Altcoin Haberleri

Bitcoin Dominansı En Düşük Seviyeye Geldi

Kripto para birimleri son zamanlarda en yüksek seviyelerine ulaşırken ve özellikle çok sayıda altcoin lider birim olan Bİtcoin’den daha iyi bir grafik gösterirken Bitcoin’in hakimiyeti yüzde 61’in altına geriled

] }

Kripto para birimleri son zamanlarda en yüksek seviyelerine ulaşırken ve özellikle çok sayıda altcoin lider birim olan Bitcoin’den daha iyi bir grafik gösterirken Bitcoin’in hakimiyeti yüzde 61’in altına geriledi ve böylece son 3 aylık süreçte en düşük seviyeyi gördü. Bir süredir çalkantılı devam eden Bitcoin, Cuma gününde genel bir sakinlik sürdürüyor. 37,500 bin dolar seviyesinde işlem gören Bitcoin için önemli bir hareket bugünlük beklenmiyor. Ancak baskınlığı zarar görüyor ve birkaç altcoin liderinden daha iyi performans göstererek yüzde 61’in altına geriledi.

Altcoinler Hareket Ediyor

ETH, Polkadot, Litecoin son 24 saatlik süreç içerisinde düşük sayılacak kayıplar yaşadılar. Diğer altcoinler ise önemli kazançlar kaydettiler. XRP ve Cardona Cuma gününde en çok öne çıkan altcoinler oldular. Özellikle XRP’nin önemli bir yükselme göstermesi yatırımcıların dikkatini çekti. Binance Coin ise tüm zamanların en yüksek rekoruna yöneldi ve BNB 58 dolar seviyesine vardı.

Bu bakımdan alternatif kripto para birimleri son 24 saatlik süre zarfında önemli kazançlar sağlarken BTC ise herhangi önemli bir artış kaydedemedi. Lider olan kripto para birimi 39 bin dolar bandına yönelse de arından gelen reddedilme sonrasında 36,200 seviyesine kadar geriledi. Bunun yanında boğalar varlığı da yaklaşık 37,600 dolarlık olan Bitcoin’in konumuna sıçrama yaptı. Bu yüzden yüksek altcoinler yüzünden BTC hakimiyeti yüzde 61’in altına indi.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu