BitTorrent (BTT) Coin Geleceği 2022-2025, BTT Coin Fiyat Tahmini

Btt coin geleceği, Btt coin fiyat tahminleri ve btt coin yorumları yer almaktadır.

1

BitTorrent (BTT) Coin geleceği bakımından yatırımcılar dikkatle kripto para dünyasını incelemeye devam etmektedir. Anlık şekilde değişim gösteren fiyatların sayesinde uzun yatırımların kısa vadeli yatırımlarla yer değiştirdiği de gözlemlenmektedir. Merkeziyetsiz ve popüler eşler arası (P2P) dosya paylaşım Torrent platformu olan BTT Coin 2019 yılının Şubat ayında piyasaya sürülmüştür. Yerel kripto para birimi olan BiTorrent Coin çeşitli araçları da eklemiştir. BTT Coin fiyatı bugün itibariyle 0,04453 TRY olup 24 saatlik işlem hacminin ise 4,644,477,626,18TRY olduğu bilinmektedir.

BitTorrent (BTT) Coin Nedir?

BitTorrent (BTT) Coin nedir? BitTorrent Coin son dönemde daha fazla merkeziyetsiz hale gelen popüler ve eşler arası dosya paylaşım platformu olarak bilinmektedir. Merkezi ihtiyaç duyulmadan dosya aktarımı yapılması amacıyla oluşturulmuş yerel kripto para birimi olarak bilinmektedir.

BTT Coin Grafik

BitTorrent (BTT) Coin Nasıl Alınır?

BitTorrent (BTT) Coin nasıl alınır? BTT Coin alımı yapabilmek için bulunduğu borsalardan birinde kayıt oluşturmanız gerekir. Aktif şekilde yatırımlarınıza yönelik kullanacağınız uygulamayı sorunsuz kullanmak için mutlaka kimlik doğrulaması adımını geçmelisiniz. Ardından yatırımlarınızı yöneteceğiniz cüzdana BitTorrent Coin alımı yapacak kadar yatırım yapmalı ve borsa da yer alan al-sat kısmından alım işlemini gerçekleştirmelisiniz.

BitTorrent (BTT) Coin Hangi Borsalarda

BitTorrent (BTT) Coin hangi borsalarda işlem görüyor diye merak eden kullanıcılar coinmarketcap sitesinde piyasa kısmından öğrenebilir. Öne çıkan borsalar ise şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Huobi Global (BTT/USDT)
  • Binance (BTT/USDT)
  • Poloniex (BTT/USDT)
  • KuCoin (BTT/TRX)
  • OKEx (BTT/USDT)
  • PancakeSwap (V2) (BTT/BUSD)
  • MEXC

Yukarıda sıralanan borsalar haricinde birçok borsada da bulunduğu bilinen BTT Coin alımı yapabilmenin oldukça kolay olduğu bilinmektedir.

BTT Yorum 2021

Uzmanlar BitTorrent’in geleceği hakkında analizler yaparken P2P dosya paylaşımına imkan sağlamasından da bahsediyorlar. Bu avantajın BTT için gelecekte popüler olmasına ve daha da benimsenmesine fayda sağlayacağını düşünüyorlar. Uzmanların dikkat çektiği diğer bir konu ise BTT Coin’in içerik üreticilerine ve verilerini güvenle aktarmak isteyen kurumsal firmalara hitap ettiği yönündedir. Bu iki önemli konunun ilgilendirdiği sektörlerin 2021 yılının yükselen sektörleri olduğunu da belirttiler.

BitTorrent Coin Fiyat Tahmini 2022

Uzmanların BTT Coin için 2022 yılına dair yaptıkları yorumlarda değer kazanımı olabileceği görüşü söz konusudur. Uzmanlar BTT Coin’in 2022 yılının Şubat ayında fiyatının 0.0080 $ ile 0.0085 $ bandında bir dalgalanma olabileceğini söylediler. 2022 senesinin ikinci yarısında da fiyatının 0.01 $ a kadar yükselebileceğini belirtiyorlar.

BitTorrent Coin Fiyat Tahmini 2023

Uzmanların analizlerine göre 2023 yılında BTT Coin 0.050 $ fiyatı tablosuna alabilmesi söz konusudur. Söz konusu bu durum ise 2023 Ocak ayında gerçekleşebilir. 2023 Haziran ayında ise 0.060 $ ile 0.065$ arasında fiyatları tabloya alabileceğini belirttiler. Uzmanların analizlerine göre Ocak ve Ağustos ayları arasında birçok farklı noktalarda, 2021 yılının Mayıs ve Haziran aylarında gerçekleşen sert iniş ve çıkışlar olabilir.

BitTorrent Coin Fiyat Tahmini 2025

Kripto para piyasasında net bir hedef belirlemek oldukça zordur. Çünkü beklenen seviyeye hızlıca ulaştığı gibi hızlıca da düşmektedir. Ancak bir çok uzman analist Bittorrent coin fiyat tahmini 2025 ‘te 0,1 dolara kadar yükselmesinin olası olduğunu ifade etmektedir.

Uzmanlara Göre BitTorrent 1 Dolar Olur Mu?

BitTorrent Coin 1 dolar fiyat hedefini tutturması yakın gelecekte pek mümkün olmayabilir. Uzmanlara göre ise 1 $lık fiyat hedefi yakın bir zamanda mümkün olmayabilir ancak daha sağlam fiyat artışları oluşabilir. Uzmanlar BitTorrent Coin’in 2021 yılı fiyat hareketlerini incelediklerinde önümüzdeki dört senelik sürecin ardından 1 $ fiyatına ulaşabileceğini söylüyorlar. Alex Saunder, The Signalysts gibi uzmanlar ve daha çok birçok isim BitTorrent Coin’in 2021,2022,2023 ve 2024 senesinin ilk yarısında 1 $ olmayacağını söylüyorlar

BitTorrent (BTT) Coin Geleceği 2022

BitTorrent (BTT) Coin geleceği 2022 yılında risksiz yatırım seçeneği olması ile Price Prediction ekibinin tahminlerine göre minimum fiyatının 0,04 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının 0,05 dolar olması beklenmektedir. Ortalama fiyatının ise 0,04 dolar olabileceği ifade edilmektedir.

BitTorrent (BTT) Coin Geleceği 2023

BitTorrent (BTT) Coin geleceği 2023 yılında stabil bir şekilde ilerleyici düşünülen BTT Coin ile ilgili WalletInvestor ekibine göre minimum fiyatının 0,06 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının 0,07 dolar olması beklenmektedir. Ortalama fiyatının ise 0,06 dolar olabileceği ifade edilmektedir.

BitTorrent (BTT) Coin Geleceği 2024

BitTorrent (BTT) Coin geleceği 2024 yılında da dengeli bir şekilde risk içermeyen analiz kapsamında öne çıkacak BitTorrent Coin fiyatı Coinarbitragebot ekibinin tahminine göre minimum 0.09 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 0,10 dolar olacağı ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 0,09 dolar olması beklenmektedir.

BitTorrent (BTT) Coin Geleceği 2025

BitTorrent (BTT) Coin geleceği 2025 yılında atak göstereceği ifade edilen BTT Coin ile ilgili Trading Beasts ekibinin tahminine göre minimum fiyatının 0,012 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 0,015 dolar olabileceği ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 0.012 dolar olması beklenmektedir.

BitTorrent (BTT) Coin Fiyat Tahmini

BitTorrent (BTT) Coin fiyat tahmini açısından yukarıda belirtilen uzman analizleri teknik yönden incelenmiş olup borsalarda çok işlem gören BTT Coin için belirtilmiştir. Fakat öne çıkan bilgilerin kesinlik içermeyen ve sadece analizi çıkarılmış tahmini bilgiler olduğu bilinmektedir. Şuan için 0,04453 TRY olan BitTorrent Coin fiyatının önümüzdeki yıllarda aynı dengesini koruyacağı ve risk içermeyeceği ifade edilmiştir. Bu ifadeye göre yatırım yapılması mantıklı olan seçeneklerin başında gelse de kripto dünyasında bulunan risklerin göz ardı edilmemesi gerekir.

BitTorrent (BTT) Coin Yükselir mi?

BitTorrent (BTT) Coin yükselir mi? Uzmanlara göre dengesini koruyarak ilerleyecek BTT Coin önümüzdeki yıllarda dengeli artışla öne çıkacağı ifade edilmektedir. Bu yüzden uzun vadeli yatırım seçeneklerinde değerlendirilmesi çok mantıklı olduğu belirtilmiştir. Kripto dünyasında bilinen 5 uzmanın belirttiği fiyat tahminleri de uzun vadeli kullanılması gerektiğini öne çıkarmaktadır. Çünkü gelecek yıllarda dengeli artışta olacağı bilinmektedir.

1 yorum
  1. Murat şahin diyor

    Btt coin hakkında çok güzel bir çalışma olmuş btt coin hakkında konular en ince ayrıntısına kadar anlatılmış güzel bir site sunumu olmuş elinize sağlık. Btt coin geleceği sağlam projelerinde olan altcoinlerden birisidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }