Özak GYO Hisse Hedef Fiyat 2023 - OZKGY Yorum - Özak GYO Hisse Temettü 2023

Özak GYO Hisse Hedef Fiyat 2023 - OZKGY Yorum - Özak GYO Hisse Temettü 2023

Özak GYO hisse yorum, Özak GYO hisse hedef fiyat 2023, Özak GYO hisse kap, Özak GYO hisse forum, Özak GYO hisse net, OZKGY hisse geçmiş veri, OZKGY hisse haberleri.

Özak GYO hisse hedef fiyat 2023 kategorisinde daha çok anonim borsa analistlerinin tahminleri yer buldu. İş Yatırım gibi finansal şirketler ise 2023 hedef fiyat yerine hissenin yakın vadede yapabileceği değer kazanımına dikkat çektiler. İçeriğimizden Özak GYO hisse hedef fiyat 2023 tahminleri, hisse geleceği ve yorumları, şirketin yatırımları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Özak GYO Hakkında

Özak GYO şirketi, ofis, konut, turizm, depolama, perakende olmak üzere 5 farklı segmentte faaliyet gösterir. Bu sektörlerde geniş ürün gama olan şirket, arazi ve proje geliştirme çalışmalarıyla da tanınır. Şehircilik alanında faaliyet sergileyen şirket, yaşam kalitesini yükseltici, kar getirme potansiyeline sahip konut projelerine imza atar. AVM anlayışının önü geçen gastronomi ve dinlenme konseptli tesisler kurmuştur.

Özak GYO Yatırımları

Özak GYO yatırımları aşağıdaki şekildedir:

  • Şirket, verimlilik, lojistik,
  • Perakende, depolama,
  • Plaza projeleri,
  • Otel projeleri,
  • Ela Excellence Resort Belek,
  • Son teknolojili A sınıf Ofis inşası,
  • İnsan ve iyi yaşam konseptli site projeleri,
  • Havalimanı ve otoyol mevkine yakın projelerin gerçekleştirilmesi,
  • Şehir otelciliği,
  • Gayrimenkul yatırım ortaklığı alanlarında yatırım yapmıştır.

İlgili yatırımlar Özak GYO hisse hedef fiyat 2023 başlığı altında tahmin sunan analistlerce değerli görülen yatırımlardır.

Özak GYO Temettü Dağıtımı

Özak GYO temettü dağıtım işlemi, 31.05.2013’de gerçekleşmiştir. Borsa haberlerine yansıyan bu tarih ardından temettü dağıtımına ilişkin yeni ve kesin bir bilgi bulunmuyor.

ozak-gyo-temettu.png

Özak GYO Bedelsiz Sermaye Artırımı

Özak GYO bedelsiz sermaye artırım işleminin 2022 senesinde borsa haberlerinde yer bulduğu görülür. 2022 yılı sonrasında bedelsiz sermaye artırımına ilişkin bir bilgi yer almamaktadır.

ozak-gyo-fiyat-tahmini.png

Özak GYO Hisse Yorum

Özak GYO hisse yorum kategorisinde İş Yatırım tarafından sunulan bilgiler ve yorumlar yer alıyor. İş Yatırım Özak GYO hissesinin 15 Ocak 2023’de %4.20 oranındaki değişimi değer kazanımı yönünde yaptığını paylaştı. Hisse fiyatının 15.15 TL’ye çıktığını ifade eden İş Yatırım, hissenin yakın gelecekte değer kazanabileceğini öngörüyor. İş Yatırım’a göre hisse bir sonraki ay %34 getiri sunma potansiyeline sahip ve Özak GYO hisse fiyatı 20.35 TL fiyatını test edebilir.

Hisse hakkında yorum yapan anonim borsa analistlerinin bir kısmı da İş Yatırım’ın paylaştığı bilgilere paralel tahminler sunuyorlar. Bir kısım anonim borsa analistine göre Özak GYO hissesi 17 TL’lik direnci Şubat ayı içerisinde kırma ve Mart başında 20.35 TL’lik alanı test etme potansiyeli taşıyor.

ozak-gyo-hisse-yorum-001.png

Özak GYO Hisse Geleceği

Özak GYO hisse geleceği hakkında görüş paylaşan anonim borsa analistleri yakın ve uzak gelecekten söz ediyorlar. Anonim analist SMYCtrader, OZKGY hissesinin 9-12 Ocak arasındaki grafiklerini inceledikten sonra bazı görüşlerini paylaştı. Analiste göre, hisse haftalık dolar bazlı grafiklerinde çanak hedefli hale geldi. Bu kapsamda alt kanaldan kırılma yaparak desteklerin gücünü kullanmaya başladı. Analiste göre OZKGY hissesi, 16 TL’lik direnci kırarak, Mart ayı içerisinde 17.50 TL’den fiyatlanabilir.

Hissenin uzak geleceğine ilişkin yorumlarda ise 20 TL üzerindeki değer kazanım senaryolarından söz ediliyor. SMYCtrader, hissenin 2023 sonuna gelindiğinde 20 TL üzerinden fiyatlanabileceğini öngörüyor.

ozak-gyo-hisse-yorum.png

Özak GYO Hisse Hedef Fiyat 2023

Özak GYO hisse hedef fiyat 2023 kategorisinde birden fazla anonim analistin tahmini yer aldı. Henüz İş Yatırım gibi finansal kuruluşlar bu hisse için 2023 sonu hedef fiyat tahmini yapmış değiller. Anonim borsa analistlerinden TraderSMH’ye göre OZKGY hissesi 24 TL seviyesine 2023 yıl sonunda ulaşabilir. Peki bu ilerleyişte kritik seviyeler hangi fiyat noktaları olacak?

ozak-gyo-hisse-fiyat-tahmini.png

Anonim analiste göre hissenin 2023 sonunda 24 TL olabilmesi için 2023 içerisinde 18.99, 20.02 ve 23.50 TL’lik dirençleri aşması gerekecek. Analist ilk dirençlerden olan 18.99 TL’nin Mart ayı ardından kırılabileceğini ve yükseliş trendinin hız kazanabileceğin işaret etti.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.