Ripple (XRP) HaberleriAltcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Ripple 3 Üniversite ile Anlaşma İmzaladı, Gelişmeyi Sürdürüyor

Popüler kripto birimleri arasında yer alan Ripple XRP yaşamış olduğu olumsuz durumlara karşılık kendisini geliştirmeye devam ediyor.

] }

Popüler kripto birimleri arasında yer alan Ripple XRP yaşamış olduğu olumsuz durumlara karşılık kendisini geliştirmeye devam ediyor. Ripple dünyanın önde gelen üniversiteleri için anlaşmaları sürdürüyor. Capetown Üniversitesi, Abu Dhabi New York Üniversitesi ve Reykjavik Üniversitesi ile yeni anlaşmalar yapan Ripple bu sayede kendi geliştirmeleri için akademik destek alabilecek. Söz konusu eğitim kurumlarının farklı coğrafyalardan olması ise Ripple’ın büyümesine önemli katkı sunacaklar. Üniversiteler ortaklık kapsamında blok zinciri tabanlı girişimler hakkında araştırmalar yapacaklar ve aynı zamanda konferanslar da düzenleyecekler. Bu bağlamda akademik olarak öğrencilere Ripple odaklı destekler sunacaklar. Ripple’ın UBRI fonlamasından üniversiteler yararlanarak Ripple lehine adımlar atacaklar.

Ripple Ortaklıklar ile Güç Kazanıyor

Ripple’ın bu ortaklıkları ise gücünü arttırmasına yardımcı oluyor. Daha önceden de önde gelen üniversiteler ile ortaklıklar kuran Ripple’ın dünya üzerinde pek çok üniversite ile anlaşması bulunuyor. 2018 yılında hayata geçirilmiş olan UBRIO projesi özellikle 280 araştırma projesine destek sunarak blokzinciri mekanizması için önemli yeniliklerin alınmasına yardımcı oluyor. Ripple bu sayede de kripto alanındaki yenilikleri ilk elden erken bir şekilde öğrenip uygulamaya geçirebiliyor. Öte yandan SEC davası ile ilgili olarak görüşme tarihi olan 30 Nisan tarihi de yaklaşıyor. Davanın Ripple’ın lehine sonuçlanması kapsamında XRP fiyatlarında ise artış bekleniyor. Bir süredir düşüş grafiğinde olan XRP’nin davanın sonucunda lehte karar çıkması sonrasında önemli bir toparlanma yaşayacağı tahmin ediliyor.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu