Teknoloji Haberleri

OPPO Telefonlarda Toplu Mesaj Silme Nasıl Yapılır?

OPPO telefonlarda toplu mesaj silme nasıl yapılır sorusu, son dönemlerde oldukça sık sorulmakta ve araştırılmaktadır. Söz konusu toplu mesaj silme özelliği farklı metotlar yardımıyla kolaylıkla ve pratik bir şekilde yapılabilmektedir.

] }

OPPO Telefonlarda Toplu Mesaj Silme Nasıl Yapılır?

OPPO telefonlarda toplu mesaj silme nasıl yapılır sorusu, son dönemlerde oldukça sık sorulmakta ve araştırılmaktadır. Söz konusu toplu mesaj silme özelliği farklı metotlar yardımıyla kolaylıkla ve pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Her ne kadar pek bilinmese de ayarlar menüsü adı altında yer alan bu telefonda saklanan SMS ve MMS mesajlarını sil özelliği, kullanıcılara zaman yönünden oldukça tasarruf sağlamaktadır. Dilerseniz, OPPO telefonlarda toplu mesaj silme işlemi nasıl yapılır gelin adım adım birlikte detaylı olarak inceleyelim.

Adım Adım Toplu Mesaj Silme

 

Bilindiği üzere birçok kullanıcı toplu bir şekilde mesajlarını silebilmek için mesajlar menüsünü kullanmaktadır. Söz konusu menü içerisinde dileyen kullanıcılar mesajları tek tek seçerek silebilmekte dileyen kullanıcılar ise hepsini seç seçeneğine tıklayarak mesajları silebilmektedir.

 

Her ne kadar bu yöntem dünya genelinde oldukça popüler olsa da OPPO telefonlarda bir başka yöntem daha bulunmaktadır. Dilerseniz, ayarlar menüsünü kullanarak toplu mesaj silme işlemini adım adım detaylı olarak birlikte inceleyelim.

 

1.     Ayarlar Menüsüne Tıklayınız

oppo telefonlarda toplu mesaj silme nasıl yapılır? 1

 

Yukarıda yer alan görseldeki işaretli alana tıklayarak ayarlar menüsüne giriş yapınız.

 

2.     Ek Ayarlar

oppo telefonlarda toplu mesaj silme nasıl yapılır? 2

Toplu mesaj silme işlemi için ayarlar menüsünde yer alan ek ayarlar seçeneğine tıklayınız.

 

3.     Yedekle ve Sıfırla

oppo telefonlarda toplu mesaj silme nasıl yapılır? 3

Toplu mesaj silme seçeneğine erişebilmek için yedekle ve sıfırla seçeneğine tıklayınız.

 

4.     Tüm Verileri Sil

oppo telefonlarda toplu mesaj silme nasıl yapılır? 4

Yedekle ve sıfırla menüsü altında yer alan tüm verileri sil seçeneğine tıklayarak son adıma geçiş yapınız.

 

5.     Son Aşama

oppo telefonlarda toplu mesaj silme nasıl yapılır? 5

Toplu mesaj silme işlemini başarıyla tamamlayabilmek için bu telefonda saklanan SMS ve MMS mesajlarını sil seçeneğine basınız. Söz konusu seçeneğe bastıktan sonra karşınıza şifre menüsü gelecektir. Aktif olarak kullandığınız şifreyi giriniz ve ardından bu telefonda saklanan SMS ve MMS mesajlarını sil seçeneğine basınız.

oppo telefonlarda toplu mesaj silme nasıl yapılır? 6

 

Yukarıda yer alan adımları takip ederek sizlerde kolaylıkla ve pratik bir şekilde OPPO telefonlarda toplu mesaj silme işlemini tamamlayabilirsiniz. Bu adımları uyguladıktan sonra telefonunuzda yer kaplayan tüm mesajlar otomatik bir şekilde ve saniyeler içerisinde silinecektir.

Ayarlar menüsü altında yapılan bu işlemden sonra silinen mesajlar kurtarılamayacaktır. Ayrıca yukarıda yer alan bu yöntem sadece cihaz içerisinde kayıtlı olan mesajları silmektedir.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu