Kripto Para HaberleriAltcoin Haberleri

AXS Coin Geleceği 2021, Axie Coin Neden Yükseliyor?

AXS Coin Geleceği 2021, Axie Coin Neden Yükseliyor?, AXS coin Fiyat, AXS coin hedef fiyat, AXS coin fiyat tahmini

] }

AXS Coin Geleceği, axs coin popüler bir hale geldikten sonra yatırımcılar tarafından en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Uzmanların AXS Coin Geleceği hakkındaki görüşlerine yer vereceğiz.

AXS Coin Nedir ve Kimin?

AXS Coin, Axie Infinity oyun verilerinden kripto para üretmeye imkan sağlayan projedir. Axie Infinity’le aynı isme sahip savaş oyunun içerisindeki kullandılar oyunun verilerini kaydederek coin üretimi yapabilmektedir.

Oyuncular oyun oynadıkları sırada oyundaki objeleri toplayıp bunları hem oyunda kullanabilmekte hem de coin üretimi yapabilmektedir. Oyuncuların oyun esnasında kullanabilmeleri için jetonlar bulunmaktadır ve bu jetonlar da AXS Coin topluluğunun hazinesinde olan fonlar hakkında karar vermelerini sağlamaktadır.

Oyuncular toplulukta olan fonların yönetilmesi hususunda söz hakkına sahiptirler. Merkezi Vietnam olan 2018 senesinde Trung Nguyen ile Aleksander Larsen tarafından geliştirilmiştir.

AXS Coin Geleceği 2021

axs coini diğer coinlerden cazip kılan en önemli özelliği oyun sektörü verilerinden yararlanarak coin üretmesidir. Oyun sektörü her geçen gün kitleselleşerek ve yatırım gücünü arttırarak ilerlemektedir. Bu durumda en çok axs coin geleceğini etkilemektedir. Oyun sektörü ilerledikçe coin üretimi artacak ve yatırımcı sayısını ve miktarını arttıracaktır. Bu duruma binanen axs coin fiyatınında çok yükseleceği yönünde fikirlerin oluşmasına neden olmaktadır.

AXS Coin Yorum 2021

AXS Coin yorum analizleri tam olarak netlik kazanmamıştır. Bu durumun önümüzdeki günlerde piyasada oluşabilecek değişikliklere göre çeşitlenebileceği öngörülüyor. Yatırımcılar AXS Coin’in değeri hakkında farklı senaryolar üzerinde durmaktadır:

  1. Bitcoin’le beraber yükseliş yaşayabilir.
  2. AXS için Boğa dönemleri epey önemlidir. Bu sebeple yatırımcılar çok dikkatli olmalıdır.
  3. Aylık yükseliş periyotların da düşüşler ve yükselişler yaşanabilir. Bu durum 15 veya 10 günlük döngüler haline gerçekleşebilir.dÖzellikle yükseliş trendleri takip edilmelidir.

AXS Coin Grafik

1  Axs coin fiyatı 335.88 TL‘dir. Ek olarak 1  AXS coin 39.73 dolardır

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu