Sadece 2 Dolara iPhone 11 Sahibi Olun

Son güncelleme: 8 Kasım 2019 11:00 pm

iPhone telefonlar geçtiğimiz 10 yıla damgasını vuran telefonlar olarak tarihe geçtiler. Ancak artan vergilerle birlikte ülkemizde kullanım oranı oldukça düştü. Bu telefonların pahalı olması ve insanların sahip olmak istekleri Çinliler tarafından fark edildi. Özellikle iPhone 11 ve iPhone 11 MAX modelleri azda olsa değişen tasarımlarıyla insanların ilgisini çekti.

iPhone’un son modellerine sahip olamayanlar ise sadece 2 dolar karşılığında eski model telefonlarını bu telefona dönüştürebiliyorlar. Bilindiği gibi yeni telefonlarda en radikal değişiklik arka tarafında bulunan 3 kamera. Bunu fark eden Çinliler buraya takılan ve telefonu 3 kameralı olarak gösteren ufak bir apart geliştirdiler. Böylelikle telefon tıpkı bir iPhone 11 model telefona benziyor. Bu aparat aslında bir kamera koruyucusu ancak telefona takıldığı zaman telefonu bir anda son model bir iPhone’a dönüştürüyor.

Aliexpress üzerinde satılan bu apart sadece 2 dolar yani 11 TL civarında. Kargo ve vergilerle birlikte ülkemizde yaşayan bir kişi yaklaşık 20 TL’ye eski model iPhone telefonunu bir iPhone’a dönüştürebilir. Bu kamera koruyucusu iPhone X, iPhone XS ve iPhone MAX modellerine uygun olarak üretiliyor.

İLGİLİ HABER:  Twitter 'da Siyasi Reklamlar Yasaklandı

Yorum Yok

Cevap bırakın