Kripto Para HaberleriEkonomi Haberleri

IOTA Fiyatı Neredeyse 2 Katına Yükseldi

Bunlardan biri olan IOTA (MIOTA) da son bir aylık süreçte neredeyse 2 kat değerlendi ve yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı.

] }

Kripto para piyasalarında, lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) sergilediği fiyat hareketlilikleri özellikle de yukarı yönlü olduğunda piyasalarda gözler Bitcoin dışında genelde önde gelen altcoinlere çevrilir. Bitcoin’in girdiği boğa koşusunda, lider altcoin Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB), Ripple (XRP), Polkadot (DOT) ve Cardano (ADA) gibi önde gelen altcoinlerin nasıl tepki verdiği, fiyatlarındaki yükseliş değerleri merak edilir.

Zira piyasa değeri bakımından ilk onda bulunan bu kripto para birimlerinin ticaret hacimleri oldukça fazla ve binlerce yatırımcıyı ilgilendiriyor. Ancak öte yandan nispeten daha küçük ölçekli altcoinler de gösterdikleri fiyat hareketlilikleri ile bu gibi zamanlarda dikkatleri çekmeyi başarıyor. Bunlardan biri olan IOTA (MIOTA) da son bir aylık süreçte neredeyse 2 kat değerlendi ve yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı.

IOTA Fiyatında Güncelleme Etkisi

Kripto para piyasalarında gözler lider kripto para birimi Bitcoin üzerinde ve piyasalarda Bitcoin’in tüm zamanların rekoru olan 58 bin dolar seviyesini aşıp aşamayacağı merak ediliyor. Ancak son birkaç günde yükselen Bitcoin’in şimdilerde 55 bin dolar seviyesinde konsolidasyon yaşadığı görülüyor.

Bitcoin’in konsolidasyon yaşadığı süreçte, son 24 saat içinde IOTA ise fiyatını 1,28 dolar seviyesinden 1,50 dolar seviyesine kadar çıkarmayı başardı. IOTA fiyatındaki artıştan hemen önce ise IOTA ekibi, Chrysalis güncellemesi adına yaptıkları çalışmalara devam ettiklerini açıklamıştı. Güncelleme haberi, IOTA fiyatına olumlu yansıdı.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu