Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Popüler Analistten Yatırımcılara Altcoin Tavsiyesi

Ben Armstrong, Bitcoin dışında paylaşımında 3 altcoine daha yer verdi. Popüler analiste göre Mart ayında Terra (LUNA), bir DeFi projesi olan Nord Finance (NOR) ve Alpha Finance (ALPHA) coinleri ciddi yükselişler elde edebilir.

] }

Kripto para piyasalarında, geçtiğimiz yılın Aralık ayı ortalarında başlayan ralli sonrasında, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), rekor fiyat seviyelerine ulaştı ve ralli Ocak 2021 döneminde de kademeli olarak devam etti. Bitcoin’in öncülüğünde birçok altcoin de benzer yükselişler gösterdikten sonra, Şubat ayı dalgalı geçti ve son iki haftada kripto para piyasalarında önce sert düşüşler yaşandı ardından piyasalar konsolidasyon sürecine girdi. Yatırıcımlar, konsolidasyon sürecinden sonra yükseliş gösterme potansiyeli bulunan kripto para birimlerini araştırmaya başladı. Yatırımcıların bu arayışlarına, piyasaların popüler analisti Ben Armstrong yanıt verdi. Armstrong, paylaşımlarında Mart ayında yükseliş beklediği altcoinleri açıkladı.

Ben Armstrong’un Mart Ayında Yükseliş Beklediği Kripto Paralar

Popüler analist Armstrong, Mart ayında yükseliş beklediği ve en büyük potansiyele sahip olduğunu düşündüğü kripto para birimini, Bitcoin olarak açıkladı. Analiste göre Bitcoin, şu anki fiyat seviyeleri ile bir alım fırsatı oluşturuyor ve Mart ayında 60 bin doları görebilir. Ben Armstrong, Bitcoin dışında paylaşımında 3 altcoine daha yer verdi. Popüler analiste göre Mart ayında Terra (LUNA), bir DeFi projesi olan Nord Finance (NOR) ve Alpha Finance (ALPHA) coinleri ciddi yükselişler elde edebilir. Armstrong, paylaşımlarında NORD’u “Mart ayının en düşük değerli mücevheri” olarak tanımlarken, ALPHA’nın da Mart ayı sonunda, piyasa değeri bakımından en büyük 100 kripto para arasına girebileceğini ifade etti.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu