Kripto Para HaberleriAltcoin Haberleri

DOGE İçin Elon Musk’ın Programı Merakla Bekleniyor

Elon Musk tarafından bu akşam Saturday Night Live (SNL) programı sunulacak.

] }

Elon Musk tarafından bu akşam Saturday Night Live (SNL) programı sunulacak. 1975 yılından beri farklı isimler tarafından sunulan ve hatırı sayılı bir izleyici kitlesine sahip olan programın Musk tarafından sunulacak olan bölümü büyük bir merak içinde bekleniyor. Musk’ın bu programı, özellikle kripto para yatırımcıları, daha da çok DOGE yatırımcıları tarafından merak ediliyor.

Çünkü DOGE özellikle Musk’ın söylemlerine çok bağlı olduğu ve hakkında Musk tarafından yapılan yorumlar ile güçlü bir pump etkisi yaşadığından Musk’ın programda DOGE’ye yönelik sözler sarf etmesi fiyatların ani şekilde artmasına neden olabilir.

DOGE Rekor Kırmaya Devam Ediyor

DOGE son zamanların en çok konuşulan birimi olmayı sürdürüyor. DOGE fiyatlarında yaşanan önemli artışlar piyasaları ve uzmanları da şaşırtmaya devam ediyor. Birim son olarak yeni bir rekor kırarak 0,73 dolar bandına ulaştı. Bu seviyesi ile de toplam piyasa hacmini önemli ölçüde yükseltti.

Son 1 haftada yaklaşık olarak yüzde 100 oranında artış gösteren birim top 10 listesinde de toplamda 95 milyar dolarlık sınıra geldi. Hemen üstünde üçüncü sırada bulunan BNB’nin piyasa değeri ise 97 milyar dolarak öne çıkıyor. Buna göre DOGE özellikle Musk’ın yapacağı açıklamalar sonrasında hem top 10 listesindeki yerini değiştirebilir hem de önemli kazançlar sağlayabilir. Uzmanlar ise DOGE’nin pump etkisi ile yükseldiğini ve fiyatlarının ani şekilde düşüş yaşayacağına yönelik uyarılarına devam ediyorlar.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu