Gala Coin Geleceği 2023-2027 - Gala Coin Fiyat Tahmini - Gala Coin Yorum

Gala Coin Geleceği 2023-2027 - Gala Coin Fiyat Tahmini - Gala Coin Yorum

gala coin geleceği, gala coin fiyat tahminleri ve gala coin yorumları yer almaktadır.

Son zamanlarda yatırımcıların dikkatini çeken GALA coin Binance listelemesiyle merak uyandırdı. Söz konusu kripto paranın, bu denli büyük ve global bir kripto para borsasında listelenmesi GALA coin projesinin yakından araştırılmasına sebebiyet verdi.

Binance tarafından resmi web sayfası üzerinden yayınlanan duyuruya göre; Gala (GALA) listelemesi 13 Eylül 2021 tarihinde TSİ 09.00’da gerçekleşti. Söz konusu kripto paraya; GALA/BTC, GALA/BNB, GALA/BUSD ve GALA/USDT gibi farklı işlem çiftlerinden erişim sağlanabilecek. Borsa tarafından verilen bilgiye göre artık kullanıcılar GALA yatırmaya başlayabilecek. GALA token için para çekme işlemleri ise 14 Eylül 2021 tarihinde saat 09.00’da (TSİ) aktif edilecek.

 

Binance Kayıt Ol %20 İndirim Kazan

Gala (GALA) Nedir?

Binance listeleme haberiyle gündeme gelen kripto parada GALA coin nedir konusu merak edilmektedir. Özellikle kripto paranın projesini incelediğimizde, “ikincil tür token” olduğu göze çarpıyor. Gala, ZPT için ikincil token görevi görmekte ve destekleyici rolünde faaliyet göstermektedir. Program tokeni olarak bilinen GALA, Zeepin Zincirinin günlük işleyişi için çok önemlidir.

GALA şu anda Ethereum blok zincirinde bulunmaktadır ve ERC-20 standardına uygundur. GALA, Gala Games ekosistemindeki katılımcılar arasında değişim aracı olarak kullanılmaktadır. Ayrıca iade edilmeyen bir hizmet varlığıdır.

Gala Coin Nasıl Alınır?

Gala Coin nasıl alınır? Gala Coin alımı yapmak için bulunduğu borsalardan birinde hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesap açmanız beraberinde kimlik doğrulaması yapmanız gereklidir. Kimlik doğrulaması yapmanız ileriki işlemlerinizde çeşitli sorunlara yönelik önlem alma demektir. Hem yatırım hem de çekim talepleri açısından da gerekli olduğu bilinmektedir.

Gala Coin Hangi Borsada Var?

Gala coin Binance listelemesi ile gündeme gelmiş başarılı bir projedir. Söz konusu kripto para, yukarıda da bildirildiği üzere Binance borsasından satın alınabilir. Binance, güvenilir ve kaliteli global kripto para borsalarındandır. Bu sebeple Binance üzerinden farklı işlem çiftlerini kullanarak GALA sahibi olabilirsiniz. Binance borsasının yanı sıra aşağıdaki borsaları kullanarak da GALA satın alabilirsiniz.

  • Gate io
  • KuCoin
  • Uniswap V3
  • SushiSwap
  • CoinDCX
  • 0x Protocol…

Borsalara kayıt olmanız ya da cüzdan adreslerinizi bağlamanız durumunda, para gönderimi yaparak kripto paraya sahip olabilirsiniz.

gala coin hangi borsada

Gala Coin Teknik Analiz

Aşağıdaki grafikte gala coin teknik analizi yer almaktadır.

 

Gala (GALA) Coin Geleceği

Son zamanlarda Binance gibi popüler bir borsada listelenmesiyle dikkatleri çeken GALA, esasen birçsok borsada işlem görüyor ve alıcılarıyla buluşuyordu. Birçok uzman analistten gelen yorumlara göre, bu tarz listelemeler kripto paraların geleceği açısından muhakkak önem arz ediyor. Zira Gala coin geleceği yorumlarına göre, bu listeleme haberi, kripto para fiyatını yukarı seviyelere taşıyabilir.

Popüler analiz sistemi Wallet Investor sistemine göre, GALA token, 2021 yılı sonunda 0.75$ bandını aşabilir ve 2022 yılında 1$’a yaklaşabilir. Şu anda %150 artışla 0.053$’dan seyreden kripto paranın geleceği oldukça açık görünmektedir.

Gala coin geleceği açısından yatırımcının dikkatini çeken kripto para birimi olup yüksek işlem hacmi ile sık tercih edilen coin türü olduğunu söylemek mümkündür. 2022-2025 yılları arasında Gala Coin alımı beraberinde önemli seviyelerde kullanıcıların kar edebilmesi mümkün olan ifade şeklinde belirtilmektedir. Gala Coin fiyatı bugün itibariyle 5,72 TRY olup 24 saatlik işlem hacminin ise 10.813.374.799,50 TRY olduğu bilinmektedir.

Gala Coin Geleceği 2023

Gala Coin geleceği 2023 yılı açısından yapılan değerlendirmeler yönünden Price Prediction ekibinin tahminine göre minimum fiyatı 0,050 dolar olarak belirtilirken maksimum fiyatının ise 0,40 dolar olacağı ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 0,045-70 dolar olabileceği ifade edilmektedir.

Gala Coin Geleceği 2024

Gala Coin geleceği 2024 yılı yönünde yapılan araştırmalar kısa ve uzun vadeli yatırım ile ilişkilendirilmiş Gala Coin geleceği için Wallet Investor ekibinin tahminine göre minimum fiyatının 1,10 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 1,37 dolar olabileceği ifade edilmiştir. Ortalama fiyatının ise 1,14 dolar olması beklenmektedir.

Gala Coin Geleceği 2025

Gala Coin geleceği 2025 yılı için yapılan analizler teknik yönden incelemesi yapılmış olup Trading Beasts ekibi tarafından ifade edilmiştir. Trading Beasts ekibinin tahminlerine göre minimum fiyatının 1,74 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 1,95 dolar olabileceği ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 1,80 dolar olacağı beklenmektedir.

Gala Coin Geleceği 2026

Gala Coin geleceği 2026 yılı kapsamında yatırımcılar için harika bir seçenek olduğu ifade edilen Gala Coin için minimum fiyatın Coinarbitragebot ekibinin tahmin analizlerine göre minimum fiyatının 2,52 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 2,98 dolara çıkması beklenmektedir. Ortalama fiyatının ise 2,61 dolar olabileceği ifade edilmektedir.

GALA coin fiyat tahmini

Gala Coin Fiyat Tahmini

Gala Coin fiyat tahmini açısından yukarıda belirtilen uzman tahminlerinin önemli rol oynadığını söylemek mümkündür. Fiyatı açısından önümüzdeki yıllara yönelik belirtilen rakamların netlik kazanmadığı için kesinlik içermediği de bilinmektedir. Bununla birlikte kripto dünyasında her sistemde oluşabilen risklerinde bulunduğu bilinmektedir. Yatırımcıların dikkatini çeken Gala Coin ciddi derece de önemli kripto para seçeneği olup uzun ve kısa vadeli yatırımlar için uygun bulunmaktadır. Ani fiyat değişimleri gibi birçok konunun risk oluşturması mümkün olduğundan tüm birikimi yatırıma dönüştürmek yerine adım adım ilerlemek daha doğru olacaktır.

Gala Coin Yükselir mi?

Gala Coin yükselir mi? Gala Coin geleceği parlak coinler arasında yer edinmiş kripto para şeklinde öne çıkmaktadır. Yıl bazında belirtilen fiyatlara göre yükseleceği ifade edilen Gala Coin uzun ve kısa vadeli yatırımlarda değerlendirmek için son derece uygundur. Fiyatların kesinlik içermemesine rağmen ipucu şeklinde varsayılması ve takip edilmesi doğru yatırım şekliyle kesiştiğinde önemli kar payı bırakacağı belirtilmektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
10 Yorum