Kripto Portföyünüzü Decentraland (Mana), Parody Coin (PARO) ve The Sandbox (SAND) ile Yükseltin

0

Decentraland ve The Sandbox, 2022’de kripto para piyasasını devralıyor.  Decentraland (MANA), Sandbox (SAND) ve Parody Coin (PARO), kripto portföyünüz için iyi getiriler sağlamaya yardımcı olabilecek üç kripto para birimidir. Portföyünüzü yükseltmek istiyorsanız, potansiyel konsolidasyon belirtileri gösterdikleri için bu üç parayı eklemeyi düşünün. Parody Coin şu anda bir ön satış dönemi boyunca mevcuttur ve uzun vadede kripto portföyünüze ekleyebilecekmişsiniz gibi görünüyor. Bu üç madeni para hakkında daha fazla bilgi edinmek ve 2022’de portföyünüze neden ilginç eklemeler olabileceğini öğrenmek için okumaya devam edin.

Megacube 2 Decentraland’da piyasaya çıkıyor

Decentraland ekosistemi, MANA ağında piyasaya sürülen Megacube 2 ile yeni bir oyun daha aldı. MegaCube, çekirdeğe ulaşana kadar tek tek çıkarılması gereken daha küçük küpler içeren devasa bir küp içeren yeni bir oyundur. Son küpü çıkarmayı başaran ilk oyuncu, her Sponsordan en az 1 ödül alır. Megacube 2, her biri NFT’leri temsil eden 100 Katman içerir. Kullanıcılar, NFT’ler ve diğer jetonlar şeklinde heyecan verici ödüller kazanabilir. MANA Token, ekosistemi platformunda başlatmayı amaçlayan daha ilginç projelerle genişledikçe bir fiyat artışına tanık olabilir.

Lucky Kat LAND, Sandbox’ta başlayacak

Sandbox, Decentraland gibi diğer NFT tabanlı oyun ekosistemlerine güçlü bir rekabet sağlar. Lucky Kat LAND, Sandbox’ta 11 Mayıs 2022’de başlayacak. Lucky Kat Land imparatorluğundan karakterler, ekipman ve binalar içeren bir NFT koleksiyonu içerecek. Oyun, Sandbox Metaverse’de eğlence parkı temalı bir dünya kullanıyor. SAND tokeni, Sandbox içindeki metaverse ekosistemine güç veriyor ve geçmişte birçok olumlu fiyat artışı gördü. Büyük yatırım potansiyeline sahip olduğu ve sürekli olarak yenilik yaptığı ve yeni özellikler sunduğu için SAND tokenini uzun vadede ekleyebilirsiniz.

Parody Coin NFT Marketplace daha iyi fiyatlar sağlayacak

Parody Coin ekosistemi, bir takas belirteci protokolü, bir köprü ve bir NFT pazar yeri içerecektir. PARO Token, birden fazla blok zinciri ağında dağıtıldığından, kullanıcıların NFT’leri basarken veya ticaret yaparken daha iyi fiyatlar almalarına yardımcı olacaktır.

Mevcut NFT pazarları, özellikle tıkanıklık zamanlarında çok yüksek ücretler talep eden Ethereum ağıyla sınırlıdır. Parody Coin tarafından sağlanan çoklu blok zinciri birlikte çalışabilirliği, bu sorunun üstesinden gelinmesine yardımcı olacaktır.

Parody Coin ekosistemi, kullanıcıların pasif gelir kaynaklarına erişmelerine yardımcı olacak bir kripto para birimi olan PARO Token tarafından desteklenecek.

Parodi NFT’leri, ana akım NFT’lerin popüler ve parodi versiyonları olarak çalışacak. Yakında kurulacak bir köprü aracılığıyla orijinal kullanıcı, orijinal NFT’nin yanması durumunda Parodi NFT’lerine erişebilecek. Bu şekilde, Parody NFT’leri, Parody Coin ekosistemi için güçlü bir fayda sağlamaya yardımcı olacaktır.

Diğer madeni paralardan farklı olarak, Parodi madeni para deflasyonist bir tokendir ve arz zamanla kademeli olarak azalacaktır. Bu, PARO tokeni için sağlıklı bir fiyat artışı sağlamaya yardımcı olacaktır.

PARO Token’ı ön satış yoluyla buradan satın alabilirsiniz. Çok düşük bir fiyata mevcuttur, bu nedenle kripto portföyünüzün zaman içinde büyümesine izin verecek kadar biriktirdiğinizden emin olun. PARO Token pasif ödüller sağladığından, kripto portföyünüz, tokenleri cüzdanınızda tutarak daha fazla token birikimini görecektir.

Her zaman varlıklarınızı çeşitlendirmeyi ve düzenli aralıklarla karları çekmeyi unutmayın. Kripto para birimleri güçlü bir yatırım aracıdır ancak yeterli getiriyi sağlamak için uygun risk azaltma ve yönetimine ihtiyaç duyar. Sadece uzun vadede büyük kazançlar elde edildiğinden kısa vadeli oynaklığı görmezden gelin. Kripto para kıdemli yatırımcılarının çoğu, özellikle yeni jeton lansmanları durumunda, güçlü fiyat oynaklığı cazip bir faktör olsa da, uzun vadeli satın alma ve alım satım yapmamayı içeren HODL stratejisini kullanarak büyük getiriler elde etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }