Dolar HaberleriEkonomi Haberleri

Selçuk Geçer’den Dolar Hakkında Olumsuz Senaryo! Dolar Hangi Seviyelerden İşlem Görecek? Yükseliş Kapıda Mı?

Selçuk Geçer dolar hakkında dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Dolar ve altın piyasaları analisti popüler ekonomist Selçuk Geçer kendi Youtube hesabından dikkat çekici açıklamalar yaptı. Daha önce yaptığı tutarlı analizler ve tam kararında tahminler ile yatırımcıların en fazla takip ettiği isimlerden olan Selçuk Geçer, altın ve dolar yatırımı yapacak kişiler için önemli uyarılar yaptı. Dolar tahminleri gerçekten de hayret verici! İşte haberin detaylar…

Her Zaman Doğruyu Takip Etmeliyiz

Birkaç gün önce kişisel Youtube hesabı üzerinde altının yanı sıra dolar fiyatları için de önemli açıklamalar yapan Selçuk Geçer yatırımcıların dikkatini çekti. Ünlü ekonomi uzmanı gelecekteki altın ve doların durumu hakkında şaşırtıcı analizler yaptı.

Yaptığı analizlerle Türkiye’nin ekonomik durumunu her daim gözler önüne seren Selçuk Geçer, Türkiye’deki ekonomi piyasaları bu şekilde devam ederse dolar fiyatının günden güne yükseleceği konusuna dikkat çekti. Fiyatlarda farklılık olması için ilk önce şu anki stratejinin değişmesi gerektiğini söyleyen Geçer, yanlış yolu seçmenin kimseye fayda sağlamayacağını ve her zaman doğruyu takip etmenin çıkar bir yol olacağını ifade etti.

18 TL Seviyesi Değişecek

Diğer analistlerin baz aldığı 17.40 seviyesinin o kadarda önemli bir seviye olmadığına vurgu yapan Geçer doların gelecekteki fiyatı için kesin açıklamalar yaptı. Dolar fiyatlarının kısa bir zaman dilimi içerisinde 18 TL seviyesini aşacağını belirtti.

Ayrıca 18 TL değerini görecek olan dolar fiyatlarının 20 TL bazında bile alıcısı olacağı günlerin de kapıda olduğuna işaret etti. Normal olmayan koşullar devreye girerse altın ve döviz piyasalarında da çalkantılı günler olacağını kesin bir dille ifade etti.

Dolar Eylül’de 20 TL’ye, Kasım’da 25 TL Ulaşabilir

İlerleyen zaman zarfından ABD Merkez Bankası’nın en az 3 kez olmak koşuluyla faiz artışına gideceğini söyleyen Geçer, Avrupa Merkez Bankası şayet faiz artırımı yapmazsa Euro’nun doların dahi gerisinde kalabileceğini vurguladı. Dolar fiyatları Eylül ayında 20 TL, Kasım ayında ise 25 TL bandında işlem hacmine sahip olacağının sinyalini verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam