CRV Coin Geleceği 2023-2027 | CURVE Coin Fiyat Tahmini | Curve Coin Yorum

CRV Coin Geleceği 2023-2027 | CURVE Coin Fiyat Tahmini | Curve Coin Yorum

Crv coin geleceği, Crv coin yorum ve uzmanların Crv coin fiyat tahminleri yer almaktadır.

CURVE Coin geleceği 2022 yılında büyük bir gelişme gösteren kripto para birimlerinden bir tanesi olarak bilinmektedir. Bu yükselişiyle beraber Coin yatırımcılarının da göz hapsine girmiştir, yatırımcıların dikkatini çektiğinden kripto para analizi yapan uzmanlarında açıklamalarında kendine yer bulmaktadır.

Son zamanlardaki yükselişi de göz önünde tutulduğunda piyasadaki analiz sistemleri sistemi CURVE Coin hakkında CURVE Coin tahmini içerikleri yayınlamaktadır. CURVE Coin’in önümüzdeki 4 yıl boyunca piyasa değerinin giderek artacağı beklenmektedir.

Curve Finance Nedir?

Curve Finance; henüz oldukça yeni olan ve merkezi olmayan bir kripto para borsasıdır. 2020 yılının Ocak ayında hizmet vermeye başlayan bu borsanın 7 coini ve 22 farklı işlem çifti bulunmaktadır. Defi sistemini benimsemesi ile öne çıkan Curve Finance, CRV coin adında birde altcoine sahiptir.

Curve sistemine bir likidite toplayıcısı denilebilecektir. Kısaca bu borsa yatırımcıya teşvikler sunarak, finansal piyasa ortamında likidite yatırımlarına destek veren ve merkezi olmayan bir borsadır. Öncesinde bu sistem merkeziyetsiz değildi. Zaman içerisinde merkezi olmayan bir otonom organizasyonuna dönüşerek, Defi sisteminde hizmet vermeye başladı.

Curve sistemi Ethereum tabanlı varlıkların kolay bir şekilde takas edilebilmesi sağlayabilen bir platform olabilmeyi hedeflemektedir. Curve Finance sistemi alım satım emriyle belirli bir fiyat ve miktar satış emri isteyen geleneksel merkeziyetsiz borsalardan farklı olarak, piyasanın likidite düzeyini destekleyen algoritmaları kullanan bir platformdur. Curve Finans bir tür otomatik piyasa yapıcı protokoldür.

Piyasa yapıcı algoritmalar kullanan Curve, kendi platformu üzerinden yapılan siparişlere hızlı bir şekilde onay verebilecektir. Buda bu platformu daha güçlü bir hale getirebilecektir. Bunun yanında bu platform, işlemleri oldukça düşük ücretler üzerinden gerçekleştirebilecektir.

Yatırımcıların bu konuda merak ettiği noktalardan biri Curve Coin nedir sorusudur. Bu altcoin adından da anlaşılacağı gibi Curve Finans platformunun yerel kripto para birimidir. Bu coin ICO ile değil, teşvik programı aracılığı ile dağıtılması uygun görülmüş bir para birimidir. CRV coin arzının %58’i likidite sağlayıcılarına %3’ü Curve Finance sistemi oluşturulmadan önce aktif olarak var olan likidite sağlayıcılarına, %31’i CRV yandaşlarına, %3’ü Curve personeline dağıtılmıştır.

%5’lik boşta kalan kısım ise acil durumlarda kullanılabilecek olan rezerv bölümüne aktarılmıştır. Curve Finance token, merkezi olmayan finansal bir platform üzerinden trader kullanılabilmesi için oluşturulmuştur. Bunun yanı sıra bir diğer amacı ise, Curve Dao sistemine ortaklık görevi görebilme isteğidir. CRV sahipleri, oy sistemi ile protokolün yönünün belirlenmesine aracılık edebilmektedir. Bu noktada eski sahiplerin fikirlerine daha çok önem verildiğini de söyleyebilmek mümkündür.

Curve Coin Yorum

Curve coin yorum içerikleri göz önünde bulundurulduğunda, zaman içerisinde bir yükseliş grafiği çizeceğine dair görüşlerin yer aldığı görülebiliyor. CRV Finance sisteminin kurucusu olan Michael Egorov, yakın zamanda CRV coin’in 5 dolara kadar çıkıp, 2 dolara inmesi öteleme döneminde olabileceğine başlamış ve 2 doların altına kadar inebileceğini ifade etmişti.

Bu öteleme döneminin geçirilmesi ile birlikte, CRV coin’in yeniden 3 doların üzerine çıkabileceği görüşünde olduğunu da ifade etmişti. Tüm bu bilgileri inceleme altına alan analistler Egorov’un haklı çıkacağını ve yakın zamanda CRV coin’in 3 doları aşacağı görüşünde olduklarını dile getirmektedir.

2022/11/06/altcoinss.webp

Curve Finance Coin Nasıl Alınır?

Curve Finance Coin, Binance gibi büyük hacimli birçok kripto para piyasası borsası üzerinden alınabilecektir. Binance üzerinden bu kripto para biriminin alınabilmesi için öncesinde üyelik oluşturulması gereklidir. Daha sonra hesaba giriş yaptıktan sonra Kripto Para al bölümüne girilerek transfer yönteminin seçilmesi gereklidir. Daha sonra açılan sayfa bölümde Curve Finance Coin aratılarak almak istenen altcoin miktarın girilmesi yeterli olacaktır. İşlem sonrası kripto para alımını onaylayan yatırımcının, işlemi sonlandırılmış olacaktır. İşlem sonrasında, cüzdan bölümünden CRV coinler kontrol edilebilecektir.

CURVE Coin Geleceği 2023

CURVE Coin geleceği 2023 kapsamında Price Prediction tarafından yorumlandı. Price Prediction’a göre CURVE Coin’in yılın son aylarında fiyatlandırmadaki minimum değerinin $1.36 olacağı tahmin edilmektedir. Yine Price Prediction’a göre CURVE Coin’in fiyatı 2021 boyunca ortalama olarak $1.82’dan işleme tabi tutulacağı düşünülmektedir. CURVE Coin’in fiyatı ile maksimum $4,96 değerine ulaşabilir. Price Prediction’a göre CURVE Coin’in 2023 yılının son ayında minimum $4.83 tutarına olacağı düşünülmektedir. CURVE Coin’in 2023 yılının sonundaki fiyat değeri, ortalama $5.02 işlem değeri ile maksimum $5,20 değerine çıkacağı düşünülmektedir.

CURVE Coin Geleceği 2024

CURVE Coin geleceği 2024 yılında yükselişe geçerek yatırımcılarını güldüreceği düşünülmektedir. Price Prediction’a göre CURVE Coin’in 2024 yılının başlangıcındaki fiyatı 5.27 olacağı düşünülmektedir. CURVE Coin’in 2024 yılının başında maksimum $5.42 ve minimum $4,76 arasında işlem göreceği düşünülmektedir. Yine Price Prediction’a göre CURVE Coin’in 2024 yılının ortalarında en az $6,03 seviyesinde olması beklenmektedir. Ortalama fiyatının $6.23 maksimum fiyatının $6,71 seviyesinde olması beklenmektedir. Price Prediction’a göre CURVE Coin’in 2024 yılının son aylarında $7.36'a kadar ulaşması beklenmektedir. CURVE Coin’in 2024 yılı içerisinde en az $7.11 maksimum $8.56 değerinde işlem görmesi beklenmektedir.

CURVE Coin Geleceği 2025

CURVE Coin geleceği 2025 yılında Digital Coin ekibinin yaptığı açıklama ve analizlerde yükselişe geçmesi beklenmektedir. Digital Coin ekibine göre CURVE Coin 19.4281797 dolara kadar çıkması beklenmektedir. CURVE Coin’in 2025 yılına kadar 8.515888 dolara kadar çıkması beklenmektedir. CURVE Coin’in 2025 yılı sürecince büyümesi beklemektedir. Digital Coin ekinine göre CURVE Coin uzun vadeli bir yatırım aracı olarak düşünülmektedir.

2022/09/08/altcoin-btc.jpg

CURVE Coin Geleceği 2026

CURVE Coin geleceği 2026 yılı kapsamında Price Prediction ekibine hızla yükselmesi beklenmektedir. CURVE Coin 2026 yılında $11.56’a kadar çıkması beklemektedir. Yine Price Prediction ekibine göre CURVE Coin $10.46 maksimum $11.89 değerinde işlem görmesi beklenmektedir. Yine Price Prediction ekibine göre CURVE Coin’in 2024 yılının ortalarında $13.67’den işlem görmesi beklenmektedir. Price Prediction ekibi CURVE Coin’in minimum $13.23 maksimum $15.20 aralığında işlem göreceğinin beklendiğini söylemektedir. Price Prediction ekibi CURVE Coin’in 2026 yılının sonunda ortalama $15,84 üzerinden işlem göreceğini düşünmektedir.

2022/09/23/altcoin-bitcoin-coin.jpg

CURVE Coin Yükselecek Mi?

CURVE Coin yorum alanında uzman olan kişiler tarafından yapılmaktadır. Yapılan yorum ve açıklamalara göre CURVE Coin’in gelecekteki yeri oldukça sağlam gözükmektedir. Uzmanlar piyasa değeri her gün artan CURVE Coin’in 2024 yılının sonlarına doğru 15 doları göreceğini düşünmektedir. Bütün bu yorumlar göz önünde bulundurulduğunda uzmanlar CURVE Coin’in güvenilir ve uzun süreli iyi bir yatırım aracı olduğunu söylemektedir. Bütün bu bilgiler göz önünde bulundurulduğunda CURVE Coin’in önümüzdeki 4 yıl boyunca piyasa değerinin giderek artacağı beklenmektedir.

Görsel kaynak: Binance akademi

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.