JOE Coin Geleceği, JOE Coin Yorumları ve Nasıl Alınır?

JOE Coin Geleceği, JOE Coin Yorumları ve Nasıl Alınır?

Yatırımcılar açısından büyük etkileşim yapan Binance JOE’yu (JOE) listeleyecek haberi kripto dünyasında hareketlenmeye sebep olan konuların başında geliyor. 2022 yılına girme öncesinde duyurulan haber beraberinde yatırımcıların kısa ve uzun vadelerde değerlendirebileceği JOE Coinin dikkat çektiği bilinmektedir. Uzun ve kısa vadeli yatırım seçenekleri açısından kullanılan sistemlerin aynı zaman al-sat döngüsünü tamamlayabilmeniz için birçok alternatif kazanç sistemi de bulunmaktadır. JOE Coin fiyatı bugün itibariyle 29,45TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 417.080.692,07TRY olarak bilinmektedir. Piyasa değeri 0,09479 olan JOE Coin gelecek vaat eden alt coinlerden biri olarak bilinmektedir. Ayrıca coinmarketcap sıralamasında 256.cı sırada olduğu bilinmektedir.

JOE Coin Nedir?

JOE nedir? JOE Avalanche üzerinde merkezi olmayan DEX borsası olan TraderJoe’nun platfor tokeni olarak bilinmektedir. JOE Coin protokol ücretleri kanabilme ve yönetişim tekliflerinde oy kullanmak amaçlı stake edilen kripto para birimlerinden yenisidir. 2021 yılının ortalarında 0xMurloc ve Cryptofish tarafından oluşturulan kripto paranın inovatif finans macerası geliştirme ve defi finans ekosisteminde küresel şekilde gelişmekte olan kitle için hizmet amaçlı ortaya çıkmıştır. JOE platformunun dünyanın en iyi şekilde tanınan yatırımcılarından destek aldığı bilinmekte olup 4 milyar doların üzerinde varlık çektiği bilinmektedir. TraderJOE’nun DAO topluluğu tarafından yönetilecek protokol olması öngörülmektedir.

JOE Coin Ön Satış

JOE Coin ön satış konusunda Binance 28/12/2021 günü saat 14:00’te (TSİ) JOE’yu listeleyecek ve JOE/BTC, JOE/BUSD ve JOE/USDT alım satım çiftlerinin işleme açılacağı haberi yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı. Bu konudaki açıklamalara göre aşağıda belirtilen bilgiler dâhilinde ön satış başladığı bilinmektedir.

  • Kullanıcıların JOE yatırma beraberinde alım satım hazırlığı yapmaya başlayabilir.
  • JOE çekme işlemleri ise 29/12/2021 günü saat 14:00’te TSİ ile açılacağı bilinmektedir.

Yukarıda belirtilen bilgiler beraberinde çekme işlemlerine yönelik yaklaşık açılma zamanının kullanıcılar için referans olması amaçlı verildiği bilinmektedir. Kullanıcıların işlemlerine yönelik asıl durumunu çekim ekranında görüntüleyecekleri bilinmektedir.

JOE Coin Nasıl Alınır?

JOE Coin nasıl alınır? JOE Coin alımı yapmak için bulunduğu borsada kaydınız olması gerekir. Kaydınız yok ise kayıt oluşturma beraberinde kimlik doğrulaması işlemini gerçekleştirmeli sonrasında da cüzdan bakiyenize para yatırarak bulunduğu borsadan al-sat kısmından JOE Coin alımı yapmalısınız.

JOE Coin Hangi Borsalarda

JOE Coin hangi borsalarda sorusuna yönelik belirtilen liste şu şekilde sıralanır.

  • Binance
  • FTX
  • Gate.io
  • tüccarJoe
  • MEKSİKA

Yukarıda belirtilen borsalar haricinde farklı borsalarda da bulunan JOE Coin alımı her kullanıcının yatırım açısından değerlendireceği kripto paradır.

JOE Coin Yorum

JOE Coin yorum hakkında uzman analistler genel bakımdan iyi bir yatırım çeşidi olabileceğini ifade etmektedir. Trader JOE kökenleri Avalanche blockchain üzerinde yükselecek benzersiz ve yenilikçi ticaret platformu olarak öne çıktığını belirtmektedir. Finans endüstrisi sınırında yer alan JOE merkeziyetsiz özelliği ile kullanıcılara hizmet etme açısından oluşmuş kripto para birimidir. Yeni kripto para birimi ile güvenli şekilde alım satım yapılarak uzun ve kısa vadeli kazançlar sağlanabilmesi mümkündür. Bu konuda uzmanların yorumları beraberinde dikkat çeken JOE Coin gelecek vaat eden seçeneklerden biri şeklinde ifade edilmektedir. Defi deneyimi sayesinde kullanıcıların JOE Coin ile ticaret yapabilmeleri de mümkün gözükmektedir.

JOE Coin Geleceği

JOE Coin geleceği açısından yatırımcıların dikkatini çeken kripto para seçeneklerinden biri olma eğiliminde öne çıkanlardandır. Uzman analistlerin uzun ya da kısa vadeli şekilde değerlendirilmesine yönelik tavsiye ettiği JOE Coin ön satış bilgisiyle Binance ve bazı borsalarda yerini almıştır. 2021 yılının ortalarında oluşturulmuş JOE Coin ön satış ve listeleme haberi ile yatırımcılar için yeni bir imkanın doğmuş olduğu da belirtiliyor. Çünkü JOE Coin merkeziyetsiz ticaret platformu olarak kullanıcılarının tümüne hem kısa hem de uzun vadelerde kazandırmayı hedeflemektedir. Her sistemde olduğu gibi kripto dünyasında da çeşitli riskler bulunduğu için dikkatli yatırım planı yapmanız gereklidir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.