Altcoin Haberleri

EGLD Yükselişini Sürdürüyor, Çıkışı Devamlı Olur mu?

Geçen ayın başında yakaladığı başarılı ivme hareketi ile dikkatleri üzerine çeken Elrond EGLD yükselişine devam ediyor

] }

Geçen ayın başında yakaladığı başarılı ivme hareketi ile dikkatleri üzerine çeken Elrond EGLD yükselişine devam ediyor. Kısa sürede popüler hale gelen EGLD özellikle yakın zamanda önemli yatırımcılar almaya başladı. Piyasaya sürülmüş olduğu Maiar’dan sonra daha çok ilgi görmeye başlayarak yeni yatırımcıların kendisine yönelmesine neden oldu. Bu durum ise EGLD fiyatlarında önemli artışların yaşanmasına sebep oluyor. Halihazırda çoğu analiste göre 2021 yılında EGLD fiyatlarında önemli bir artış yaşanması bekleniyordu.

EGLD elde edilen verilere göre son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde yüzde 64 oranında, son 7 günlük sürede ise yüzde 190 oranında yükseliş yakaladı. Popüler hale gelen kripto para birimi son saatlerde ise yükselişini hızlandırdı ve yüzde 15’e varan bir kazanç elde etmeyi başlardı. Bu yükseliş ivmesinin ise uzun vadede devam etmesi tahmin ediliyor. Ayrıca gün içerisinde EGLD yeni bir ATH oluşturdu ve 197 dolara ulaştı.

500 Dolar Seviyesini Görür mü?

EGLD fiyatının böylesi bir yükselme grafiği yakalaması yatırımcılara fiyatının 500 dolar seviyesine ulaşıp ulaşmayacağını getiriyor. Popüler kripto para analisti Crypto Michael daha önceden kripto para birimleri hakkında yaptığı tahmin kapsamında EGLD’ye de yer vermiş ve yakaladığı yükselme grafiğini devam ettirmesi halinde EGLD’nin boğa döngüsü içerisinde 500 ve 700 dolar arasında bir seviyeye ulaşacağını öne sürmüştü. EGLD’nin bu seviyelere yükselmesi için ise yakaladığı trendi sürdürmesi gerekiyor.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu