Kripto Para HaberleriAltcoin Haberleri

Bittorrent Teknik Analiz: BTT Yükselecek mi? Olası Hedefleri?

Bittorrent teknik analizi, BTT Yükselecek mi? BTT Geleceği 2021

] }

Bittorrent teknik analiz için birimin son dönemlerdeki fiyat hareketleri baz alınarak birtakım çıkarımlarda bulunduk. Özellikle kısa vadeli al-sat yatırımcılarının gözdesi olan BTT, şu aralar Bitcoin’e de bağlı olarak bir fincan-kulp formasyonu oluşturuyor olabilir. Yazının hazırlandığı sırada 0.0025 dolar seviyesinden işlem gören BTT, son 24 saatte ise  %3.09 oranında bit artışla yatırımcıları umutlandırdı.

BTT yatırımcıları ve uzman analistlere göre; şu anda bir kulp formasyonu gerçekleştirebilir. Bu durumda ufak çaplı yükseliş meydana gelebilir. Yazımızın devamında, Bittorrent yorum, Bittorrent teknik analiz, BTT grafik, Bittorrent coin geleceği 2021, Bittorrent uzun vadede ne olur, Bittorrent analiz ve BTT teknik analiz konularına ilişkin detayları aktardık. İşte BTT de olası hedefler…

BTT Grafik Yorum ve Güncel Bittorrent Teknik Analizi

Son birkaç gündür Bitcoin’in ufak çaplı yükselişleri altcoinlere de yansıyor. Özellikle büyük kripto paralardan zarar eden yatırımcılar, küçük birim fiyatına sahip birimlere yönelmiş durumda. Son dönemlerde de Bittorrent oldukça ilgi çekiyor. Birim BTC’ye de bağlı olarak yükselişlerini sürdürüyor.

bittorrent teknik analiz: btt yükselecek mi? olası hedefleri? 2
btt teknik analizi

BTT teknik analiz: Birim 25 Haziran sabah saatlerinde bir çanak formasyonu oluşturmaya başlamıştı. Çok geçmeden formasyonu tamamladı ve kulp oluşturmaya hazırlanmaya başladı. MACD verileri incelendiğinde grafikteki çizimde de görülebildiği gibi önümüzdeki saatlerde aşağı yönlü seyirler meydana gelebilir. Kulp formasyonunun tamamlanmasıyla da tahmini hedef olan 0.00265 dolar seviyelerini görebiliriz. RSI 59 ve hacim değerleri de yerini satışlara bırakıyor gibi görünüyor.

Yukarıda anlatılanlara ek olarak, Bitcoin’in de yakından takip edilmesi gerektiğini hatırlatalım. Kulp’un tamamlanmasıyla ise yatay bir seyir görebiliriz. Ayrıca yukarıda anlatılanlar yatırım tavsiyesi değildir.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu