Dogezilla Coin Geleceği  2023 – 2025 |  Dogezilla Coin Tahmin | Dogezilla Coin Yorumları

Dogezilla Coin Geleceği 2023 – 2025 | Dogezilla Coin Tahmin | Dogezilla Coin Yorumları

Dogezilla coin geleceği 2022 – 2025 yorumlarını, uzman analiz sistemlerinin fiyat tahminlerini ve görüşlerini derleyerek bir araya getirdik.

Dogezilla coin geleceği meme token projelerinin değerlendirilme sürecinde çokça merak edilen bir kripto paradır. Dogezilla’dan kısaca bahsetmek gerekirse, topluluk odaklı bir proje olduğundan başlayabiliriz. DogeZilla esasında bir memecoin + utility alt yapısını taşıyan bir projedir. Projenin yerel kripto parası olan DOGEZİLLA birimi, yazım sırasında oldukça düşük bir miktardan yatırımcılar ile buluşuyor.

Bu durumda yatırımcıların akıllarına kriptonun geleceği ile alakalı sorular takılabiliyor. Bizler de bugün bu sorulara yanıt bulmak için uzman analistlerin yorumlarını bir araya getirerek sizlerle paylaştık. İşte coin’e dair merak edilenler…

Dogezilla Coin Geleceği 2023

Dogezilla projesine göre onlar topluluk odaklı olarak çalışmalarını sürdüren bir memecoin projesi. Esasında memecoin ve kripto alanlarını milyonlar için daha güvenli hale getirmek için uğraşan DogeZilla ekibi, bugün kripto para ekiplerinden daha iddialı ve agresif olan başka bir token projesinin olmadığını da iddia ediyor.

Tüm bu özelliklerini incelediğimizde, memecoin projeleri arasında piyasa değeri açısından oldukça alt sıralarda gördüğümüz bu coin için karamsar yorumlarla karşılaştık. Coin Arbitrage analiz sistemine göre bu kripto para 2023 yılı sonunda en fazla 0.000000000001 dolar bandını görebilir. Bunun dışında yıl sonuna kadar hanesinden en az 2 sıfır silmesi de bekleniyor.

dogezilla-coin-gelecegi.png

Dogezilla Coin Geleceği 2025

Coin Arbitrage analiz sistemine göre Dogezilla coin geleceği için birçok proje ve çalışma yürütmeli. Topluluk odaklı bir kripto paranın bu denli pasif kalması, geleceği açısından oldukça şüpheli yorumları içeriyor. Sisteme göre 2025 yılında beklenen fiyat 0.000001 dolar olabilir. Bu rakam 2025 sonuna doğru 0.00001 dolara kadar yükselebilir.

Öte yandan yorumlarına aktaran diğer analiz şirketi Digital Coin Price’a göre; coin fiyatı 2025 yılında 0.000000000000001 dolara kadar yükselebilir.

dogezilla-nedir.png

Dogezilla Coin Geleceği 2026

Dogezilla coin’in emsallerinin önüne geçmesi için, birtakım projelerde yer alması gerektiğini belirten uzmanlar. Piyasadan silinme tehlikesiyle karşı karşıya kalınabileceğini vurguluyor. Bu nedenle yorumlarını aktaran Digital Coin Price sistemi, Dogezilla için 2026 yılında ciddi düşüşler bekliyor. Hatta piyasadan silinebileceğine dair de birtakım tahminler var.

Diğer analiz şirketi Coin Arbitrage’e göre ise, piyasa değeri açısından oldukça geride kalan kripto paranın geleceğine şüphe ile yaklaşıyor. Bu sisteme göre de 2026 yılında düşüşler ardı ardına gelebilir. Şu anki mevcut fiyattan yüzde 50 oranında düşüş bekleniyor. 2026 yılında beklenen en fiyat ise 0.000001 dolar civarıdır.

dogezilla-coin-fiyat-tahmini.jpg

Dogezilla Coin Geleceği 2027

Dogezilla coin geleceği 2027 yorumları kripto paranın geleceğini gözler önüne seriyor. Uzmanların çoğunluğu 2022 yılında kripto para piyasasında genel bir çöküş hakim olursa, bu coin’in piyasadan silinebilme ihtimalini aktarıyor. Ancak bu kaostan sağ çıkarsa da, 2027 yılında yaşanacak büyük yükselişlerle beraber fiyatının 0.000001 dolara kadar çıkabileceği ve hanesinden 10’dan fazla 0 silebileceği düşünülüyor.

Digital Coin Price sistemine göre 2027 yılında kripto paranın giderek düşeceği ve piyasadan tamamen silineceğine dair güçlü tahminler var. Bunların dışında bir boğa rallisi meydana gelirse, bugünkü fiyatından çok da yükseliş gösteremeyeceği tahmin ediliyor. Yazım sırasında kripto paranın fiyatı 0.000000000000000066 dolar dolaylarında seyrediyor.

Dogezilla Coin 1 Dolar Olur mu?

Dogezilla’nın tahminlerini paylaşan şirket Coin Arbitrage’ye göre, Dogezilla 1 doları görebilmek için proje bazlı çalışmalara odaklanmalı. Bunun dışında diğer memecoin projeleri gibi yenilikçi çalışmalara imza atmalı. Bunlara ek olarak piyasa değerini güçlendirmek için yeterli fon ve destekler ile karşılaşması durumunda, hanesinden bol sıfırlı kısmı silebilir.

Elbette bu bir tahmindir. Dolayısıyla tam sonuçları içermez. Eldeki veriler ışığında tahminlerini aktaran analiz şirketine göre, Dogezilla coin’in 2025 yılına kadar 1 doları aşması oldukça güç.

Dogezilla Coin İyi Bir Yatırım mı?

Coin Arbitrage verilerine göre Dogezilla coin verilerini aktarıyoruz. Peki, yukarıdaki tahminlerin yanı sıra bu coin’e yatırım yapmak ne kadar doğru bir karar olurdu? Uzmanların tahminlerine göre, Dogezilla kısa vadede kötü bir yatırım, uzun vadede Dogezilla yine kötü bir yatırım olarak görülüyor.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.