Teknoloji Haberleri

Konami Konsol Oyunlarından Vazgeçmiyor

Konami Vazgeçmiyor

Konami Mobil uygulamalarda ve oyunlarda önemli bir başarıya ulaştı. Ancak buradan büyük bir başarı ve gelir elde etse de konsol oyunlarını bırakmayacağını söyledim.

Avrupa başkanı masami saso ise Şirketin mobil oyunlardan büyük bir gelir ve başarı elde etmesine rağmen konsol oyunlarını geliştirmeyi bırakmayacaklarının altını çizdi.

Konami Konsol Oyunlarından Vazgeçmiyor
Konami Konsol Oyunlarından Vazgeçmiyor

Yapılan son  açıklamada yenilikçi fikirler ve teknolojiler ile piyasaya meydan okunuyor. Bunları diğer platformlarda da uyguluyoruz, bu yüzden konsol oyunlarımızda büyük bir çaba göstermeye devam edeceğiz. Kimsenin bilmediği farklı bir çok projemiz var dedi.

Konami her yıl piyasaya pes serisi dahil olmak üzere konsol oyunu piyasası için beş yılda iyi bir ivme yakalamıştır. Aynı zamanda Konami şirketinin Slient Hill ve metal gear solid Markalarındaki yeni yapımları tamamen duyurmaya hazır olmadığını belirterek şirketin son yıllarda çoğunlukla mobil oyunlara odaklandığını ve konsol oyundakinin tek iddiasının pes serisi olduğunu söyledi. Ancak projelerinde kimsenin bilmediği bir sürü proje olduğunu dile getirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam