Fener Coin Geleceği, Fenerium Coin ne zaman çıkacak 2021 ?

0

Fener coin geleceği hakkında henüz bir tahminde bulunmak diğer kripto para birimlerinde olduğu kadar kolay değildir. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’un 2020’de yapmış olduğu açıklamada fener coin isimli bir kripto para çıkarmayı düşündüklerini açıklamıştı. Yaptığı açıklamalarda;

  1. Token paraların Fenerbahçe kulübü için gelir kaynağı olacağı ve taraftarların da bu token paraya ilgi göstereceği beklenmektedir.
  2. Kesin olmamakla birlikte edinilen bazı duyumlara göre Fenerbahçe Kulübünün Socios firmasıyla görüşmeler yaptığı söylenilmişti. Socios firması daha önce Trabzonspor, Göztepe, Başakşehir ve Galatasaray gibi spor kulüpleri ile de anlaşmalar sağlamıştır.
  3. Token para konusunda ilk olarak Galatasaray Spor Kulübü Socios firması ile anlaşma sağlayarak GAL Token’i piyasaya sürmüştür. GAL Token ise taraftarlarından büyük ilgi görerek 2021 senesinin ikinci çeyreğine denk gelen zamanda ortalama 100 milyon TL kazanç elde ettiğini açıkladı.

Fenerbahçe Kulübünün yöneticileri de kripto para çıkarma hususunda görüşmeler yaparak fener coin’i çıkarmak için çalışmalara başlamıştır. Bu konuda ise henüz kesin bir açıklama gelmedi. Ali Koç ise kripto para hakkında yapmış olduğu açıklamalarda görüşmelerin ve çalışmaların devam ettiğini söylemişti. Taraftarların Fenerbahçe Spor Kulübünden resmi bir açıklama gelmediği sürece bu konu hakkında çıkan haberlere itibar etmemeleri belirtilmiştir.

Fener Coin BINANCE’DE LİSTELENECEK Mİ?

Fenerbahçe taraftarını temsil edecek olan  Fenerium Coin (FBC), Binance Smart Chain altyapısı kullanılarak piyasaya çıkartılacaktır. Şuan için toplam arz ve piyasaya sürülecek miktar belirlenmemiştir.

Fener Coin Ön Sipariş

Fener coin ön sipariş vermek isteyen birçok taraftar olacaktır. Dijital dünyanın para birimi kripto para piyasasında bulunmak isteyen Fenerbahçe kulübünün çıkarmayı istedikleri fener coin için taraftarlar da heyecanlı bekleyişini sürdürüyorlar.

Taraftarlar fener coin alıp takımlarına desteklerini göstermek için Fenerbahçe Kulübünün resmi sayfasını veya twitter adresini takip edebilir ve ön siparişte bulunabilirler. Bunun için ise taraftarlar kulüplerinin yapacakları resmi açıklamaları takip etmelidirler. Fenerbahçe Kulübünün resmi sayfası ve twitter adresinden yapılan açıklamaları dikkate alıp diğer sayfalardan gelen açıklamaları dikkate almamalıdırlar.

FENERIUM COIN NE ZAMAN ÇIKACAK?

Fenerbahçe coin 27 Temmuz 2021  tarihinden itibaren  Binance üzerinden listelenecek.

Fener Coin Yorum

Fener coin yorum taraftarlar takımlarına destek olabilmek ve gelişimlerine katkı sağlayabilmek için fener coin’in satışa çıkmasını beklemektedir. Fenerbahçe Kulübü de çıkaracakları fener coin sayesinde yüksek gelir elde etmeyi düşünmektedirler. Yapılan yorumlara baktığımızda Fenerbahçe taraftarlarının fener coin’e büyük bir ilgi göstermeleri bekleniyor.

Fenerbahçe coin nereden alınır

Fenerbahçe coin şuan için hangi borsada net olarak satışa sunalacağı bilinmezken, yüksek ihtimal Fener coin Paribu ve Binance borsalarında alım satıma açılacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.