ApeCoin (APE) Nedir | ApeCoin Geleceği 2022-2025 | ApeCoin Yorumları

Apecoin geleceği, Apecoin yorum ve Apecoin nedir bilgileri yer almaktadır

0

Ape  coin geleceği binance’te listelenledikten sonra yatırımcılar tarafından merak edilmeye başladı.  Bu yazımızda Apecoin  yorum ve Apecoin  fiyat tahminleri yer almaktadır.

ApeCoin (APE) Nedir?

APE ekosisteminin merkezi olmayan topluluk yapısını güçlendiren yerel yönetim token’ı olarak nitelendirilen ApeCoin, Ethereum blockchain’deki en popüler NFT koleksiyonlarından ikisi olan Bored Ape Yacht Club (BAYC) ve Mutant Ape Yacht Club (MAYC) topluluğunu bünyesinde bulunduruyor.

Yatırımcıların oldukça dikkatini çeken ve kripto para piyasasında yerini alan ApeCoin (APE),  topluluk yapısını güçlendirmeye odaklı yerel yönetim coini olarak nitelendirilebilir. Kısa zamanda popüler bir hale gelen ve benimsenen kripto para projesi, APE vakfı tarafından desteklenmektedir. Ayrıca bu coine sahip kişilerin DAO’ya katılım yapabilmelerine yardımcı olur.

Kendine has oyunlar ile ön plana çıkması ile birlikte projede birbirinden çeşitli hizmet dallarına da yer verilmiştir. Erc-20 tokeni olarak ön plana çıkan APE Ethereum blok zincirinde başlatılmıştır. Birden fazla borsalarda işlem yapabilmek adına kullanılmaktadır. DAO sisteminde buluna token sahipleri her 6 ayda bir değişecek olan yönetim kurulunu seçmek için oy kullanma hakkında sahiptir. Bu ayrıcalık token sahiplerinin yönetimde söz sahibi olmalarını sağlar.

ApeCoin Grafik

ApeCoin coin bilgilerine aşağıdaki grafikten  ulaşabilirsiniz.

ApeCoin (APE) Hangi Borsalarda Bulunuyor?

Projesiyle yatırımcıların dikkatini çeken kripto para projesinin listelendiği borsalar şu şekildedir:

  • Coinbase
  • FTX
  • eToro
  • Kraken
  • OKX
  • Gemini
  • Binance

Bu kripto paraya sahip olmak ve yatırım yapmak isteyen kişiler bu borsalar üzerinden hesap oluşturarak işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Ape Coin  Teknik Analizi

Aşağıdaki grafiktgen ape coin teknik analizine ulaşabilirsiniz.

ApeCoin (APE) Geleceği 2022

ApeCoin (APE) Coin Geleceği 2022, APE Ekosisteminin yönetim simgesi olan ve coin sahiplerinin ApeCoin DAO’ ya katılmasına izin veren proje ortak ve açık para birimidir. Sunmuş olduğu özellikler nedeni ile kullanıcıların oldukça ilgisini çekmiştir. Price Prediction  ekibinin yaptığı analizlere göre APE 2022 yılında minimum 19.28 dolardan  maksimum 22.27 dolardan işlem görecek. ApeCoin’nin 2022 yılı için ortalama fiyatı ise 19.99 dolar şeklinde tahmin edilmektedir.

ApeCoin (APE) Coin Geleceği 2023

ApeCoin (APE) Coin Geleceği 2023, Price Prediction  ekibinin yaptığı analizlere göre APE 2023 yılında minimum 29.10 dolardan  maksimum 33.45 dolardan işlem görecek. ApeCoin’nin 2023 yılı için ortalama fiyatı ise 29.90 dolar şeklinde tahmin edilmektedir.

ApeCoin (APE) Coin Geleceği 2024

ApeCoin (APE) Coin Geleceği 2024,Price Prediction ekibinin yaptığı analizlere göre APE 2024 yılında minimum 41.82 dolardan  maksimum 49.58 dolardan işlem görecek. ApeCoin’nin 2024 yılı için ortalama fiyatı ise 43.02 dolar şeklinde tahmin edilmektedir.

ApeCoin (APE) Coin Yorum

Yuga Labs’in Bored Ape Yacht Club projesinden ilham alan ve merkezi olmayan bir proje olan ApeCoin, APE Vakfı tarafından desteklenen gelişen APE Ekosisteminde kullanılmak için oluşturuldu. Kripto para projesinin asıl amacı,  ApeCoin sahiplerinin açık ve izinsiz yönetişim süreçleri aracılığıyla işbirliği yapmaları için bir altyapı sağlamak ve APE Ekosistemini adil ve kapsayıcı bir şekilde oluşturmaktır. Sahip olduğu özellikler nedeni ile kripto para piyasasında heyecan ile karşılanan bu altcoin, NFT ekosisteminin popüler NFT’leri olan BAYC ve MAYC’ın kripto para birimi olarak görülmektedir. Toplam arzı 1milyar token şeklindedir. Sahip olduğu özellikler nedeni ile geleceği parlak olarak görülmektedir.

Ape Coin Yükselir mi

Dünyaca ünlü kripto para borsası binance’te listelendikten sonra  yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaşan ape coin yükselmeye devam edecek mi? sosyal medya platformu twitter üzerinden tt olan ape coin bugun’de yerli kripto para borsalarından biri olan paribu da saat 15.00 listelenecek.  Bu kadar talep görmesi fiyatını yükseltecektir ancak kar satışları geldiğinde fiyat sert düşebilir, stop lossuz işlem yapmayınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }