fiyat 2

Shiba Coin 1 Dolar Olur mu?

shiba coin 1 dolar olur mu, shiba coin yatırımcılarının en çok merak ettiği konuların başında gelmektedir. Gerçekçi olmak gerekirse shiba coin 1 dolar olması imkansıza yakın bir durumdur. Bunun temel sebebi maksimum arzının çok fazla olmasından kaynaklanmaktadır. Şu anki toplam arzı 589,735,030,408,323 adettir ve bu rakam maksimum arz değil yani toplam arzın artma ihtimali söz konusudur. Durum böyle olunca bir dolar olma durumu da matematiksel olarak imkansız bir hale gelmektedir. Shiba coin 1 dolar olduğunda tek başına market hacmi 589 trilyon dolar olacak dünyada bu kadar para yok, imkansız demek bile bir umuttur.

 

shiba coin geleceği 2022-2025, shiba coin hedef fiyat 3

Shiba Coin Ne Kadar, Shiba Coin Grafik

Shiba Coin Yorum

Shiba coin yorum kısmına gelince öncelikle shiba coinin yabancı ve yerli kripto para forumlarında çok ciddi bir potansiyeli bulunmaktadır. Özellikle reddit olmak üzere yüz binlerce kişi shiba coine yatırım yapmış ve desteklenmektedir. Shiba coin son zamanlar da shiba coin yakımı yaparak piyasadaki arzını azalmaktadır. Elon musk’un ticari kuruluşlarında ödeme yöntemi olarak kullanma ihtimali ve projenin kendini geliştirme çabaları fiyat bazında bir karşılık bulması beklenilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }