Nonolive Nedir? Nasıl Kullanılır?

Nonolive nedir, nonolive nasıl kullanılır bilgileri yer almaktadır

0

İnternet teknolojisinin hızla gelişmesiyle birlikte kullanıma sunulan canlı yayın uygulamaları, kuşkusuz hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri olmuştur. Tamamen iletişim ve eğlence amacıyla kullanılan bu uygulamalar son dönemlerde oldukça popüler olabilmektedir. Popüler olan canlı yayın uygulamalarından biri de Nonolive uygulamasıdır. Peki, Nonolive nedir, nasıl kullanılır? Birçok kişi tarafından merak edilen bu sorunun yanıtını dilerseniz detaylı olarak gelin birlikte inceleyelim.

Nonolive Nedir?

 

nonolive nedir? nasıl kullanılır? 1

Nonolive, son dönemlerde oldukça popüler olan canlı yayın uygulamalarından biridir. Kullanıcılar söz konusu uygulama sayesinde birbiri ile iletişime girebilmekte ve oynadıkları oyunu canlı bir şekilde platform üzerinden yayınlayabilmektedir.

Oldukça popüler olan ve birçok kişinin aktif olarak kullandığı bu uygulama sayesinde belirli miktarda kazançlarda elde etmek mümkündür. Peki, Nonolive nasıl kullanılır?

Nonolive Nasıl Kullanılır?

 

Canlı yayın uygulamasını kullanabilmek için öncelikli olarak platforma üye olmanız gerekmektedir. Platforma üye olmak için aşağıda yer alan bağlantı seçeneğini kullanabilirsiniz.

Platforma üye olarak sizlerde yayıncılar ile etkileşime girebilir ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra başvuru formunu da doldurarak oldukça kolay bir şekilde yayıncı olabilirsiniz. Üstelik yapacağınız canlı yayınlarla da oldukça güzel kazançlar da elde edebilirsiniz. Peki, Nonolive ne kadar kazandırıyor?

 

Nonolive Para Kazanma 2022

 

nonolive nedir? nasıl kullanılır? 2

Son dönemin en popüler canlı yayın uygulamalarından biri olan Nonolive ile oldukça kolay bir şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Diğer uygulamaların aksine oldukça bonkör olan bu uygulama da gerekli şartları sağlamanız durumunda kazanç elde etmeye başlayabiliyorsunuz. Üstelik Twitch platformunda olduğu herhangi bir ekstra geçmişe de gerek yok. İşte, para kazanma yöntemleri;

  • 70 Saatlik yayın için: 6 Dolar,
  • 80 Saatlik yayın için: 14 Dolar,
  • 90 Saatlik yayın için: 24 Dolar,
  • 100 Saatlik yayın için: 45 Dolar kazanabilirsiniz. Tüm bunları 20 günlük süre içerisinde yapmanız ve ilk 60 saatlik yayın limitini tamamlamanız gerekmektedir. Ayrıca, platform içerisinde elde edeceğiniz takipçilere göre ekstra kazançlarda elde edebilirisiniz.

 

Yukarıda yer alan kazanç yöntemlerine ek olarak uygulama içerisinde yer alan hediyelerden de ekstra gelir elde etmeniz mümkün. Platform üzerinde elde edeceğiniz kazançları Payoneer hesabınıza güvenle aktarabilir ve kazandığı parayı kolaylıkla harcayabilirsiniz.

 

Nonolive Başvuru Formu

nonolive nedir? nasıl kullanılır? 3

Platforma kayıt olduktan sonra başvuru formunu doldurarak sizlerde oldukça kolay bir şekilde yayıncı olabilirsiniz. Başvuru formu için aşağıda yer alan bağlantı seçeneğini kullanabilirsiniz.

Nonolive Discord

 

nonolive nedir? nasıl kullanılır? 4

 

Söz konusu uygulamanın discord adresine bağlanmak için aşağıda bulunan bağlantı seçeneğini kullanabilirsiniz.

 

Canlı Yayın Uygulaması Nasıl İndirilir?

 

Nonolive uygulaması tamamen ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulmaktadır. Dileyen kullanıcılar web sitesi üzerinden canlı yayınlara erişebilirken dileyen kullanıcılar ise mobil cihazlarından yayınlara kolaylıkla ve pratik bir şekilde erişebilmektedir. Uygulamayı indirmek ve yayınlara ulaşmak için aşağıda bulunan bağlantı seçeneklerini kullanabilirsiniz.

nonolive nedir? nasıl kullanılır? 5

  • Platforma web sitesi üzerinden ulaşmak için tıklayınız.
  • Canlı yayın uygulamasını Android cihazlarınıza indirmek için tıklayınız.
  • Canlı yayın uygulamasını İOS cihazlarınıza indirmek için tıklayınız.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

FAQ

Nonolive, son dönemlerde oldukça popüler olan canlı yayın uygulamalarından biridir. Kullanıcılar söz konusu uygulama sayesinde birbiri ile iletişime girebilmekte ve oynadıkları oyunu canlı bir şekilde platform üzerinden yayınlayabilmektedir.